Beyaz akıntı var?

Vajinamdan Biraz fazla beyaz akıntı geliyor. Arada kokuda hissediyorum. Daha önce yaşayan var mı? Ne yapmalıyım?

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• Gayet normal, saglikli her kadinda biraz beyaz kokusuz veya cok az kokulu bir akinti olur, adet günlerine dogru bu akinti biraz fazlalasir, hormonlarin düzgün calisiyor, kaygi etmen gereken birsey yok..
    Eger akinti, kokulu, renkli ve yaninda kasinti sanci olursa ( Adte Günleri haric) ozaman herhangi bir sorun var demektir..
    Gayet normal bir olay, saglikli her kadin senin durumunda.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Akinti gelmesi normal.. hormonlqrin iyi calisiyor ama koku geliyorsa iltihap var demektir. Doktora gitme zamanin.

1|0
    0|0
    • Ay ama utanıyorum ki

• Yahu kardesim utanma sagliksiz bir bedenin varsa onu koruyamadigi icin utanmali insan. Bu senin sağligin geleneksel bir soz "tipta ayip yoktur"

• Buna sevin aksine yararli

1|0
    0|0
  • İç hastalık olmuşsun

0|0
    0|0
  • evlenince geçer

0|0
    0|0
    • Neden ki evlenmeyle ne alakası var

• Bunun için sevinmelisin. Bu çok güzel birşey kadınlar için her kadindan gelmez bu

0|0
    0|2
  • Grip olmuş vajinan :)

0|0
    0|0
  • Üzerine tuz dök yakala bir keçi o yapar

0|0
    0|0
  • Rutubetlendi :(

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun. Doktora git muhakak yoksa kimse sana oral yapmaz

0|0
    0|0
  • Mantar kaynakli enfeksiyon olabilir.

0|0
    0|0
  • bir tur konulara bayanlardan cok erkeklerin görüs paylasmaya bayiliyorr yaa :)) sanki daha önce yasamislarda gorus paylasiyorlar ahahahah

1|0
    0|0
  • kaymak o kaymak

1|0
    0|0
  • İlişkşden hastalık kapmışsındır

0|0
    0|0
    • Hiç ilişkiye girmedim

• Mantar ya da enfeksiyondur

Kızlar Ne Diyor 4

• mantar var demek ki doktora git tedavi edilir hemen.

1|0
    0|1
  • Normal.

1|0
    0|0
  • Canim normal, her bayanda olan birsey. Rengi beyazsa zevk suyudur. Hormonlardan kaynakli yani. Gunluk ped kullanabilirsin rahatsiz oluyorsan ve ic camasirini her gun degistirebilirsin :)

1|0
    0|0
  • Enfeksiyon cinim

1|0
    0|0
Yükleniyor...