Erken gebelik testleri cogunlukla dogru sonuc veriyor mu?

Gecen ay ertesi gun hapi kullanmistim. O ay adetim cok yogun gecmisti. Gecen ayki adetimden itibaren 30 gun gecti. Adet olmadim. Acaba erken gebelik testlerinden mi yapayim? Çoğunlukla dogru sonuc veriyor mu bu testler? Beklemek istemiyorum da. Yoksa gecen ay hap kullandigim icin gecikme olmus olabilir mi?

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ertesi gün hapı bildiğim kadarıyla adet düzenini bozuyor. Erken gebelik testleri de cinsel ilişkiden sonraki ilk birkaç gün içinde kullanıldığında yanlış sonuç verme ihtimali oluyor. Bu yazdıklarına bakılırsa senin ertesi gün hapı kullanman sebebiyle düzensizliğin oluşmuş. Ama yine de emin olmak durumundasın, hatta düzensizliğin giderilmesi için doktorla görüşmelisin. Eğer doktora gidemeyecek durumdaysan idrarda gebelik testi (erken veya normal) bir sonuç verecektir.

1|0
    0|0
    • Gecen ay kullandim bu ay adet zamanim geldi. Uzun zamandir iliskiye girmedim bu ay icinde. Simdi yapsam herhalde dogru cikar yani en azından simdilik. Olmazsa doktora giderim.

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 3

• hassa tes kesin sonuç hgc değerini çabuk algılıyo ertesi gün hapıda geciktirir ama siz yinede hassas testen alın

0|0
    0|0
  • Kan testi yaptirirsan için rahat eder cok zor degil git bir kan testi yaptir

1|0
    0|0
  • Kan testi kesin sonuç

0|0
    0|0
    • Simdi cikar mi hemen o da. Yoksa onun icin de bekleyeyim mi biraz daha

• Bekle 1 hafata falan eğer hala olmazsan yaptr

Yükleniyor...