Kızlar, KIZLAR POLİKİSTİK OVER KONU YARDIMCI OLUR MUSUNUZ?

19 yaşındayım, adet düzensizliği şikayetinden doktora gittim dün ve ultrasonda polikistik overe rastladı. yasmin diye bir doğum kontrol hapı verdi. dün ve bugün içtim. ama bu haplar hakkında çok kötü şeyler okudum açıkçası korkuyorum.. ilerde çocuğumun olmasını engeller mi, hapları kullanmasam daha mı kötü olur diye... hapı bıraksam ve soğan kürünü denesem daha sağlıklı sonuç alır mıyım? kürü deneyip işe yarayan var mı aranızda? :(

0|0
2

En İyi Kız Görüşü

• Tatlim aynisi bana oldu. Bende regl duzensizligi sikayetiyle gittim. Tuylenme de var bende. Testlerimde bisey cikmadi. Doktor ultrasonla bakti polikistik over dedi ve yasmin (diane35) yazdi. Lazere gittigim yerdeki lazer yapan bayana da doktor onu vermis adeti duzene girmis. Kendisi hastanede calismis biri. Kotu olsa o da kullanmazdi. Bir tek kotu yani kilo aldiriyor gibi gosteriyor ama aldirmiyor sadece icerde su tuttugu icin ödem olusuyor. Onu da kiraz sapiyla misir puskulu al kaynat aksamlaei ic ödemi atar dedi. Birakma yani devam et tatlim. 1 ay sonra doktoruna tekrar gorun ve sorularini ona sor. En kesin cevabi doktorun verecektir. Umarim yardimci olabilmisimdir ;) Gecmis olsun, mutlu kal. :)

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Canm. ilaci birama. yannda sogan. kuru yap

1|0
    0|0
    • ikisi birlikte bir sorun falan çıkarmaz dimi?

Yükleniyor...