Seven erkek sevdiğini öpmeye bile kıyamaz doğru mu?

arkadaşlar benm merak ettiğim şu erkekler sevgilileriyle ne derece cinsellik yaşarlar her erkek sevgilisiyle cinsellik yaşamak ister mi ve şu tabir doğru mudur? seven insan öpmeye bile kıyamaz derler böyle düşünen erkekler var mı varsa sevgilileriyle cinsellik düşünmeden ne yapıyorlar mesela ? bu da bir ihtiyaç sonuçta..yani kız kendini evleneceği erkeğe saklıyosa kimseyle sevgili olmasın mı illaki hayatımızda biri olsun isteriz ama cinsellik anlamında değil umarım kendimi iyi ifade edebilmişimdir..lütfen laubali cevaplar vermeyin cevabını merak ettiğim ciddi bir sorudur bu..

Güncellemeler:
sorum yanlış anlaşıldı sanırım konu öpmek değil yani insan sevdiğiyle cinsellik düşünür mü bir kız cinsellik yaşamak istemiyosa kimseyle sevgili olmasın mı? sorunun aslı bu
cevap verecek olan erkekler önce kendinize şunu sorun..evleneceğin kız senden önce bir sürü kişiyle öpüşmüş olsa ya da daha fazlasını yaşamış olsa onu kabul eder miydin peki burda böyle konuşmak kolay erkek cinsellkte kendini düşünüyo bence kızın geleceği umrnda değill

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• erkek sevdiğiyle cinsellik yaşamak ister "tüm erkekler"

bu gayet normal bir durum ve ihtiyaç

ve erkek aynı zamanda sevdiğinnide çok kıskanır "tüm erkekler"

buda normal bir durum

yani erkek cinsellik yaşadığı bir kızın kendisine ait olmasını ister

bu 2 özelliğin bir arada olması evlilikle mümkündür

bu yüzden erkek cinsellik yaşamak için evlenir...

eğer evlenmeden cinsel ilişki yaşarsa(

bu kızın anne ve babasına saygısızlığı!

kızın ve erkeğin "evlilik kurumuna" değer vermediği anlamına geldiği

ve aynı zamanda erkeğinde kıza kıydığı anlamına gelir

öpmeye bile kıyamaz demek

evlenmeden sana dokunacak kadar kötü değilim demektir

sonuçta benimde ileride kız çocuğum olursa oda bana saygılı olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• opmekten degil. operken zarar vermektendir o

0|0
    0|0
  • Bence gerçekten sırılsıklam aşıksan öpmek falan daha sonrada gelir sevdiğinin yanında olması en büyük ihtiyaçtır bence cinselliğe gelirsek insan kendi iradesini koruyabilir o yüzden gerçekten sevdiğim biri ile ilişkimiz ciddileşmeden cinsel ilişki yaşamak bana göre değil :)

2|1
    0|0
    • sonunda aradığım cevabı buldum herkes sorunun aslını öpüşmek olarak algılamış :)

• Erkek asla sevdiği hakkında kötü düşünmez cinsellikte ben kendimi Evleneceğim kişiye saklamak isterim

0|0
    0|0
    • ben de öyle düşündüğüm için sordm soruyu bir erkekle sevgili olnca cinsellik ister mi illaki ondan çekindiğim için kimseyle çıkmıyorum ya cinsellk isterse diye

• Korku yorsun normal bişey bende korkarım neden evlenme zamanı geldiğinde temiz kız kalmayacak diye benim düşüncem olursa bir tane olsun Ömürlük Olsun

• aynen öylee

• Eğer ilk kez seninle tanışmış ve sana duygu beslemişse evet. Öyle birşey aklına gelse bile unutur. Ben öyleydim. Bir kere öptüm o da ne alakaysa kaçtım kızdan. O da niye kaçıyorsun dedi. Bende anlam veremedim niye kaçtığıma. :). Yine de fartetmez yolu verdi bana. Bir abi vardı tanıdığım. Şöyle demişti. Sen öpmeye kıyamazsın Millet *iker. Yine bildiğim birşey varsa gerçek bir Aşk 'ın karın olacak Kadın ile olacağıdır.

