Bazen evdeki dolapları karıştırdığınızda ilginç şeylerle karşılaşıyor musunuz ?

ben bugün erken kalktım evi toplayayım dedim küçük çapta temizlik yaptım toz alma vs gibi evde bir dolap vardır herşeyi tıkıştırdığımız başladım herşeyi boşaltmaya eski faturalar , sabunlar tırnak makası vs bunun gibi kişisel ürünler birde baktım steteskop çıktı :) herhalde tansiyon aletinin falandır çokta anlamam. merak ettim kulağıma taktım kalbim ne biçim atıyordu :) bu sesi duymak korkkuttu beni :)) kaçınnnnn :))

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Bende çok meraklıyım neler blurum neler ah o dolaplar yokmu:)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 4

• hergün odamı yoplayıp tozlarını alırım, dolap ve çekmeceleri de haftada bir düzeltirim. o yuzden nerde ne olduğunu biliyorum

1|0
    0|0
  • Bir keresinde dedemlerin odasını temizliyim dedim neler buldum ,neler.. ama hiçbirine bakmadım :p

1|0
    0|0
  • herşey düzenli olmalı gibi bir takıntım var baktığım her dolabı düzeltirim neredeyse o yüzden evde bılmedıgım bıyer yok :)) merak etcek bir dolabımızda yok mesela fazlalıkları atarım saklamam zaten evde ne kaybolsa bızım kız atmıstr derler :))

0|0
    0|0
    • Yazdıkları mektuplar falan ,bir sürü ama hepsini saklamışlar kıyamam ya ,birkaç tanesini okudum ama hepsi değil valla ,sadece meraktan şeyttim yoksa çok ayıp !

• İç sesim helal be dede ,sözleriyle yankılanıyodu.. ah ah özledim onları ):

• Bok taneleri çıkıyor.

1|0
    0|0
Yükleniyor...