Vajina mantarı sorununa yardımcı olur musunuz?

Sevgilimin vajinasında mantar çıkmış. Ona pek yakınlaşmak istemiyorum bu yüzden dolayı... Bana bulaşma gibi bir risk var mı? Kız için bir sıkıntısı olur mu ilişkiye girmenin? Bu mantar nasıl geçer? Şimdiden teşekkürler...

Güncellemeler:
Yardımcı olur musunuz?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Harbi asagida bir adam yazmis bilende yaziyor bilmeyende o esittir ben her okunanada inanmayin bide gelip burada orda burada okuduklariyla yorum yapiyolar görende tip bitirdiler sancak vajinada bir sorun var kadinlardan cok erkekler yazmis herzamanki gibi

0|0
    0|0
    • Haklısınız, toplum böyle...

En İyi Erkek Görüşü

• Bilende yaziyor bilmeyende!
    Kadindaki mantarin erkege bulasma olasilligi cok düsük, iliskiden sonra penisini iyi yika ve kurula yeterli.. Zaten krem kullaniyor, kullanmaya basladigi andan itibaren mantar mikrobu ölmeye baslar.. Yeni kremler var, bir gece uygulamasi dahi yetiyor..
    Cinsel iliskinin eger yanma, yara yoksa sevgiline bir zarari olmaz, yapabilirsiniz..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sirke kullansin

0|0
    0|0
    • Kullanıyormuş. Teşekkürler.

• Bulaşır tabi ki. Tedavisini olsun bir an önce.

0|0
    0|0
    • Hastaneye gitmiş zaten, krem vermişler. Ben de bilinçli olarak bu aralar hiç dokunmuyorum.

• hastaneye gitmiş mi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Igrenc bir koku, senin de mikrop kapma olasiligin fazla. Yanasmaman dogrusu

0|0
    2|0
    • Bir müddet uzak kalacağız artık...

• mantar çok hızlı bulaşır ve çok zor tedavi edilir. o yüzden tedavi olana kadar seks yapmayın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...