Bu kadar mı korkaksınız ?

Benim soruma gizliden cevap yazıp engellemiş vatandaş.Sanal ortamda zaten başka bir kimlikle giriyorsunuz.Ama o kimliği bile gizleme ihtiyacı duyuyorsunuz.Sorum şu bu kadar mı aciz ve zayıfsınız.? Bu kadar mı basit bir kişiliğe sahipsiniz ? Ben dahada beter olduğunuzu düşünüyorum.Peki ya sizler ? Aldıkları kimliği bile gizleyemeye çalışanları ve gizlenip hakaret edenler hakkında ne düşünüyorsunuz ? (cinsellik gibi konulardaki gizlileri kastetmiyorum)

0|0
10|25

En İyi Erkek Görüşü

• Seni engelleyen seni, beni engelleyen beni kaybeder. Senin açından, benim açımdan bir kayıp yok yani rahat ol, takma. Bak gördün mü, bazıları 2 kişinin bakış açısını kaybetti. Onlar at gözlüğü takmaya devam edebilirler. Bence hiçbir sakıncası yok... :)

2|0
    2|1

Erkekler Ne Diyor 24

• Gizlilik verilen bir hak burada ve herkes kullanabilir tabi buna itiraz yok.Hoş olmasa aklı başında soru ve cevap daha çok görürüz ya neyse.

Ama gizlenip bir de hakaret ediliyorsa bu sadece kişinin ne kadar ezik bir karakter olduğunu,kişiliğinin zayıflığını ne güzel ifşa ettiğini düşünüyorum.Profilini gizliyor ama bütün acizliğini apaçık gösteriyor.Profilini gizlesen ne olur ki o dakikadan sonra.çok garip..

1|1
    0|0
    • Gizlenip yorum yazsınya da yazmasın.Benim tek sinirlendiğim nokta hakaret etmesi ve üstüne engellemesi.

• zaten ikinci satırda ben de ondan bahsettim sanırım.

• Buyur gardaaaş, bağa mı didin?

0 Gizli soru. 0 gizli yorum. Aha fotoğrafım, aha gerçek adım...

Kimmiş başka kimlikle giren gardaaaş? Kimmiş gizleme ihtiyacı duyan? Biz gara ambarlıyız, kimseden gorkmayıııız. :)

Beni de engelleyenler oluyor. Hani bazıları (sözde) erkek. Engellediğinden haberim de yok. Yazıyorum güzel bir yorumu basıyorum emek harcayıp, bir de bakıyorum ki hop engelli. Ne bu şimdi?

1|0
    0|0
    • :) benide engelleyen çok var.kime yazsam yorum yapamazsın ibaresi çıkıyor.

• "Aşın bu engelleri artık, ilerleyin! İlerleyin yaaav. Atın bu at gözlüklerini artık." diyoruz bu arkadaşlara :D

• Gizlilikten dert yanıp hiç de önemli bilgilerin olmadığı profilini gizlemen ironi olmuş :)

1|1
    0|0
    • yok ya o kaldı öyle bir daha da dönüp bakmadım :)

• sadece sana demiyorum, notunu düşmüştüm :) senin profil bilgilerin gizliydi. Tümden gizleyenlere ulaşamıyorsun. Ya zaten yaş aralığı yazıyor, kimin ergen kimin kimin ihtaiyar olduğu anlaşılıyor torunum :))

• peki dede :)

• maydonoz çok kızmış

0|0
    0|0
  • Senide görelim hadi bu kdar cesaretlenmişken fotonu koy bak ben olduğum gibi bu sitede kimlğim çıplak

1|1
    2|1
  • haklısın hacım

1|0
    0|0
  • Bunu bende anlamadım mesela benim profilden atayım, 6 Soru: 0 gizli | 1300 Cevap: 1 gizli, 6 soruda açık, cevaplarda sadece 1 tane gizlim var onuda herhalde yanlışlıkla filan yaptım :) bazıları cidden kötü durumda psikolojik destek alması lazım diye düşündüğüm oldu, adam soru sorar cevap veririz kendi fikirlerimizi söyleriz sonra birisi lafa atlar alakasız yorumlar yapar, çekemedikleri bir şeylerde olabilir.

