Kizlar gercekten ya ciddiyim ped degistirirken hicmi mideniz bulanmiyor yani igrenmiyormusunzz?

evet gercekten merak ediyorum ben bile dusundukce daha gormeden kusasim geliyor

1|0
11|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• O "pis seylerin" cikti yerler icin neler feda ediyorsunuz ama

6|1
    0|0
  • La havle bu da sorulduya beni bişey demiyorum. Sen kendi b*kundan tiksiniyomusun oda aynı şey

2|0
    0|0
    • evet sen tiksinmiyormusun

• Psikoloğa gitmelisin. Doğası gereği hiç bir insan dışkısından idrarından gazından kusmuğundan tiksinmez

• yok..

0|0
    0|0
  • hayir bulanmiyor neden bulansin ki ;)

0|0
    0|0
    • o pis seyi gorunce nasil mideniz bulanmiyor ya

• hem pis diyosunuz hem bir kiz vermeye kalksa bokluda olsa yaparsiniz o pis dedinize ulasmak icin yapmadiniz soytarilik kalmiyo ama

• ya ne alaka simdi var ole tipler ama ben her kadinla yatmam vallah... ben o seye pis demedimki o bizim canimiz ya ona laf yok

• Hayır

0|0
    0|0
  • bu, bir kadının erkeklere "ayy sizin uzun bişeyiniz var mideniz bulanmıyor mu ondan bir de beyaz beyaz şey çıkıyo ay çok iğrenç" sorusunu sorması gibi birşey oldu. adet kanamaları bir kadın için gayet normal bir durum. ileride sahip olabileceği bir bebeğin, kadınlığın, sağlığının göstergesi. neden çok kötü olsun?

1|0
    0|0
  • o pis dediğin kan gelmesse kadın olmazdık doğurganlık olmazdı biz olmazdık ne alaka bu Allah tarafından bize verilen en kutsal özellik şöyle düşün oral yaptırıyosunuz ya onda temiz bir durum yaşadığımız😉

0|0
    0|0
    • tamam tamam pisman ettitdiniz sorduguma

• Hayır ben kokluyorum hattaa çıkarınca pedim tereyağlı kurabiye kokuyor :D

2|0
    1|0
    • midemi bulandirdin len pis sey ne olacak keske okumasaydim

• Senin kastettigin fazla beklemiş pede denk geldin galiba. Eğer onu diyorsan ben o kokudan midem bulanır. Ama en fazla bir saat içinde değiştirilmeli. O zaman mis.

• hahahahahaha... allah seni bildigi gibi yapsin nedim artk koptim gulmekten

• İğreniyoruz. Yanı sıra ağrılarımız oluyor, bazen sırf o yüzden yataktan kalkamıyoruz. Cidden o kasık ağrısı bazenm öyle şiddetli oluyor ki kıvrandırıyor. Öksürürken, hapşırırken o kanın akışı bizi mahvediyor. Sürekli arkama kan geçerse korkusu yüzünden arkadaşımızla dışarıya çıkıyoruz. O hafta en cok kullandığımız soru "arkamda bisi var mı?" oluyor. Sonra kızlar regl olunca neden sinirli. Bak unuttuklarımda vardır bunlar bişey değil

7|0
    0|0
    • inaniyorum ama halinden memnun olanda var, isiniz zor inanki ben kadinlari anlayan birisiyim

• Hak veren bir kisinin olması ne güzel yaşının verdigi düşünce olgunluğu olsa gerek

• yok ben herzaman kadinlara saygim vardir almanyada yasadigim icinmi bilmiyorum

• Sende olsaydın sende iğrenmezdin

0|0
    0|0
    • hahahaha iyiki erkek dogmusum kim ugrasir ya koca dirdiri cocuk yap falan filan bole iyiyim

• Çok kaba malesef

• ozaman sinirini baska yerden cikarmaya bak

• sen mast yapıp boşaldığında iğreniyor musun?

0|0
    0|0
    • yooooooooo... niye igrenimki o baska bu baska

• bende ole dusundum aynen mecburiyet kolay gelsin artik ne dim

• eyvallah

Erkekler Ne Diyor 7

• Sen kıçını sildiğin zaman o kağıdı gördüğünde miden bulanıyor mu? Kustuğun zaman kendi kusmuğundan iğreniyormusun? Onlar için olağan bir tabiat hadisesi neden iğrensin ki?

3|0
    0|0
  • Oturup bunları mı düşünüyon dostum

2|0
    0|0
  • Doğanın kanunu bu

0|0
    0|0
  • Ne yapacaklar peki? Soruya gel ya

0|0
    0|0
    • ne biliim oglum bende merak ettim sordum

• Onu bilmem de kızlar rica edeceğim öyle löks diye çöp kutusuna atmayın. Sarın bir şeye öyle atın. Bak rica ediyorum lütfen.

0|0
    0|0
  • Harbi igrenc

0|0
    0|0
  • Ben o kokudan kusasim geliyor hissedince kardeşim niye hortlatiyorsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...