30 yaşındayım! Evlenemedim! 4 senedir sevişmedim! Seks hediye edicem kendime.

30 yaşındayım! Hala evlenemedim! Milyon tane erkek arkadaşım bakire değilim diye beni terkketti! Sevişmiyorum! Bakire değilim! Ama rahibeyim. Ama olmıycam! Yeter artık! Sadece bu seferlik de olsa o kaslı yakışıklı mı yakışıklılardan biriyle sevişeceğim. Yeter artık! bunalıma giricem yoksa! Allahın cezası Türk erkeklerinin evlenmek istememe triplerine kalmadım! Ömrümü böyle geçirmek istemiyorum! Yetti artık!

Desem ne yorum yaparsınız?

Güncellemeler:
Beni ekle / burdakileri seç beğen, gibi saçmalıkları dikkate almadığımın farkındasınızdır umarım? ister olun ister olmayın umrumda değil! boşverrrmişim boşvermişim boşvermişim dünyaya!

evlilik benim kaderim değil belki de.. belki de öbür dünyada çok mutlu olurum.. tam da hayalimdeki gibi.
arkadaslar vazgectım duzgun bır ınsan karsıma cıkıcak karsıma emınım bırgun bu dunyada olmazsa obur dunyada .. ben duzgun namuslu bır kız olmak ıstıyorum. cok yanlısım oldu bılıyorum ama artık tovbe ettım

0|1
7|37

En İyi Erkek Görüşü

• inş. iyi biri en yakın zamanda çıkar karşınıza. hayırlısı olsun. yanlış tercih yapana sorsak o da geç olsun iyi biri olsun diye düşünebilir.

1|0
    0|0
    • olabilir şikayet edebilirsin normal. cevabımı begenmeme hususuna gelince başkalarına begendirmek için cevap vermiyorum.

• ben de rahatsız olduğumu size ve buradakilere bildirmek için yorum yapıyorum.

Erkekler Ne Diyor 36

• ablam bulursun elbet birisini dayan ablam sen dayanacaksınki zamanla muradına eresin

5|2
    0|0
    • Ablam sen umutsuz sun ama olmuyoki böyle sen inan olacak sa helal olarak olsun ben seni tanımam ama niye günah isleysinki

• Ablam olur sen Rabbinden dile

• abla şeytan dürterse Bilkin Rabbim var ona sığın O dilediğini verir

• Öncelikle derin bir nefes al lütfen. Çevrendekilerin ya da yaşadıklarının bu denli etken olmasına izin verme. Bu senin hayatın, senin bedenin ve senin kararın. Önemli olan seni bu halinle anlayabilecek ve sen kalmanı isteyecek, değişmemeni arzulayacak bir partner bulman. Bu, illa cinsel partner olacak diye bir şart da yok. Sonuçta her şey beyinde, bakış açısında ve kişiliğimizdeki yapı taşlarında yatıyor. Seni olduğu gibi algılayan birisi ile zaten her şeyi tam da istediğin haliyle yaşayabilirsin. Buradaki "ekle beni"ler de seni olumsuz etkilemesin, sonuçta kadının cinselliğini anlatmasına daha uzun yıllar alışmayacak bu toplum... İnan bana çözüm sende, başkalarında değil.

0|0
    0|0
  • bak burda bir sürü erkek var. istediğin seç. emin ol kimse hayır demeyecektir

2|0
    1|1
    • burdakilerle ilgilenseydim, gizliliğimi açardım, ..

Bu saçmasapan yorumu neye borçluyum acaba..

en iyi cevap mı seçsem napsam..

çok dahice bir yorum!

5 yıldız vermek isterdim!

OOOOFFFFFF!

• git bir ılık duş al herşey olur zamanla

1|1
    0|0
  • insan hataya düşebilir, daha kötüsünü yapıp hatayı tekrar da edebilir.. evlenmene yardım edecek birşeyler düşün derim. bu seni yanlış yola götürür, sanıyorum evlenmeni erteler.

0|1
    0|0
  • Kız azmış derim. Mart ayının etkisi olabilir :)

0|1
    0|0
  • bunu evlilikte umursamayan erkekler var. seks istiyorum diye kendini kullandırtma, elbet bulursun kafana göre birini. hiçbirşeyi de türk milletine genelleyip "türk" kavramını aşağılama mümkünse.

1|2
    0|0
  • Sevişirsin... İsteğini kaybetme. Giyin süslen, sosyal ol. Spor salonuna git, sporunu yap, sağlıklı ol, gidip gelirken tanışırsın kaslı erkeklerle de.. Başına bela olmayacak, sarmayacak erkeklerle takıl, arzuladığınla da seviş. Sevişmek pek te kaybedilen bir yeti değil. Sevişirsin, dert etme. Hadi güzelim, sıkma canını. Derim ben.