0|0
    0|0
    • benimde 1 gizli cevap görünüyor ama nereye kime ne yazdım bilmiyorum :D ben gizli profile karşı değilim gizlenip hakaret edilmesine karşıyım.

• Aynen işte insanoğlu böyle acayip insanlarda çıkıyor maalesef, ayrıca hiç bitmeyeceğini de biliyorum :)

• tekrar söyliyim şikayet edilen yorumlar falan bakılmadan siliniyo haberiniz olsun..şimdi mail kutusunu açtım bir sürü yorum kaldırılmış onlardan biri de şu aynen yapıştırıyorum

++++++++++++++++++++++++++

artı yapmışım beğendiğimi göstermek için kaba alakasız saldırgan diye silmişler..demek ki biri şikayet etmiş..

kızın birine iddiaya mı girdiniz demişim .. aynı gerekçeyle silinmiş yorum..işte bunlar çoğalınca üyeliği de siliyolar..kelle paça çorbası demişim bir yerde alakasız saldırgan kaba yorum olduğu için silmişlerdi :S::S:s.skıl tüy adamları engellemek lazım demek ki gerildim gene haa

0|0
    0|0
    • sakin ol :D

• gerildim mi fena gerilirim

hiç yoktan üyeliği sildiler benim.bi iki yarım akıllı pembeli bir iki hanzo mavili şikayet butonuna bastı diye.

• He bende onu anlamıorum zart zurt diye rumuz almış netten manzara resmi koymuş profiline bide cevap yazarken gizlio kendini zuhaha şaka gib insanlar ya

0|0
    0|0
  • İşin bir de şu garip tarafı var. kendisi o soruya cevap yazmamıştır. gelip senin cevabına yorum yazar çekip gider. mesaj yoluda kapalı olduğundan bir şekilde ulaşamıyorsun ona ve öyle kalıyor.

0|0
    0|0
  • gizledikleri şey kimlikleri değil cahillikleriya da korkuları sonuçta korku oluyor :) kendine güen zayıf

1|1
    0|0
  • zaar bunlarrr gizliler değil gizliden hakaret edenler

0|0
    0|0
  • ne kızıyon lan! :)

1|0
    0|0
  • ben gizlenmiyorum hatta kendi fotomu bile koydum ben bide kendi fotosunu koymayanları da sevmiyor :D onlarda bir nevi gizli sayılır ama tabi bazı kızlar koymaz anlarım da erkekler neden koymuyor neyden korkuyor faceye koyuyorsan bir zahmet buraya da koy demi

0|0
    1|0
    • ha bide bu soruyu sormuşsun sen neden profilini gizli yaptın bir rtek ismin maydonuz ve kızsın bunu biliyoruz senin zaten gizlemene gerek yok ki :D

• Face profilimde dışarıya kapalıdır.Sadece arkadaşlarım görebilir.Resim konusuna gelince sanal alem bu.Birinin alıp nerede kullanacağını bilemezsin.Gizli kullanıcıya karşı değilim ama gizlenip küfredene karşıyım.

• tamam anladım ne bu sinir :)

• neye kızdın anlamadım ama gizli olmak ister gizlilik vardır demekki hakkı varki site öyle bir hak vermiş o da gizli kalıyor..

0|0
    0|0
    • Gizli kullanıcıya değil sinirim.Gizlenip hakaret edenlere.Üsütüne engelide basıyor cevap bile veremiyorsun.

• e sende öylelerini takma kişiliksiz insanlarla uğraşmaya gerek yok bence..

