Kanamayan kızlık zarı oluyor mu?

kanamayan kızlık zarı olur mu? sevgilimle ilişkiye girdik iki sefer ikisinde de zarı kanamadı, daha önce bozulsa söylerdim, bazı kadınların kanamıyormuş zaten diyor. ben hiç duymadım kanamadığını esnek falan olup 1-2 sefer şansa kanamadığını duymuştum da...

Böyle birşey var mı? hiç kanamayan olur mu?

Güncellemeler:
kızlardan gelen cevaplar çok içimi rahatlattı :) teşekkürler bayanlar, esnektir o zaman güveniyorum zaten. Olsa baştan söylerdim dedi.

0|0
85

En İyi Kız Görüşü

• 10sene önce ilk cinsel birleşmemi yaşadım ve hala hiç kanamamış bir kızlık zarım var. bu normal birşey kıza inanıyorsan kafaya takıp sorun yaratma aranızda

0|1
    0|0
    • en iyi cevap için teşekkürler. bu arada bu durum kız arkadasın için de çok zor bir durum ben ilk ilişkimde kanama olmadı diye uzun süre kendimi eksik hissetmiş üzülmüştüm. yaşım da küçük olduğu için baya dert etmiştim kendime . ama eşimin anlayışlı olması beni desteklemesi en büyük şansımdı

• hmm haklısın böyle bir durumda onun yanında olmalıyım... Ben ona sordum önceden oldumu böyle birşey diye olsa zaten söylerdim dedi bende tamam bakalım zaten geçmişin umrumda değil de sadece merak dedim :) bir de o lisede çocuk gelişimi okuyo gayet sakin karşıladı kanamamasini...

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• evet kanamayan oluyor, var. internetten araştır bulursun

1|1
    0|0
  • Esnek zar diye bişey var

0|1
    0|0
  • Olabilir genetik .

0|1
    0|0
  • esnek zar diye bişey var doğumdaya da doktor müdahalesiyle bozulablır sadece

1|1
    0|0
  • Bazi bayanlarin kizlik zari bile yoktur, bu da bilginize, aramayin yani, dogustan yoktur. :-)

0|1
    0|0
  • oluyormuş evlerden ırakk bir namus cinayetı sebebi..

0|2
    2|0
    • ama oyle kırsal kesımlerde vede cahılıyet olan yerlerde malesefkı modenleşemeyen bır ulkeyız bazı ılerde anlayış yok

• Evt oluyor bazı bayanlarda dogum sırasında kızlık zarı yırtılıyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Doğuma kadar sağlam kalanıda var.

0|1
    0|0
  • Evet var...

0|1
    0|0
  • bin çeşit zar var la.

delikli deliksiz