Nasıl korunabiliriz acaba?

Sevgilimle ilişkiye girmeye hazırlanıyoruz yanlız ben prezarvatif zevk vermiyo diye duydum daha rahat ne olabilir doğum kontrol hapının zararları varmı bide adı nedir almak için başka tavsiyeleriniz var mı?

Güncellemeler:
herkezin kendi hayat secimi ben dogrularimi yanlislarimi biliyorum kimseye beni yargilamak dusmez

0|0
8|20

En İyi Kız Görüşü

• doğum kontrol haplarını çok kulanırsan sonra hiç çocuğun olmaz o yüzden en iyisi dışarı boşalsın

1|1
    0|0
    • bence de en sağlıklısı.göğüslerine yada ağzına boşaltarak daha aksiyonlu bir birliktelik yaşayabilirler.

• Ya icine damlarsa ne olacak

Erkekler Ne Diyor 20

• Doğum kontrol hapı doktro kontrolünde verilen, yan etkisi olabilecek bu nedenle dikkat edilmesi gereken ve düzenli kullanım isteyen birşey.

Ertesi gün hapı denilen, yüksek dozajlı ama kısa süreli haplar var. İlişkiden sonra en kısa sürede kullanmak gerekiyor. Yumurtlamayı, yumurta döllenirse rahim duvarına yerleşmesini engelliyor.

Prezervatif genel anlamda en basit çözüm ama tabi tercih meselesi. İstenmeme nedeni ise sadece psikolojik.

Şu durumda ertesi gün hapı en mantıklısı gibi duruyor sizin için. Norlevo diye bir ertesi gün hapı vardı. Gerçi adı sanı ne fark eder, genelde aynı şeyin farklı ticari adları oluyor. Eczacıyla konuşun, gerisini o halleder.

0|0
    0|0
  • Doğum kontrol hapları bildiğim kadarıyla doktor kontrolüyle kullanılıyor.

İnce prezervatifler var onları kullanın.

0|0
    0|0
  • ön sevişmede,bi ön boşalma faydalı olur mu ki?,depoyu bitirsin sonuna kadar sonra istedğinzi alırsınız :)

0|0
    0|0
  • doğum kontrol hapının adı norlevo. kız arkadaşım kullandı ve yan etkisini görmedik. ama şöyle bir durum var. ilacın prospektüsünde olabilecek tüm yan etkiler sıralanmış ve okuyunca insan biraz korkuyo. ama o yan etkilerin olasılığı çok çok az. ama yinede benim tavsiye edeceğim yöntem prezervatiftir ve çok rahatsız edici bişey değil. yada geri çekilme-dışa boşalma metodunu kullanın...

0|0
    0|0
  • ekstra ince kondom kullanın, zevk verir, olmadı ertesi gün hapı en idealidir, korunma yöntemi bir sürü var, ama hastalıklardan en çok koruyan kondomdur, niyetin sadece hamile kalmamaksa ertesi gün hapı en idealidir

0|0
    0|0
  • condom kullanin, en guvenlisi. ustelik eger ki tek esli olduguna guvenmiyorsan dogum kontrol hapi vb seni hamilelikten korur ama hastaliklardan korumaz.

1|0
    0|1
  • preven veya ismini hatırlamıyorum ertesi gün hapı kullan ama ilişkiden en fazla 5 saat geçsin 5 saat sonunda fayda olmadığını birebir gördüm

0|0
    0|0
  • Direk cevap'a geceyim partnerin geri cekilsin yada prezervatif kullansın yada sen korun eczaneden doğum kontrol hap'i alabilirsin.

0|0
    0|0
  • Uzun bir süre çocuk düşünmüyorsanız Spiral taktırabilirsiniz çocuk sahibi olmaya karar verirseniz tekrar operasyonla alabiliyorlar çok etkili bir yöntem :) Sevgilim taktırmıştı eskiden ilişkimizde hiç hamilelik korkusu yaşamadık tavsiye ederim...

0|0
    0|0
  • bence sen duyduğuna değil gördüğüne inan.

0|0
    0|0
  • tırtıklı prezervatif kullansın partnerin bakalım zevk alamadım diyebilecekmisin :))

0|0
    0|0
    • la git ben bikere taktım kız geberiyodu =) oleside kız icin zor olur normalda zaten yeterince zevk alıyolar fazlasına gerek yok

• - Kondom

- Ertesi gün hapları (devamlı kullanmada tüylenme yapabilir)

- Geri çekilme

- Sevişmemek

1|0
    1|0
  • Hap kullan

0|0
    0|0
  • kondom erkek için zevk vermez.kadın için problem olacağını sanmam...

0|0
    0|0
  • spiral taktır...

0|0
    0|0
  • erkeğini eğitmen gerek

0|0
    0|0
  • ilişkiden sonrada eczanelerde ilaçlar satılıyor onlardan al ve rahat rahat yapın sexi.

0|0
    0|0
  • benim için zor olan sevgilimi cinsel ilişkiye kna etmek .onu ikna edemiyorum.evlenmeden asla olmaz diyor.

0|0
    0|0
  • ne olcak içine boşalsın sonuçta her boşalmada bir durum olcak değil yaa...

0|0
    1|0
  • arkandan kovalayan mı var evlenene kadar bekleyemıyormusun ya

0|2
    3|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ertesi gün hapı diye bişi varmış bi araştır istersen işe yarıyomuş çok

1|1
    0|0
  • Sitede bununla ilgili iki harika yazı var, ben de faydalandım. Okumanı tavsiye ederim

link

link

0|0
    0|0
  • iğne yaptır.ayda birkere yada adet döneminin ilk gününden itibaren 21 günlük hap yasmin kullan çok zararı yok ilk zamanlarda biraz mide bulantısı yapar. okadar.

0|0
    0|0
  • yasmin al..

0|0
    0|0
    • zararlı diye duydum ama biraz daha açarmısınız

• açılacak bişey yok işte.21 günlük bi haptan oluşuyor.adet oldugun ilk günden başlıyosun ilacı almaya 21 gün sonunda 1hafta sonra zaten tekrar adet görüyosun.zararlı değil bu diğerlerinden çok faklı mide bulantısı oluyor ilk zamanlar ama geçiyor.ilaç almak istemiyosan aile hekimin kimse ona git aylık igne yaptır.bekarsan yapmazlr en iyisimi özel hastaneye git. yaparlar onun hiç bi yan etkisi yok

• bende tam bilmiyorum..

duyulanlara göre

1) Prezervatif..

2) D.Kontrol Hapı

3) Geri çekilme yöntemi

aklıma başka bişey gelmiyor yorgunluktan.. zaten diğer arkadaşlar da bunları dile getirmiş..

0|0
    0|0
  • ertesi gün hapı en isi

0|0
    1|0
    • Nasil her icine bosaldiginda bu hapi kullanamazsin en az ayda 2 defa yapabilirsin

• genelde geri çekilme yöntemini kullanıyoruz biz

0|0
    0|0
Yükleniyor...