Lezbiyen miyim yoksa sadece geçici mi?

Merhaba arkadaşlar birkaç gündür yoğun bir şekilde düşündüğün bir konuyu sizede sormak istiyorum. Ben en yakın kız arkadaşıma dokunmayı ona sarılmayı koklamayı onunla uyumayı çok seven bir insanım özellikle son günlerde bu tarz şeyleri yaparken daha çok aklıma takılmaya başladı bugün birlikte uzandık 20dk kadar ve çok güzeldi hep öyle kalmak istedim erkeklere karşı ilgim var ara sıra birinden hoşlandıgımda oluyo ama son hissettiklerimden sonra lezbiyen miyim diye düşünmeye başladım sizce öyle miyim yoksa sadece geçici bir şey mi?

0|1
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Heteroseksüel ve Homoseksüel olmak, ya osun ya öbürü şeklinde net şekilde ayrılamaz. Kızlarla sevişmeyi seviyor musunuz? Hiç bir kız gördüğünüzde şehvet duydunuz mu, ıslandınız mı? Eğer evet ise cevabınız, ve erkeklerle de ilgileniyorsanız, biseksüelsiniz demektir, yani her iki cinsten de hoşlanıyorsunuz. Kendinize fiş takmayı unutun ve tadını çıkarın ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• bisexsin sanrım

0|0
    0|0
  • Duygusal ve hormonal ihtiyaçların yüzünden böylesin. Lezbiyen olduğunu sanmıyorum. Sevgiliye ihtiyacın var bence

0|0
    0|0
  • kimse asla katiyen eşçinsel değildir böyle bir hastalıkta olguda yoktur net. sadece kaşıntı vardır rahatlığın batması , değişiklik isdeği ,, özgüven yetersizliği vardır eziklik vardır sevgisizlik vardır.

0|0
    0|0
  • Kudur muşsun sana bir gerçek erkek lazım ateşini alsın :D asdADSA

0|0
    0|0
  • eğer yaptıkarının bir fazlasını yapmak istiyosan lezbiyensin. yok yaptıklarınla mutluysan iyi bir arkadaşsın

0|0
    0|0
  • Ona duygularını anlat yakınlaş sonra anlarsın

0|0
    0|0
  • ihtimal dahilide anlattıklarına göre

0|0
    0|0
    • Hmm teşekkür ederim

• tamam teşekkür ederim tekrardan

• Valla o yolda ilerliyorsun gibime geldi

0|0
    0|0
  • bisex sin

0|0
    0|0
  • Biseksüelsin

0|0
    0|0
  • Welcome to the lgbt

0|0
    0|0
  • içine almadan olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Erkeklere karşı ilgin varsa istesen de lezbiyen olamazsın. Muhtemelen biseksüel eğilimin var. Yani hem erkeklerden hem kadınlardan hoşlanıyorsun.

0|0
    0|0
  • Su an bir beraberliğin yoksa duygusal boşluğun nedeni de olabilir, arkadaşını çok seçmenden olabilir veya bunların dışında biseksüel de olabilirsin. Bahsettiğim kızı diğer insanlardan kiskaniyorsan dokunmak sana dokunması hoşuna gidiyorsa ve sürekli onu dusunuyorsan biseksuelsin

0|0
    0|0
  • Bu sadece arkadaşımsın karşı olan sevgin ile alakalı , lezbiyenlik ile bir ilgisi yok Ama soruyorsan eğer her kadın biraz lezbiyendir :)

1|0
    0|0
  • Lezbiyen olup olmadigini aslinda sonradan anlamazsin. Kizlardan genel olarak hoslaniyor olman gerek. Bisexual curious dedigimiz sadece meraktan dolayi sexual dusuncelere dalmak da olabilir seninki. Mesela lezbiyem p*rnosu seni etkileyebilir ama bir kadinla cinsel iliskiye girmek isteyebilirsin. Bisexuel de olabilirsin eger iki cinsi de seviyorsan. Pansexuel de olabilirsin. Bu duygusal yakinliktan kaynakli hoslanmanin cinsellige vurmasi.

0|0
    0|0
  • Biseksuel olabilirsn

1|0
    0|0
Yükleniyor...