En yakın arkadaşınızdan dahi utanır mıydınız?

Size şöyle bir anımı anlatmak istiyorum, bizim eve hem sevgilimi hem de en yakın arkadaşıyla onun sevgilisini çağırdım.

bi odada biz diğer odada onlar ilişkiye girdi.çıktık odalardan ben onun sevgilisnden prezervatif istedim aldım, yemek yedik tekrar girdik odalara.hatta benim arkadaşım kapının altından peçete verdi lazım olur falan diye güldük öyle.

yemek hazır gelin dediklerinde bitmedi daha bekleyin falan dedik.

hiç utanma olmadı bende bu bir yobazlık mıdır sonuçta o kız benm en yakn arkadaşmdı ama sevgilisiyle o kadar samimi değildik tabi

siz utanmadan böyle bişey yaşayabilir miydiniz aynı evde

Güncellemeler:
Grup olmadı , herkes kendi sevgilisiyle yaptı . Sonuçta iki çift de birbirlerinin seviştiğini biliyo neden ayıp olsun ki? Ayrıca erkek tarafı da yakın arkadaştı ikisi en yakın arkadaş biz de kız arkadşmla en yakn arkadaşz.öyle bir ilişki düşünün bide.tek utanacağm kişi arkadşmn sevgilisi olurdu ondan da utanmadm

0|1
9|17

En İyi Erkek Görüşü

• bence utanılacak bir şey yok amaç belli zaten yani eski kız arkadaşımın ev arkadaşı yan odada iken biz kapıyı kapatım sevişiyoduk bir keresinde duş almak için banyoya giderken çıplak bir şekilde beni gördü bozuntuya vermedi bende doğal davrandım hiç umursamadım kafana takma.

0|0
    6|4

Erkekler Ne Diyor 16

• Bana genelevleri anımsattı anlattıkların

8|4
    0|0
  • bi tabelanız eksik kapıda

5|5
    0|0
  • Aşmışsınız siz...

3|2
    0|0
  • bizde yaptık yani ne var bunda ? sonuçta herkesin birbirine saygısı var. ve arkadaş ortamı. Grup yapmamışlar ki abartacak ne var anlamıyorum.. siz hiçmi sevgilinizle birlikte olmadınız.

0|0
    0|0
  • Atma frodo..

0|0
    0|0
  • arada bir eşleri değişin

0|0
    0|0
  • en yakın dostlarına sizin ne kadar rahat kadınlar olduğunuzu anlatıyorlar...

0|0
    0|0
  • normal siz böyle devam edin

0|0
    0|0
  • o değilde ne güzel yaşıyorsunuz yaa

0|1
    4|3
  • yazık cok yazık senin gibi evlatı allah kımseye vermesin.

1|2
    0|0
  • kocana anlatırsın bunları acaba yaptıgım yobazlıkmı dıye.

1|2
    0|0
  • mezhebiniz çok genişmiş. hadi kadınlar olarak siz azdınız yaptınız da yanınızdaki o erkek müsvetteleri birbirinize peçete verirken nasıl bir hissiyat içindeydiler acaba. cinsellik dünyadaki en güzel şeylerden biri ama ondan bile soğutursunuz insanı.

2|2
    0|0
  • arkadaşlar ben yeni bir grup doğuyor derim.. ayrıca iki de yeni o.. geliyor bilgilerinize.. numaranız neydi acaba?

0|0
    0|0
  • yobazlığın allahı sizin gibi gencler varken bu ülkede gram yürümez.s

2|3
    0|1
  • ben asla yaşayamazdım. vallahi tebrik ediyorum seni

3|2
    0|0
    • birbirinizi çıplak halde gördünüz mü

• napacaksn ki

• hiçç merak ettim sadece

• bi sonraki aşama birlikte takılmak olur heralde. keyfli olaylar

4|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• İğrençsiniz be böyle şeyler özeldir

2|4
    1|0
  • Hayaller hayaller

0|0
    1|0
  • : )

0|0
    0|0
  • hayatta yaşamam

0|0
    2|1
  • cinsel ilişkiye girmek, sevdiğin insanla sevişmek öpüşmek tamam güzel hoş şey bunlar ama özel olmalı bana göre. yani ikinizin özeli sadece sizin bildiğiniz. he sen ilişkiye girmedin mi böyle konuşuyorsun dersen girdim evet ama evde üçünü bir insan varken değil.

1|0
    0|0
  • Gruba gidiyonuz siz ahaha

0|0
    0|0
  • grup yapmayında

1|1
    2|1
  • bir sonrakine grup yapacaklar gibi gözüküyor.

2|2
    1|0
  • Ben böyle geniş mezhep görmedim hayatımda... Çok iğrenç.

3|5
    1|0
Yükleniyor...