Arkadaş bu kazayla hamile nasıl oluyor?

Herkes hamile kalıyor kazayla bende bebe istiyorum ben niye kalamıyorum kocamı zaten ikna edemiyorum kazayla diyip duruyorlar nasıl oluyor hem korun hem kaza vs

0|0
6|23

En İyi Erkek Görüşü

• kocan kazasız belasız bitiriyor işi demek ki.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Onu bende anlamadım 10yıllık evliyim isteyerek bile zor oldu çocuk😃.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Yumurtlama döneminin en ortasında kocanı biraz rahat bırakmış olarak bir gece yakalayacaksın çılgınca sevişeceksin ve onun altında iken en derinlerine fışkırtmasını sağlayacaksın.. En az 15 dakika kımıldamadan bacaklarını kapatarak yatacaksın..%1500 hamilesin demektir.

0|1
    0|0
  • Jsjsjs yalan ya ne kazası

1|0
    0|0
  • çok kolay koşarken bir erkeğe çarpıpüstüne düşüyor isen tebrik ederim hamile oluyosun yok öyle bir dünya kaza ile hamile olmak falan

0|0
    0|0
  • kazayla olması için erkek en azından prezervatif kullanmaması gerekiyor bence ilişkiden önce eşine doğum konrtrol hapını kullandığını söyle hatta doğum kontrol hapını gözünün önünde kullan fakat daha öncesinde hapın yerine örnek aspirin koy ya da agrı kesici sonrasıda sana kalmış artık

0|0
    0|0
  • korunduktan (hap-prezervatif vs.) sonra kaza olma riski yok denecek kadar az dır ama dışarı boşalma yaparak korunmaya kalkanlarda, zevk suyu içerisindeki spermlerden dahi hamile kalına biliyor. ki geri çekemezde içeri boşalma olursa zaten risk %90 oluyor.

0|0
    0|0
  • Onlar sarhosken direksyona geciyor ee el frenini yanlis zamanda cekiyorlar ve kaza geliyorum diyor.
    Haydar dumen gibi oldu yahu

0|0
    0|0
  • Kaza falan değil, kız ve erkek sevişiyor, erkek içeriye boşalıyor, ve kız hamile kalıyor, kaza dedikleri bu olsa gerek.

0|0
    0|0
  • Öncelikle diğerlerini bırak prezervatifle korun onuda takmadan önce çaktırmadan ucunu del bak Nasıl kazayla hamile kalıyorsun 😂😂😉

0|0
    0|0
  • sadece ıstemem yettı , ama kazayla nasıl oluyor , sıradakını kazayla yapıcam ((:

0|0
    0|0
  • Adrt bittikten sonraki 2 hafta sonra yapin olma ihtimali yuksek

0|0
    0|0
  • Kazayla hamile mi kalınır yav

0|0
    0|0
  • sert yapmasini soyle icindeyken daha sert daha sert diye inle ve arada belinden tutup kendine bastir bosalacagini anladigin anda iyice saril beline az biseyde kacsa ihtimal var.. bence!

0|0
    0|0
  • Geri çekilme yöntemi ile korunanlarda oluyor. Geç çekince içine aktığı için hamile kalıyor

0|0
    0|0
  • kocana de ki 'çıkar vur masaya artık' vurursa senindir. vurmazsa hiç senin olmamıştır

0|0
    0|0
  • Gorunmez kaza ☺

0|0
    0|0
  • Çocuk mu istiyorsun

0|0
    0|0
  • Biri yüzdüğün havuza akıtsa işte mesela yani

0|0
    0|0
  • direkt içine alıyormusun

0|0
    0|0
  • becerıksızler de ondan :D

0|0
    0|0
  • Kaç yıllık evlisiniz

0|0
    0|0
    • 2 yıllık evliyiz

• O kaza olmuyor işte :)

• Dedim ya başka yöntemleri de var diye simdi yazamam genelde onları

• Yalan yahu alayı yalan zina yapıyolar heyecandan önlem alamıyolar sonra yedikleri halt ortaya çıkmasın diye tutuşup buralara yazıyolar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Zevk suyuyla hamile kalmıyor musun?
    Çoğu kız hamile kalır mıyım diye soruyor, sana şaşırdım...

0|0
    0|0
    • Zevk suyuyla hamile kalma çok düşük bir ihtimal 100 de 2 yani bu bilgiye sahibim ama şu kazayla meselesi anlayamıyorum yani nasıl beceriyorlar korunup kaza olması

• bir şeyler çıkabilir belki :D yanı ben de bilmiyorum ve sitede gördüklerim bunlar...

• Prezervatifi del :p

0|0
    0|0
  • Genelde mervelerin evinde gerçekleşen mevzu

0|0
    0|0
  • Kondomları iğneyle delenler var ak 😂

0|0
    0|0
  • Bir kitapta okumuştum, kız hamile kalmak için sevgilisinin kullanacağı prezervatiflerin ucunu ince ince iğneyle deliyordu.
    Belki işe yarar, bilemedim...

1|0
    0|0
    • Keşke kullansa da bende yapsam onu çekme yöntemi kullanıyoruz sadece

• Bu işe yarar bende gercekte olan bir olaydan hatirliyorum.

• benimde aklıma geldi baktım yorumlara yazmısın hatta makasla azıcık kessin küçüçük ama prezevatifi kendi taksın çaktırmasın...:)

Yükleniyor...