0|0
    0|0
    • ben herşeyin ilkini evleneceğim kişiyle yaşamak istediğim için sordm bu soruyu yani evleneceğim kişiyi bulana kadr kimseyle sevgili olmayacak mıyım cinsellik ister düşüncesyle

• doğru söylüyosun teşekkr ederim

• Önmli değl.

• saçmalık. seven kişi öperde yaşarda o duyguyu. iranda yaşamıyoruz

0|0
    1|1
    • evleneceğin kız senden önce bir sürü kişiyle öpüşmüş olsaya da daha fazlasını yaşamış olsa onu kabul eder miydin peki?

• doğru bence.ama bir yandan da öpmek için can atar.

0|0
    0|0
    • öpüşmek sınırları belirlendiği zaman çok da tehlikeli bişey değil mühim olan ondan sonra olacak olanlar sormak istediğim oydu her erkek sevdiğiyle cinsellk düşünür mü

• ondan daha çok evlilik hayali kurar bence.

• O dediğin, saf erkek kategorisine girer. Sevgi aktarımı dudaklarla olur.

0|0
    0|0
  • Evet, sevdiğini öpmeye kıyamaz. Bu nedenle gider başka kadınları öper.

0|0
    1|0
    • kadın da bu yüzden kendini teslim eder istemese bile öyle mi sırf başkasına gtmesin diye mantk bu mudur?

• disarda kiyamam yatakta kiyarim hatta yatagi kirarim. :))

0|0
    3|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bu sorunun cevabını bnde çok merak ediyrm hayatımın ilklerini evlendiğim kişiyle yaşamk istiyrm aday adaylarıyla ilklerimi heba etmek istemiyrm

1|0
    1|0
    • erkeklerin cinsellik istemesi kızın sınırları dahilinde yoğunluk bulur. kız müsaitse erkek ister değilse zaten cesaret edemez. sen sınırlarını koy senı seven öyle sevsin

• o senı sevıyrsa senın sınırlarını çiğneyecek br istekte bulunmaz diyelim ki gaflete düştü anlık br hata yaptı seviyorsa geri adım atıp sana dönecektir sen kendinden ödün verme sevdiğinde senı böyle seviyorsa yanında olsun hem denenmiş olur. sevmeyen adam geri dönmez zaten oda sana göre değilmiş anlamış olursun.

• çok güzel konuştun arkadaşım teşekkrler bu dediğini untmayacam...

• Sevdigin kisiye cinsel obje gozuyle bakmazsin.nasil ki ufak tatli bir cocugu sevip sarmsk istersin opersin koklarsin ama cok saf ve temiz duygularlsdir onun gibi.

0|0
    0|0
    • erkekler de böyle düşünüyo mu acaba sorunun aslı bu

• Bilemem ama boyle hissettiren bir erkek tanidim.

• benm karşıma da öylesi çıksa sevincemm

• İnsan sevdiğine dokunmak , hissetmek ister. Öpmek bence o kadar abartılası bir şey değildir.

Her erkek sevdiği kızı arzular ama kendini tutması da gerek cinsel yönden. Kızı da zor duruma sokmamak gerek

0|0
    0|0
    • sorduğum şey zaten öpüşmek değildi elbette öpüşmek doğal bişey ama ileriye gitmesi tehlikeli bence

• hmm evet ileriye gitmek tehlikeli bence de. Sonuçta onunla evleneceğin garanti değiil. İlerisi için sorun olur

• Öperken ısırmaz, ağlatmaz seni.

0|1
    0|0
    • sorduğum şey zaten öpüşmek değildi elbette öpüşmek doğal bişey ama ileriye gitmesi tehlikeli bence

• ben öpüşürüm hiç farketmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...