Arkadaşım boşandı hemde çok acayip sebepten sizce kim haklı?

arkadaşım bakire diye sandığı bir kızı sevdi ve evlendi. Kız gerçekten bakire çıktı ki 2 ay evli kaldılar. ama kızın daha önce yediği naneleri arkadaşın kulağına gitti. Eşi daha önce 2 kişiyle çıkmış ve ikisiyle de defalarca anal ilişki yaşamış. boşanma sebebine gelince, arkadaşım evlenmeden önce birkaç kez genelevde ilişkiye girmiş olmasına rağmen neden boşanıyorsun sanki sen çok mu masumsun sorusuna yanıt olarak, kendisi hiç anal yaşamadığını ama çok merak ettiğini evlendikten 3 hafta sonra eşinden anal istemesine rağmen hep reddettiğini söylemesi oldu. eşi yediği naneleri kabul etmesine rağmen kocasına anal vermemiş. Sizce bu durumda kim haklı?

0|0
5|14

En İyi Kız Görüşü

• Eşi anal kabul etseydi evliliği sürecekti yani ,arkadaşının olayı tamamen okuzluk başka birşey değil .

bir de ortada soyle bır durum var 1 yıl gecmeden bosanma olmaz ayrılabilirler ama resmi olarak bosanamazlar.

0|3
    0|1
    • yok zaten ayrılar şuan kız yaşadığı şehri terketti nikah otomatik düşermiş 6 ay sonra

• 1 yıldan erken resmen bosanamazlar da neyse konu bu degıl .

Kızlar Ne Diyor 4

• Özelini anlatan birisine denecek laf yok. insan utanır anlatmaya. iki ucu boklu değnek olmuş bu olay .herkes haklı herkes haksız.rezillik.

0|2
    0|0
  • Arkadasin hkli elin adamina veriyoda kocasina mi vermiyo

0|6
    0|2
  • adam haklı

0|3
    0|2
  • Kız önceki yaşamından çok pisman olmuş olabilir herşeyi unutmak adına tövbe edip bunu yapmayı bırakmış olabilir.

1|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 14

• ne numaracı kızlar var

0|0
    0|0
    • hastanede çalışan genel cerrah tanıdığım var adam 40 yaşında hergün mutlaka bakir kız götü kanaması vakasından bıktım diyor kapalı türbanlılar da var aralarında diyor bu yüzden adam halen bekar

• temiz bulmak çok zor

• Arkadaşında geldi sana benim karım böyle böyle diye anlattı? ADAMMIŞ...

Ayrılsa da o konular özeldir. Hele bahsettiğin konular bambaşka bir dünya.

Ha konuya gelirsek saçma geldi bana sanki birisi uydurmuş. Farz edelim gerçek bir olay bu , bu ilişki bu kadar seviyesiz hallere düştüğü için ilerde birgun patlardı zaten. Hayırlısı olmuş.

1|0
    0|0
    • ayrılalı baya oluyor bende yeni öğrendim öncesini anlatmaz tabi bunları anlattığı da 2 kişi ve sarhoştu zaten belki kafasından da uydurmuş olabilir boşanma sebebi bulamayınca

• Kardeşim,

Bitti dersin , gitti dersin, şöyle dersin , böyle dersin... Karım anal yapmış ta bilmem ne olmuşta diye yaymazsın. Bu ŞEREFSİZLİKTİR. Dinimizde bile karı-koca arasındaki olaylarda ne şartlar var.

Şimdi o kızı bir düşün. Başkasıyla evlendiğinde tekerrür edebilir bu konu cümle alem biliyor yani kızın neler yaptığını, ayrıca o kızın bir ailesi var, çevresi var. Beyin bedava ama bizim insanımızda gramı bile yok...

Neyse olan olmuş ALLAH akıl-fikir versin.

• Tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş.

1|0
    0|0
  • töbeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee kaç yaşında bunlar

0|1
    0|0
  • bir ben değil arkadaşım klasiği daha.

0|1
    0|1
  • evliliğin dışındaki birinin nasıl bu kadar şeyden haberi oluyo bu da benım sorum.

1|1
    0|0
    • yuvasını yıkmak isteyen bir dünya haset insan var dışarda arkadan verdiği adamlardan biri gelmiş söylemiş inanmıyorsan git kurana el bastır demiş

• kabahat kızda baştan durust olucaktı bacak arası bakire olsa ne değeri var ruhu bakire olmadıktan sonra.

• öyle bir durumda öyle bir kadından anal istemez, direk boşanma davası açardım, nerde istiyosa orda anal timini kursun.

0|0
    0|0
  • bunlar aralarındaki her cinsel şeyi sanamı anlatıyolar

1|1
    0|0
    • şiddetli geçimsizlik vakası ile ayrılan bir ton insan var sen biliyo msun bunlar neden ayrılıyor? hepsi ulu orta yere bunları anlatacak değil heralde öncesini biz de bilmiyorduk iş işten geçince duyduk zaten olayı 2 kişiye anlattı onlarda en samimi oldukları..

• tamam bende öyle tahmin etmiştim hafiften dalga geçmek için yazdım zaten

• mahkeme vermışse kararı . Sormana gerek yok. insan her zaman aynı şeyı yapacak dıye de birşey yok. Yorum da yok :D

0|0
    0|0
  • Kocasına vermedi çünkü, onceden yediklerini anlamasın diye ;)

1|0
    0|0
  • ikiside haksız ama su var kız anal yaptı diye tekrar yapmak zorunda degil hem evli vajinal varken neden anal yapsın ki

0|0
    0|0
    • merak etmiş adam bikere istemiş zaten sürekli yapalım dememiş ki bu da mı yasak

• Nsil ypmk zorunda değil kardesim elin adamina nie verio g*** kocasina vermiyo hic dusunmedinmi

• pardon ama insan hata yapınca bunu tekrarlamak zorunda mı ama su da kocasını kırmamak için 1 kereya da az da olsa yapması gerek sonucta evlilik ortalık demek

• yuuhh diyorummm

0|1
    0|0
  • böğğğğ yuh artık

0|0
    0|0
  • bence kadın haklı

0|0
    1|0
Yükleniyor...