• bağırma kulağımın dibinde bizde hoşnut değiliz resim bile koyanlar var siz neyin peşindesiniz:) sinsi bunlar sinsi :)

0|0
    0|0
  • bence sen burdan adminlere mesaj vermek istemişsin gizliyi engelemek istedini geçen hafta okumuştum gizliyi engellemeyi bende isterim ama taktik basit olmuş senden daha yaratıcı fikirler beklerdim:)

0|0
    0|0
    • Adminlere buradan taktik vermedim bu soruyu daha yazmadan direkt mesaj attım ve o kişinin üyeliğini iptal etmişler.Hakaret etmesine gerek yoktu.Beğenmiyorsa cevap yazmaz geçerdi.

• hangi yorumunu şikayet etmişim ?

• O veya bu neyse kapatalim canımskldı yine

• 286'lık cevap hayatımda tek bir gizli cevabım yok :D

0|0
    0|0
  • ilk defa sinirli bir maydonoz görüyorum . sizin yüzünüzden tüketilmeden sararacak ...

2|0
    3|0
  • sen birşeye kızdın da hırsını burdakilerden mi çıkarıyosun :))

0|0
    0|0
  • :DDDDDDDDDDDD

0|0
    0|0
  • benim gibi şeker birini bile engelleyenler oluyo.. ne kadar ayıp.yazıklar olsun ahlaksızlar..

0|0
    0|0
  • Hayır, değilim. :)

0|0
    2|2
  • Ben zaten anlamıyorum bu gizlileri. Anasayfanın yarısından çoğu gizli soru.

0|0
    3|1

Kızlar Ne Diyor 10

• burda herkese eksi veren 3 kişi var dikkatimi çekti:) herkeste 3eksi...gizlilik konusunda evet görünmek istemediğim sorular oluyo ona bişey diyemem lakin birine hakaret etmek kimsenin haddine değil bu insanlar genelde sen ne dersen de anlamaz kendileri hep haklıdır çünkü o yüzden uğraşma salla gitsin

1|0
    1|0
  • ne yaşadın bilmiyorum o konuda yorum yapamam... ama gizlilik insanların kendi insiyatifidir...insanlar ne kadar sanalda olsa burada kendi hayatlarından bişiler paylaşıyor gizlilik özelliğini kullanmaları en doğal hakları...gizlenip hakaret edenlerden bahsetmiyorum...

1|1
    1|0
  • benide 'emel1994' engellemiş.Türk kızlarına laf etti ağzının payını alınca zoruna gitti sanırım :D boşver canımm takma böyle şyleri kıskanıo olablir.

1|0
    1|1
    • Erkek bu kişi ve küfür etti .Yönetime mesaj da attım şikayette ettim nafile.Daha önceki sorumdakilerde duruyor.

• Terbiyesiz işte boşver ya takma soru sorarken gizlilere izin verme.

• Bu saatten sonra öyle yapıcm.

• Soruyu linki ile KizlarSoruyor'a yolla, kimsenin gizliliği hakaret etmek için kullanmaya hakkı yok.

0|0
    0|0
  • adam sanalda bıle begenılmeyı ılgı duyulmayı ıstıyo bazı sorularda artıs artıs cevaplar verıp gzemlı ınsan ayagına yatıyo gel gör kı kıldan tuyden soruların hepsı gzlı yanıı o artslıklerı yapan gzlıden sordugu soruları acık sorarsa vayyy arkadas nee m-almısıın sen denmesınden korkuyoo:))

0|0
    2|1
  • sana katılıyorum adam bana bişey dedi sonra engellemiş sanki sana çok meraklıydım engelliyor ...

nerde o yolalım hemen

1|0
    1|1
  • banada bir oğlancık yapmıştı oysaki normaldide yanıtım çirkin yüzünü görmek nasip olmasınmı öyle bişey yazmıştı koptum zaten cevap verecektim engel çakmış topitop :D

0|0
    0|0
  • :)5* veriyorum sadece.

0|0
    0|0
  • seni kıskanıyor bana öyle yapan bir sürtük var

0|0
    3|1
  • gizli soru sorup ben cevap verince kızıolr ...beni yıpratıolr

0|0
    0|0
Yükleniyor...