Ella adet geciktirmesi yapar mı?

hapı aldıktan sonra ara kanama olmadı. adetimin geciktiğini düşünüyorum. ella geciktirme yapar mı? doktora gitmelimiyim?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Hormonları alt üst eden bir hap.

Adetin 2-3 ay düzenli olmaya bilir.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• hormonları alt üst ediyo diye duymuştum o hap için. etkilediğine göre yapabilir sanırım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Evet yapıyor yeni başımıza geldi hastalık süresi geçti aceba hamilemiyim telaşı başladı kan testi yaptırdık sonuç negatif çıktı rahatladık. Bakalım bu ay kaç gün gecikecek.

1|0
    0|0
  • Kanama nasıldı? Eski adetine benzer mi?

0|0
    0|0
  • evet yapar çünkü ella ertesi gün hapıdır sadece acil durumlarda kullanılır ama siz bazı kadınlar ertesi gün haplarını doğum kontrol hapı zannediyorsunuz.

0|0
    1|0
    • ellayı ertesi gün hapı olarak ilişkiden sonra kullandım zaten? yorumunuz çok ilginç

• ilişkimi, acil durum olup olmadığını bilmeden, sorumun cevabı haricinde sözümona akıl vermeleriniz için teşekkür ederim.

• ben olması gerekeni söylüyorum madem aktif bir cinsel hayatın var artık doğum kontrol hapı kullanmalı ve diğer doğum kontrol yöntemlerini de uygulamalısın soruna gelirsek evet ertesi gün hapları adet gecikmesi yapar çünkü kadının hormon dengesini alt üst eder zararlıdırlar sürekli kullanılmamlıdırlar.

• Bazı kişilerde 7 gün kadar gecikme yapabilir.

0|0
    0|0
  • Tabiki yapar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...