Meme uçlarım çok hassas?

Gizli Üye
Arkadaşlar benim meme uçlarım çok hassas o kadar hassas ki kendim bile dokunamiyorum sutyensiz banyo bile yapamiyorum hiç dokunamiyorum sizce neden nasıl asabiliri im? Not sapik sapik yorum alanları banlarim terbiyenizi takının yok takinmiyorum diyorsanız yorum atmayin ve istediğim soruyu istediğim şekilde sorarım önyargılı insanlara duyurulur?
Güncellemeler
+1 yıl
Farkettim de bayanlardan çok erkekler gorus atmış aslında sadece erkekler yorum atmış her yerde kendinizi belli etmeyin oclar
Meme uçlarım çok hassas?