SPERM MİKTARI SİZDE NE KADAR?

dert değil ama bende gene sormak istedim sper tahlilinde sperm miktarını 0-2ml arası normal değer olarak göstermişlerdi benim ki 3,5ml çıktı zten sper miktarımın çok oldugunu düşünüyordum daha önce demişti bazı kız arkadaşalarım :) sperm torbamın büyük olmasından kaynaklı sanırım zaamnında başıma dert bile olmuştu kız arkdaşımla seviştikten sonra göbeğine boşalınca az boşaldın kesin biri ile yattın sen yoksa bu kadar az olmazdı demişti :) normal de boydan boya her tarafı batıyorum

sizin karınız sevgiliniz vs. ya da siz dikkat ediyormusunuz miktarına önemli değil ama merak ettim?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Maalesef birçok doktor evlenince sorun olursa bu testi yaparız dediği için erken öğrenmek zor

0|0
    0|0
    • özelden yaptırdım 50 tl filan bir şey

• Devlette yapma imkanı da sorunmuş zaten

• hiç denemedim onu :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Kendini mi övdün şimdi sen?

0|0
    0|0
    • kendimi neden övem övsem kim oldguumu biliyon mu sen bir düşün bunları sonra gel konusaım :)

• 😂😂😂😂😂😂 peki

• aferim dogru yolu buluyorsun bak :)

• Önemli değil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Sperm torbası da varmış ya la :D

0|0
    0|0
    • her bir şeyin var zten tüm cinsel sorunlarda erkeklerde nasıl bir cinssek artık :) beklenti yüksek boy beklenti performans beklenti...

• İroni yapmıştım ama anlamadın neyse :D

• :))

• Teknik konuşma abi
    Yarım çay bardağı meselâ 😆

0|0
    0|0
    • yahu ne bilem sonuç teknikti 0-2ml normal benim ki 3,5ml yazmışlardı :) nasıl ölcü verem sna bir tadımlık mı diyem :)

• Yok bir lokmalık.
      İğrençleşme kaç yaşında kelli felli adamsın😅😅😅

Yükleniyor...