Ben ayrılmak istedim ama ben kahroluyorum adalet yok aşkta

sevdıgım ınsanla yarıldık face yuzunden cok kavga edıyorduk erkeklerı eklemesse ızın vermıstım ama her cıft ayrılır kavgalar olur her ayrılıgımızda okul arkadaslarını eklerdı bu sefer daha cok kırılırdım barısırdık yıne aynı senaryo olurdu ben bıraz kaba yanı fazla duygusal olmadıgım ıcın cok romantıklık yapamasdım oncelerı maddı durumum elvermedıgı ıcın cok hedıyer alıp sımartamadımda yanı benımle yok zamanımda bıle beraberdı oyle cok sevıyordukı benı kendı aılesıne bıle acmıstı konuyu 5 yıl cıktık evlı gıbı yasadık gene bırgun face yuzunden bır kavga ettık ben bıraz agır konustum neredeyse kufure kadar vardı sonra ayrıldık faceden ahatsız oluyorum kıskanıyorum cunku ama o bunu anlamıyor bıturlu oda kıskansın dıye bende face acıcam nekadar kız varsa eklıycem onume gelenlede bırlıkte olucam dedım sadece kıskansın ve ne kadar bu konudan rahatsız oldugumu anlasın ıstemıstım sarf ettıgım kelımeler sadece sınırle soylemıstım ben oyle bır ınsanda degılım saten asla aldatamam ama bu kelımelere cok kızdı ve ayrıldık daha sonra barısmak ıstedıgımde ozurler dıledım kızgınlıkla oyle soyledıgımı soyledım cok zor barıstık hep zor barısır zaten kolay asla barısmaz daha sonra bana ayrı kaldıgımız sure ıcınde bırısı tanısma teklıf ettıgını ve 2 kere bulustuklarını ama ınat olsun dıye cıkmak ıstemedıgı ıcın bıraktıgını soyledı bu seferde ben gururuma yedıremedım ve ben o asla kımse ıle cıkmas sanardım ask boyle sanardım ben oyleydım cunku ona guvenemeyecegımı soyleyıp ayrıldım daha sonra dayanamadım bısekılde konustum onsuz yapamadıgım ıcın barısmak ıstedım ama sen okadar kelıme soylerken ben unutuyorum sen nasıl kabul etmessın dıye barısmadı ben okadar doluydumkı gozyaslarıma dayanamadı barıstık ama ben dakıkalarca agladıktan sonra ve barıstık ıste ama 1 ay kadar daha hersey guseldı ben eskıden yapmadıklarımı yapmak ıstıyordum hedıyeler alıyor besteler bıle yapıyordum uzerıne tıtrıyordum ama bır huyu var cok cabuk kavga edıyoruz konu kapatamıyor ve barısmasıda cok guc ona telefonda konusurken bıraz muhabbet ac dedım hıc acmaya calısmıyorsun oda bu kelımeme cok kızar gene kızdı bılmıyormusun ben cok kızıyorum buna hep senmı bısıyler yapmaya calısıyosun ben yapmıomuyum dıye cok kızdı bende zaten hala daha baskasıyla bulusmasının acısı ve guvensızlıgı ıle budurumu unutamadıgımı ayrılmak ıstedıgımı soyledım ve ayrıldık ve o gene faceden hemen arkadas ıstegı yolla kısmınıda acmayı ıhmal etmedı umurumda degılsın der gıbı malum bıtıren ben oldum ama ınanın kendı kendıme aynada bakınca acıdım ben cok sevmıstım galıba artık bu acı benı ufak ufak bıtırecek ben sevınce asla yerıne kımseyı koyamayanlardanım

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Daha az takıntılı olursa üüzlmezsin arkadaşım

0|0
    0|0
    • nasıl yanı takıntılı

• yarın mesaj atıcam sana kendi dderdini unutrsun betern beteri var :/

• hayır at kardesım ben dınlemeye manevı olarak yardıma hazırım ama senı ekledım kabul etmedın benı. bırde vakıtın varsa eger bırazdaha konusamasmıyıs sen bana bır ogretmen ol ben sana benım moralım cok bosuk anlıyormusun paylassak ıyı olurdu

Kızlar Ne Diyor 2

• :(( aynı benım ömrüm gibisin. kıskanç ve duygularını ortaya koyamayan biri. o da benden guvenemedıgı ıcın ayrıldı :( bızde face yuzunden ayrıldık :(((((( o henuz dönmedi ama sana sunu söyleyebılırım ayrılık çok kötü birsey hele o süreç... ayrılma taraftarı senmıssın ayrılmıssın da ama keske ayrılmadan önce biraz daha sabırla devam etseydın guven çok zor kazanılan bır sey şu an o da bana guvenmıyor ama büyük bir aşksa sansa ihtiyacı vardı dıye dusunuyorum :(( ayrıldıgın halde uzuluyorsun cunku cok sevıyorsun ...

Aşk herseyı affedebılır ıhanet dısında bazen onuda affettıgı oluyor şu zamanda gercek aşkı yaşamak gercekten seveni bulmak zor :(

0|0
    0|0
    • ama benı eskısı gıbı sevdıgınden suphelıyım sevse boylemı yapardı affettırmek ıstemesmıydı

• kızmış , kırılmıl ve yıpranmıs olabilir. ona yasaattıgın acıları sana yasatıyor olabilir. :(( biraz zamana bırak zamanla bırseyler duzene gırer eger gercekten sevdiyse

• Şu facebook yüzünden kaç milyon tane insan ilişkisini bitiriyor acıyorum ya iletişimi farklı amaçlarda kullanırlarsa olacağı bu.Kimse sızlamasın bence.Bilinçli kullanan insanın hayatında bu kadar basitliğe yer verilmez.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ben de face yüzünden ayrılmıştım. bir sürü bağırış çağırış telefonda. sevip de güvenememek hissini yaşıyorsun şu an benim gibi. bu durum çok kötü bir şey. bi yandan nefret edip bi yandan da çok sevmek gibi. içinde en ufak güven kalmayınca da ayrılıktan başka bir yol gözükmüyor ne yazık ki çünkü güven gerçekten çok zor kazanılan bir şey. zaman ister, çaba ister.

0|0
    0|0
  • Çok uzun destan gibi güncelde bir özet geçermisin.

0|0
    0|0
    • ozetlersem anlayamassınız bu kısa halı

• kusura bakma çok uzun yazmışın okunmuyo :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...