Vajina için olan özel intim jeller?

1 ay sonra düğünüm var yani ilk gecemizde o bölgemin çok güzel ve tatlı kokusu olsun istiyorum intim jeller duymuştum sebamed, numis med, multiflyn ve daha çok. Islak mendilde varmış özel bölge için retardex duymuştum kullananız bileniniz var mı bu konu hakkında bilgi sahibi olan?

1|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ya yapmayın böyle şeyler.. kendinize öz güveniniz olsun biraz.. Ona iyi bakım yapıp temizliğine dikkat ederseniz o kendinize ait dişiliğin kokusu bambaşkadır.. Bırak eşin senin doğal kokunu alsın ve sana öyle dağa çok bağlansın.. O gece parfüm kokuları ile başlarsan sonra ömür boyu parfümlenmen gerekecek.. Kaymak gibi ağda yapılmış ve tertemiz bir vajina kokusu hiç bir koku ile mukayese edilemez.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bukadar kasma kendini en güzeli su kardeş sen pamuklu iç çamaşır kullanıp her wc de boşsuyla yıkayıp kuruluyosan sık duş zaten tedirgin olcagın bir durum olmaz gayet temiz olursun vajinanın ph değerini bozma pişman olursun ben titizlikten dolayı tdv görüyorum şu an sende yapma sakın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Kış günü ne düğünü ya bedduamı aldın

0|0
    2|0
  • Kötü bir durum soz konusu değilse doğalı dahaiyidir gerek ypk bence oyle ekstralara. Normal bakım ve temizliğini yapın gerisini kocanıza bırakın 😉

0|0
    0|0
  • Vay be düşünceye bak

0|0
    0|0
  • Şimdi eşin görse burya yazdığını o jelleri senin. ...

0|0
    0|0
  • Iyi dusunmusun

0|0
    0|0
  • Umarım bütün evlenecek kızlar senin gibi ince düşünüyordur tebrik ederim seni gizli kullanıcı

0|0
    0|0
  • valla ne daha neler duyacaz

0|0
    0|0
  • eşin koku alıyor mu?

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...