Lezbiyenlik bir hastalık mıdır?

Özellikle kızların düşüncelerini merak ediyorum.

Lezbiyen ilişkide sonuçta kilitoris orgazmı olunuyor vajinal orgazm yaşanmıyor. İki ilişkiyide yapanlar varsa hangisi daha zevkli sizce? Birde erkeklerden kokan kızların lezbiyenliği tercih ettiği doğrumu?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Erkeklerden korkmaktan dolayı lezbiyen olmak diye bir şey yok. en fazla kadının eşcinselliğini tetikleyici unsurlardan 'biri' olur bu korku. diğer soruna gelince, iki kadının birbirlerine vajinal orgazmı yaşatamayacakları dünya çok eskide kaldı, artık günümüzde sex shoplarda ne ürünler satılıyor, dudak uçuklatan. yani bir kadın, karşısındaki kadın partnerini şukela orgazm edebilir, yormayın kafanızı gençler. sadece burada önemli olan unsur ruhların dansı, ruhun orgazmı. yoksa klitoral orgazmı geçtim, zaten vajinal orgazm heteroseksüel çiftlerde de düzenli olarak yaşanan bir orgazm çeşidi değildir. nadir olur. sekse ruhunu kattığın zaman olur. eğer bu ruh hemcins için atıyorsa, öğrenilmiş de olsa, genetik de olsa, hastalık da olsa, önemli değil..

1|0
    0|0
  • Lezbiyenlerin çoğu erkeklerde büyük hayal kırıklığı yaşamış insanlar. Penis kopyalanamayan bir şey değil.

0|0
    0|0
    • bu hayal kırıklığı penis boyutumu yoksa bayana orgazmı yaşatamamak mı?

• Duygusal'.

• Erkek gözüyle bayanlar arasındaki lezbiyenlik güzel görünüyor ama ben kendimi bir erkekle cinsel yönden duygusallık yaşıyabileceğimi düşünmüyorum. Çok bir bilgim yok ama lezbiyenler arasında aşk sevgili ilişkileride yaşıyor sanırım. Hem cinsinden böyle duygular hissetmek bana çok saçma geliyor.

• Türk Psikologlar Derneği, eşcinselliğin hastalık olmadığını söylüyor. Yeterli oldu sanırım...

0|0
    0|0
  • ben başta erkeklerden korktuğum için bir kızla beraber olmuştum

erkekten vaz geçilmes ama

0|0
    0|0
    • bu erkek korkusu nasıl oluyor kızların üzerinde tecavüze uğramaktan korkmak gibi birşey mi?

• kızlarla ilgilenmiyorum o anlıkdı sadece

• tamam sağol yorumladığın için

Erkekler Ne Diyor 2

• Kesinlikle hastalık değildir lezbiyen kızlara bayılırım onlar yeter ki sevşisin ben her türlü imkanı sağlarım :))

0|0
    0|0
  • bir hastaliktir bu. Piskoloka gitmesi gerekmektedir.

0|0
    1|0
    • Bu sadece anlık bir denemeydi diyor soran. Hayat boyu eğilim değil, seçim değil, o anlık yeşillik sadece. Dolayısı ile lezbiyenlikle ( bayan eşcinselliği ile) karıştırmanın anlamı yok. Lezbiyenlerin bütün partnerleri bayan olur, asla erkek denemez. Bu bir seçimse yine sorun yok kendi bilir ,ama bir eğilimse ve kişiye zarar veriyorsa o zaman psikologların alanına girer. Daha önce değil. Psikologlar savcı ya da yargıç değil, ortada suçya da ceza olmaz. Bunun için gidilmez psikologa

Yükleniyor...