En gec bosaltan pozisyon?

Erkekler icin en gec bosaaltan pozisyon hangisidir

Güncellemeler:
? cevap

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• misyonerde çabuk patlarsın zira kadının baldırlarının sıcak teması azdırır, ayrıca vurdukça sallanan göğüsler ve testislerin popoya vurdukça çıkardığı ses de beyni fazlaca uyarıyor.
    Doggy de aynı şekilde, kadına sahip olma durumu had safhada bir pozisyon ve birleşme esnasında diğer girişi de okşayabilirsin, bu hem eşini hem seni delirtir. Kadını üstüne alırsan o da ayrı sıkıntı, göğüsler ağzına geliyor, istediğin süratde yapabiliyorsun.
    Benim önerim biraz rahatsızlık veren pozisyonları denemen olacak, örnek olarak kadınını sırtı sana dönük şekilde kucağına alabilirsin. Ya da sırt üstü uzat belinin altına yastık koy, sen de dizlerinin üstünde yanaş ve girişi yap. Bana kalırsa en güzel bir geciktirici al 20 dk evvel tatbik et 45 dk durmadan çalış, kendini üzdüğüne değmez, hoşçakal.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Pozisyondan ziyade bosalmana yakin ara ver o arada karini oksa öpüs biraz rahatla öyle devam et bence daha etkili olucaktir..

0|1
    0|0
  • Esiniz le karar verebilirsiniz

0|1
    0|0
    • Daha yeni evliyiz ve erken bosalma sorunum var acaba genel olarak erkeklerde nasil erken bisalma sorunu gideriliyo

Erkekler Ne Diyor 5

• hangisi olursa olsun tamamen kafada bitiyor.. kendini kontrol edebilsen hangi pozisyon olursa olsun bosalmazsin.. beyinle alakali bir durum

0|1
    0|0
  • kişiden kişiye göre değişiyor, bunu eşinizle değişik pozisyonlar deneyerek keşfedebilirsiniz. aynı sıkıntıları ben de yaşıyorum ve kendimce keşfettiğim bir pozisyon oldu açıkçası. genelde penisimin aşağıya doğru kastırıldığı pozisyonlarda daha geç boşalıyorum bunu farkettim. doggyde çok çabuk boşalıyorum, o pozisyona çok hassasım :D

0|0
    0|0
  • Dogg pozisyonunda ben geç boşalıyorum

0|1
    0|0
  • Misyoner

0|0
    0|0
  • yan yana yatın sırtı dönük olsun ,, kaşık pozisyonunda seks ayrıca yorucudur :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...