0|0
    0|0
  • bütün adaylar sıraya dizilir birazdan...

0|0
    1|0
  • çok piskolata reklamı izleme öncelikle her erkek bahsettiğin gibi değilsir bakirelik aramak şaçma bence

1|0
    1|1
  • Umarım istediğin gibi biri karşına çıkar.

0|0
    0|0
  • sen yine iyisin istediğin an partner bulursun biz napak biz evlensekte sevişemiyoruz kadınların başı ağırıyo hep.

0|1
    0|0
  • daha fazla evlenilmez olursun

0|0
    0|0
    • umrumda bile değil! evlenmek istemiyorum artık.. s..trsin gitsin erkekler.

• Yazıyı düzgün okur musun? lafı neresinden anlıyorsun? ben herkesle düşüp kalkıcam mı dedim? Lütfen YAZIYI OKU.. YUTMA.

• yazıyı yeniden okudum, fakat senle birlikte olan erkeğin kimseye bişey söylemeyeceğini mi umuyorsun,

• bu saatten sonra senden olmaz zaten

0|0
    2|1
  • sakinnnn :) herşeyı akışına bırak

0|0
    0|1
  • uygun birini bulamamıssın evlenirsin takma ama 30-35 yas grubu erkek asırı secici olur ve evlilik öncesi sexe önem verir yani önce uzun ilişki tanısma sonra evlilik

0|1
    0|0
    • bence bir hediye ver kendine dediğin gb istediğin gb ama sunu unutma az uyum ve ortak paylaşımlar olsun yoksa ondan da zevk almazsn seninle tanısmak isterim mutluluk garantili ama bu cinsellk anlamında degil arkadasca dostca istersen devamı içinde

• Deseniz, buradan bir ton aday çıkar derim

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • isyeaaaaaaaaaaan

1|1
    0|0
  • Bu saatten sonra daha da fazla bekleme derim.

0|0
    1|1
  • hadı hayırlısı olsun aklında kalmasın tebrık edıyorum uzun sure dayanmışsın yıne :)

0|0
    0|1
  • Oh ulen, tutmayın küçük enişteyi! =D

0|1
    1|1
  • desem ne yorum yapardınız ayrı desen ne yorum yapardık cok ayrı

bilmm hayat senn hayatın

vucutta senn onu nasıl degerlendirmek istediğin senn secimin

umarım mutlu olursun

0|0
    0|1
    • Bu ülkede maalesef benm gibi kızlara evlilik gibi mutluluklar HARAM!

Tek duam var artık, o da ÖBÜR DÜNYADA!

• cahil cahil konusma bee

hayat guzel

• Ama hala bir cavap gelmedi sizden

0|0
    0|0
  • eklermisiniz beni size resim göndereyim bir karar verin

0|0
    0|0
  • hadi ordan derim...

0|1
    0|0
  • madem o yaşındasın neden 25-29 yazıyor ben orada takılı kaldım açıkcası

1|0
    1|0
    • 29 yaşındayım. 83 lüyüm

• evet.. tabi ki de dürüstüm! tek sorunum saftiriğin teki olmam! bu kadar salak olmam yüzünden belki de bu yaşa kadar kaldım:( zaten salak oldugum için o Allahın cezası yüzünden kızlıgımı bozdum!

• şimdi diyelim evlendik benmki sana yetmedi tatmin edemedim seni beni aldatır mısın aldatmaz mısın? seni tatmin edemezsem ne yaparsın madem dürüstsn söyle bakalım

• Hoowww brrüüstt derim.

0|1
    0|1
  • 5dk konuşma şansı verir misin bana ?

0|0
    1|0
  • çok dolusun ne bu isyan bu öfke sakin ol birazz :))

0|0
    0|1
    • EEE YAAAANİİİ!

bu ülkede bazı kızlara evlilik gibi mutluluklar HARAM!

• ülkemiz şartları hepimizin malumu, ama herkes bir şekilde yolunubuluyo gizli de olsaa :)) herkes kendi hayatından sorumlu sonuçta

• Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 7

• Allah akil fikir versin sana. Rahibelere hakaret etme istersen, onlar dini inanclarindan rahibe oluyor 4 senedir penis göremediklerinden degil.

0|0
    0|1
  • Benim arkadaş listemde bitane kaslı biri vardı dur bakim iki dkka

0|0
    1|1
  • hiç durma derim en güzeli.

0|0
    0|3
  • 4 sene yuh! derim1

0|0
    1|2
  • Seviş gitsin. Niye bu kadar kasmışsın ki :D