Kız bakire değil ama yine kan gelmiş

Ben avrupada yaşıyorum arkadaşlar yabancı bir arkadaşm var bakire değil 15 yaşından berisu an19 yaşında yeni sevgilisi var ve onla birlikte olmuş çok ağrımış ve kan gelmiş nedeni ne olabilir? kız bakire değildi kız doğru düzgün yürüyemiyor bile jinekoloğa gidecek

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• İyi olmuş.

1|1
    1|1
    • niye iyi olmus anlamadım siz erkekler daha 15 yasınızda milli olmak icin cat atmıyo musnuz hatta 20sinde gelmeden o iş halloluyo bir de rahat rahat bunları anlatıp aferin bekliyosunuz birbirinizi pohpohluyosunuz aferin kocumlar havada ucusuyo ama bunu bir kız yapsın direk olsun gebersin dimi işde bu zihniyed yuzunden avrupa bizden cook daha ileride hem insaniyet olarak hem de zihniyet olarak

• arcana çok yanlış düşünüyorsun sen ve senin gibiler. . Bu dünyalık olarak bakıyorsunuz olaya avrupa dedğn zihniyet yerin dibine batsın . . Adam gıbi adam olup bayan gibi namuslu bir bayan olacaksın adam dediğn evlenmden önce kimseyle cinsel ilişkiye grmez yaşım 21 we bu güne kadar öyle birşey yapmadım. Ben bana eş olarak gelecek kızın bakire olmasını istiyorsam bende bakire olmam lazım. Adam gibiadamsa karşındaki kızın da aynı şeyi istedğni bilir ve ona göre yapmaz. Avrp. %90 cehenlemlik zaten..

• Ah arcana ah :) sen buna ilerilik mi diyosun :) Bu durumlarda konuyu uzatıp edebiyar parçalamak istemem. Aklıma Mehmet Akif'ten bir söz geldi.

"Medeniyet dediğin açmaksa bedeni, desene hayvanlar bizden daha medeni."

Anlayabilirsen ne alaa. Onun dışında saygı duyarım.

Erkekler Ne Diyor 15

• Avrupada yaşamanla arkadaşının sorunu arasındaki ilişki bağcığını çözemedim :/

0|0
    1|0
    • yani kz yabanci 15 yasndan beri cinsel iliskisi var tryede boye sey pek yok varsada kabul edilmez kotu gorulur sonra herkes aa baeri değil die yorm atmasin die belirttim

• Tr de olmadıgına inandıgın bir şeyi neden tr ye soruyorsun bu sefer bunu çözemedim ..

• Kızlık zarı esnekse son ilişkide yırtılmış olabilirya da penis kalın gelmiştir .

0|1
    0|0
  • kalın gelmiş o daracık yola.

0|1
    0|0
  • Penis kalın ve büyük gelmiştir.

0|0
    0|0
  • Belki ilk seferinde zarı yırtılmadı ve ondan sonra bir ilişkisi olmadı. Bilemeyiz belki de başka sebebden. Ama yürüyememesi felan başka birşeye alamet.

0|0
    0|0
  • yediği boyundan büyük gelmiştir çocuk iyi vurmuş demekki sende dikkatli ol iyi seçim yap boş otobüste ayakta gidersin sonra;)

0|0
    0|0
  • ağrımış ve kan gelmiş...penis zarı yırtar

bu durumda penis zarı yırtmış..

adamın penisi , yumurtalıklara kadar mı gitmiş a q.

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşımı zenci mi :D

0|1
    0|1
  • kızın vajinası dar olabilir ayı'da bunu umursamayıp sulanmadan girmiştir

0|0
    0|0
  • yeni sevgilisi Türk olmalı sfsf

0|0
    0|0
  • zorlamadan dolayı olmuştur...

0|0
    0|0
  • Doğru düzgün yürüyemiyorsa.Yaptığı cocuk bakirdi demekki :D Patlama yapmış kızı boş otobüste ayakta gönderiyor demekki :D

0|0
    0|0
  • ''yani kz yabanci 15 yasndan beri cinsel iliskisi var'' maşallah.

1|0
    0|0
    • evet burda oyle erken basliyorlar lieseye gitmeden bakirelikten kurtulmak istiyorlar cunku utaniyorlar

• Niye kızıyorsunuz bu kadar yahu kendim gibi kız istemeye hakkım var uzak dursun diğerleri diyorum ne var bunda ve kandırmasın kimse istiyorum. Ben önem veriyorum geçmişe çünkü benim temiz geçmişim var hakkım var buna.

• evet istemekte haklısın ama baskalarını asagılayamazsın umarım beni anlamıssındır artık kim olursa olsun ne yasamıs olursa olsun bir kimseyi cok kotu bir şekilde incitmemişse bir insan aşagılanmayı haketmez

• Yalandan kim olmuş

0|0
    0|0
  • Resim ekle de bir muayene edelim. Görmeden yorum yapmak zor...

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bence ilk bozulmamıştır bir daha cinsel ilişki yaşamamıştır.bu kişiyle bozulmuştur.çünkü ilk zamanında çocukmuş bu resmen

0|2
    0|0
    • hyr ilkindede kan gelmis ve bu kisiden once de cok ilisksi oldu

• vay anasını .orda ilişkiye girmedik diye utanırlar.burada ayıplarlar :D ama ayıplasınlar aferin destekliyom halkımı

• aynen oyle bendeseviyorum halkimi boyle bakire yasamakla mutlyum

• bendede ayni benimde yabnci arkdsmda oyleydi ilkinde kan gelmemis aci duymamis. ama sonraki sevglsnde gelmis ve bya aci cekmis. zar bozulmamstr basta

0|1
    0|0
Yükleniyor...