Gerçekten bir uzmanın görüşüne ihtiyacım var 😞 ?

Klitotal mastürbasyon dışında başka türlü orgazm olamıyorum. Orgazm sonrası idrar kanalı ve klitorisimden içeri doğru bir sancı giriyor, bu 3dk gibi sürüyor. Çok uzun zamandır böyle, bunu gidip bir jinekoloğun yüzüne doğru anlatmaya utanırım. Noolur alanında uzman biri varsa bana bir fikir versin. 😢😢😞

0|0
1|18

En İyi Erkek Görüşü

• klitoral orgasma ulasmak ıcın ne gıbı yollar ızlıyorsunoncelıkle bu onemlı. ve orgasm sonrası kasıklar ve ıdrar kanalı gıbı bolgelerde kasılmalardan oturu agrı olabılıyor.. muhtemelen amasturbasyonu bıraz sert yapıyorsun. genel olarak vucunun tum erojen bolgesını kullanarak yapmayı denemelısın. cok sert olmadan

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Oncelikle sadece klitoral odakli olmaniz kotu bir durum
    Sonra mast sonra sizi olabilir ama tuvalete gityikten sonra gecer sanirim kolay orgasm olmuyorsunuz uzun sure ugrastiginiz icin oluyor bebek yagi ile mast yaparsaniz sorun azalacak haz artacaktir

1|0
    0|0
  • bunun 2 sebebi olabilir
    1 uzun yıllar masta yani klitoral orgazma alıştığın için beynin başka orgazmları algılamıyor
    2 partnerinle ten uyumunuz yok ya da seks yapmayı bilmiyor.

2|0
    0|0
  • klitoris genelde kızlar o şekilde orgazm olur bu normaldir sancın kendini kastığın için olabilir mi daha detaylı anlatırmısın

1|0
    0|0
    • İşte bunu bilmiyorum. İç organlarıma doğru sızı giriyor.

• O konuyla ilgili uzmanlar var özellikle zaten.

0|0
    0|0
    • Valla bir sefer vajinamın görüntüsü üzerine bişey sormaya kalktım adam düpedüz benle alay etti üç yıl kendime gelemedim ya öyle uzmanına denk gelsek problem yok zaten

• Yooo sen yanlş hisettin. Bende cevap mahiyetinde söyledim

• ben uzmana yönlendiriyorum zaten genelde. benlik birşey varsa destek olurum sadece.

• Belsoğukluğu olabilir doktora gitmelisin

1|0
    0|0
    • Nasıl yani o sadece erkeklerde olan bişey sanıuorum ben?

• Ama uzun süredir bir cinsellik yaşamadım. Yinede durup dururken bel soğukluğu olurmu?

• Usutmus de olabilirsin veya başka birşey doktora gitmekte fayda var buradan çok açık yazamiyorum

• Uzmanlar vardır burada bir sürü , bana gerek olmaz

0|0
    0|0
  • Orada duyulan sancı öldürmez.
    Sancının üzerine git. Ne kadar üzerine gidebiliyorsan git.
    Bu arada 1 ile 10 arasın da ağrıya numara vermek gerekirse kaç verirsin?

0|0
    0|0
    • 10 ...

• Sancının üzerine git.
      2 Defa basınç uygula ve bir bardağa limon ve nane koy. Ilık su dök ve iç. Günde 2 defa.

• Teşekkürler

• idrar yollarında sanırım iltihaplanma var. burada uzman olsa bile tahlillerini görmeden kimse birşey diyemez. doktorda mutlaka tahlil ister. normalde ağdrın olmuyormu

0|0
    0|0
  • burada bir kiz arkadas vardi ayni senin gibi bir sorunu vatdi ve hatta doktora bile gitmisti cozemedi gini söyledi onun sorununu cozduk. yani bu gervrk birsey kinusmsk icin demiyrum

0|0
    0|0
  • sert mi yapıyorsun

0|0
    0|0
  • Doktora git sorun olabilir

0|0
    0|0
    • Detayda söylediğim gibi bunu böyle anlatamam burada ciddiye almıyolar

• Ya burdaki abazalardan ne beklersin doktora git utanilacak bişey değil sağlık sözkonusu.

• Psikolog asistnym istersen yaz

0|0
    0|0
  • Ben urfada yasiyorum arastirma hastanesi iyi fakulteninki

0|0
    0|0
    • Yahu bırak, içeriye küpelenecek inek gibi herkesi sokup sıraya alıyolar. Sadece pimapen bir kabinin arkasnda alel acele adam bakıp çıkıyo milletin içinde hadi derdini anlat diyo nasıl anlatiyim öyle ben biliyorum orayı

• Yahu 500 yataklı diyo bide 😄
      Sen orda necisin bakem?

• Bilgi isemciyim

• cınsel ılıskı yasıyor musunuz pekı?

0|0
    0|0
    • Son zamanlarda hayır

• Bunu açıklamasam

• Yardımcı olabilmek adına soruyorum şahsi değil yanlıs anlamayın

• sert ve kuru bir şekilde yapıyorsan normal zevk suyunla yapman en saglıklısı olur baska krem vs. maddelerce sancı yapar

1|0
    0|0
  • Bunun jinekologla bir ilgisi yok hayatım tamamen senin mast alışkanlığınla ilgili bir durum. Benim eski sevgilim de de ayni sorun vardı çok uğraştık 3 ay gibi surede başardık

0|0
    0|0
    • Hangi yöntemle?

• Yöntemi biraz sana bağlı eğer evli isen eşine veya sevgili ne bağlı

• Yani ilişkiye giriyorsunuz ama orgazm olamıyor musunuz?

0|0
    1|0
    • Aynen

• değişik pozisyonlar falan denedinizmi? masturbasyona erken yaştamı başlamıştınız

Kızlar Ne Diyor 1

• Doktordan başkası yardım edemez.

0|0
    0|0
    • Ama bulunduğum şehir güneydoğuda buranın doktorlarıda sığ çok utanıyorum

Yükleniyor...