Yarın kadın doğuma gideceğim ama?

Bekarım ve bakire değilim. Vajinal bölgeden enfeksiyon kaptım, yarın doktora gideceğim fakat evli misin diye sorduğunda değilim fakat cinsel hayatım var desem kayıtlara geçirir mi? Ben geçirimesini istemiyorum desem beni dinler mi?

Güncellemeler:
Polis olmak istediğim için kayıtlara geçilmesini istemiyorum, polislikte nikahsız birliktelik bir engel teşkil ediyor.

0|0
11|22

En İyi Erkek Görüşü

• öyle bir kayıt türü yok fişlenmeye gitmiyorsun tedaviye gidiyorsun bizim doktorlar tedavi işi yapıyor gastecilik değil kardeşim.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ne alaka gidiceksin kayıt yaptırcaksın dr muayne olucaksın enfeksiyonun cinsel birleşmeyle alakalı bir durumsa dr bazı sorular sorar hepsi bu alıp kimliğine bakıpta seni yargılıcak değil kayıtlara geçen bir durum yokki kadın doğuma gittiğin gözükür hepsi bu rahat ol☺️

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Hiç bir doktorun haddi değildir cinsel hayatın var mı nasıl diye sormak.. Kimsenşin kaydınada bu bekar ama cinsellik yaşıyor diye not düşülmez.. Askerlikte de niahsız birliktelik yasak.

1|0
    0|0
    • Nikahsız birliktelik derken? Nasıl anlıyorlar bunu?

• Teşekkürler beydede :)

• Rica ederim.

• Durumu anlat. Zaten tahlil ister.

1|0
    0|0
  • Bu olay yaşına bağlı 18 den küçüksen ve böyle bir durum varsa işler değişir 18 den büyüksen reşitsin sıkıntı yok

1|0
    0|0
  • neden var diyorsun evli misin değil misin sorusuna evet ya da hayır cevabı verilir, cinsel yaşamın var mı diye sormuyor ki sana

1|0
    0|0
    • Evli misin değil misin diye o yüzden soruyorlar.

• ilişkiye bağlı bir sorun var ise tamam ama onun dışında sorulmaz bu soru _? ve verdiğin cevaplar kayıtlara geçirilmez doktor sadece muayene eder ilaç yazar o kadar

• Sana geçiren geçirmiş, bide doktor kayda geçirsin ne olucak yav

2|3
    1|3
  • Hastanede o tür kayıt tutulmaz

1|0
    0|0
  • Evliyim desen ne olur evlenme cüzdanı soracak değil ya

1|0
    0|0
    • Polis olmak istiyorum o yüzden kayıtlara gecilsin istemiyorum

• Hastalığa ona gore teşhis konulcak ve ilişkiden kaynakliysa ona gore ilaç verilecek. İlgi gösterip cevap verdiğiniz için tesekkurler

• Benim bildiğim muayeneden önce kızlığına zarar vermemek için bunu sorarlar. Rica ederim

• sen bittin bu işin sonu hapis kayıtlarda bakire olmadığı için yazacak ve seni hapise atacaklar ceza kararı 9 hafta 4 gün katıksız mapusdur

0|0
    1|0
  • Hiç bisi olmaz.

1|0
    0|0
  • Geçmez

1|0
    0|0
  • tabiki hayır ben tıp okuyorum bacım oyle bişey yok. doğum yapsan bile kimse sana sormazz

1|0
    0|0
    • Bunun endişesiyle 3 gundur acı içinde kivraniyorum, çok saol ya.

• Yaşın kaç senin yaa

• 19.5 noldu?

• Evlimisin diye sormasına gerek yok. Kayıt açtırdığında ne olduğun belli oluyor.

0|0
    0|1
  • kimden saklıyorsun xd

0|0
    0|0
    • Saklamiyorum da polis olmak istiyorum o yüzden kayıtlara gecilsin istemiyorum

• polis olmana engel durum değil

• Topum inşaata kaçtı dersin sende😀😀😀

0|1
    0|0
  • yaş kaç?

0|0
    0|0
    • 19.5 :D

• Kürtaj belli bir sureye kadar yasak degil. Siz yanlış biliyorsunuz bence

• 10 haftaya kadar yasal süresi var ancak sonrası için yasal değil

• Vermeyecektin

0|0
    0|0
  • evli olup olmaman kimseyi ilgilendirmez.. heleki özel hastaneye gideceksen hiç sormazlar

0|0
    0|0
  • Kayitlara gecer

0|0
    0|0
  • Evli olup olmaman onları ilgilendiriyor mu?

0|0
    0|0
    • Polis olmak istiyorum o yüzden kayıtlara gecilsin istemiyorum

• İnşallah olursun benimde kafamda var polislik ama ben geçeçegini düşünmüyorum 👍

• Benim mı? Neden öyle dedin ki?

• O hasta ve doktor arasında kalır canım korkmana gerek yok. :em. polislik te bakmıyor lar ona

1|0
    0|0
    • Polisliği çok mu seviyorsun?

• Aynen :) teşekkürler.

• Rica

• Resmi gazeteye ilan bile verir

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• evlımısın dıye sormuyor. cınsel hayatın aktıfmı dıye soruyor.

1|0
    0|0
  • Evli olanlara sorduklari sorulari sorar eger kayda gecilecek birsey varsa gecer.. ve alttan muayene yapilir..

1|0
    0|0
  • söylersen geçirmez tabii ki

1|0
    0|0
  • Sabıka mı bu kayıtlara geçecek :P

1|1
    0|0
  • Ya korkma bişey sormaz ona ne

1|0
    0|0
  • Kayıtlara geçiyo diye biliyorum ama hiç bir doktor hastasının özel bilgilerini asla paylaşmaz. Yasak hipokrat yeminleri var

0|0
    0|0
  • dul um de en basiti

0|0
    0|0
  • sormaz.. vajinal muayene isterse bekarım de yaptırma. ilaç yazar şutlar zaten

0|0
    0|0
  • polis olmak için bekaret mi lazımmış haha :) şaka mı bu?

0|0
    0|0
  • Nisanliyim de

0|0
    0|0
Yükleniyor...