Bisikletten düşünce hymen yırtılır mı?

Gene bilgilendirici bir soruyla karşınızdayım.Birkaç gün önce bir arkadaşımız sorusunda kız arkadaşının ona bisikletten düşüp bekaretini kaybettiğini söylediği yazıyordu. Gelen cevapları okudukça gözlerim yuvasından fırladı. Bu yalana hala inananlar varmış :).Gidip eşinizi, sevgilinizi doğrayın demiyorum elbette. Lakin bu yalanı artık yemeyin diyorum. Selesiz bindim aşkım diyorsa da vay arkadaş derim.Bisikletten, ağaçtan düşünce hymenin yırtılacağına inananların ellerini göreyim.

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• Yok artık daha neler hiç bır kadının vajinal bölgesindeki zarı bu sekilde zarar görmezHayır ama iki tarafa acıyorum ne salak kadınlar varki bu yalanları atabilecek kadar beyinsiz oluyor ve karsı tarafı kandırıyor ve hala buna inanacak erkeklerin olduklarını düşünüyorlarHadi Evcilik oynarken oldu deseler daha bı inandırıcı olur Bır De ne saf erkekler var bu yalanlara inanıp o kadınla birlikte olmaya devam ediyorlar yazık

• Teşekkür ederim :).

• Riva ederim yukarıda yanlış yazmisim kusura bakma bu arada

Erkekler Ne Diyor 21

• Bir arkadaş anlattı hatun kişisi alafrangada işiyordum geriye doğru düştüm su fışkırtan şeysi şeysime girdi demiş

• Ey maşallah :D.

• Ona inanmam da hapşuruğunu tutarsan eğer kızlık zarı patlıyormuş ben inanırım buna aman dikkat ...

• Hahahah +1 :D

• hahahahahbahse konu bisikleti buldum ajahahahahaha link

• Birtanesin :).

• Öncekileri Göster
    • camekana 5 dakikaya geliyorum diyip tükanı kapan tiplere benzemiş olmazmıyız?

• ağaçtan düştüm yoksa bakireyim yalanı ile bizi yemek isteyen kızı her türlü yalanla kandırıp düdüklemek ve sonra senin düdükledim işim bitii ederin bu kadarmış demek caizdir.

• hymen ne laaa :)))

• bu link

• Öncekileri Göster
    • la llaaağan köyülülerin dolu olduğu KS de Hymen diyor yaa. bunlar klitoris bilmiii ki daha :))
      ,
      bızır derler :))

kızlık zarı de
      gerdek de
      efenim.. gelinliğe bağlanan kırmızı kuşak de..
      kanlı çarşaf de..

anca anlarlar.

• Çok pis küfür yiyorum galiba :D.

• evet ben inanmıyorum ama bütün bunlar gölgelerin gücü Hymen in suçubide utanmadan bekaret kemeri takmış :=) link

• uçtum ben de şahitlerim var(!)

• büyük travma sonucu bu olabilir, ve zarlar 6 gruptan oluşur en narin olanı elbette travmatik bir kazada zedelenebilir hatta tümden yok olabilir, gidip araştırabilirsin

• link buyur araştırdım :). Yok öyle bir şey.

• Öncekileri Göster
    • ya yazdım ya travmatik olaylarda olur daha neyi savunuyorsun sen ya

• Bisikletten düşmeyle olmazı savunuyorum. Daha iyi yalanlar bulsunlar.

• himen kim şu gölgelerin gücü adına hani...?

• Evet o :).

• yok artık ya...soğan zarmı bu?

• Dohtur musun askmen?

• azıcık doktordur kendileri

• içine bişe girip zorlamadıkça yırtılmaz.

• yalan yırtılmaz. zar içerde. birşey girmedikten sonra yırtılmaz

• Arkadaş listemde sen de olmasan cinsellik nedir unutacağım.

• Birtaneyim ben :).

• hep aynı yalan ya attan düşer ya bisikletten adam gibi yattım de en azından dürüstlüğün cezbetsin

• Tamam bu belki çok kullanılan çok yalanı olan bir yöntem ama her yalanda doğruluk payıda vardır unutmayalım. Dünya tarihinde bu şekilde bekaretini kaybetmiş kızlar vardır ama bunu size söyleyen herkes bu şekilde kaybetmemiştir diyorsan o konuda haklısın :))

• evet doğru söylemişsin...

• Hiç bi çare bırakmıyorsun kızlarımıza. Ne anal ne oral ne de bahene hiç bişe bırakmadın. Bunlar seni gece sokakta kıstırmasın dikkat ediver kendine emi.

• kimse kıstıramaz. hepsini bisikletten düşürürüm :)

• Joker seleyi sökelim :)

• @JoKer: Hihi :).

• Hayır neden seleyi çıkartıp viblator taktım demezlerki :) of bu cok iğrenç oldu

• Yani o kadar çabuk yırtılacak birşey değildir herhalde kağıt mı bu :D

• Yırtılır neden yırtılmasınki zar bu ne de olsa, posteki değil yaa :D

• Dohturlar öyle demüür ama.

• Öncekileri Göster
    • Dohtur derim ben :D.

• şimdi ne demiş nasrettin hoca
      eşeğin sözünemi inanıyon benim mi
      sen gitti eşeği seçtin
      eşeklik etme bence :)))))

• pislik :D

• Kötüyüm galiba :).

• anladın sen onu :D

• kızlık zarı bünyeden bünyeye değişir sen zenciyle yatarsın esnektir yırtılmaz diğeri ayağı takılır düşer kanar... milletin kafasını bulandırma erkekler zaten yeterince bu konu yüzünden sapıtmış durumda..

• İnanmaya devam yani.

• Öncekileri Göster
    • Yok kablo görünen koy kılavuz istemez senden bır çıkarım yok sonuçta Zeki kadınlar iyidir

• işte erkek kimin ne yazdığını bile analiz etmeden tepki verebilen bi tür düşün :)

Kızlar Ne Diyor 9

• Ben bunun doğru olduğunu biliyordum.herkes için değil tabi ki ama nadiren de olsa böyle durumlarda küçük yaşlarda kaybedildiğini hatta bunun o an anlaşılmadığını biliyorum.Ama tabi kulaktan dolma bir bilgi, hiç örneğini duymadım

• Dr.Süleyman'ın yalancısıyım Kızlık zarı ilişki dışında başka bir yolla bozulabilir mi?Kızlık zarı genelde vajina içine giren ve genişliği hymen ortasındaki halkadan daha büyük olan cisimler ile de yırtılabilir. Ancak nadiren ata ya da bisiklete binme, bacakları çok açmayı gerektiren bale gibi aktiviteler, karete, tekvando gibi sporlar, kaza ve travmalar sonrasında da bozulabilir veya zedelenebilir. link

• Bisiklet nasıl bir bisiklet ola ki bacakları bale gibi, karete gibi açsın :D. Değişik bir bisiklet türü herhalde o.
      Buyrun jinekolog link

Ata binme veya bisiklet kullanma ile yırtılma olacağına dair gereksiz ve asılsız korkular vardır.

• Öncekileri Göster
    • Kuzuşum töre cinayetleri yüzünden yalan söyleyebilir doktorlar. Millet karısını, kızını keser valla.

• Orası da öyle.

• hahaha bende varya 14 yaşındayım dağ bisikleti tam inecekken bi düştüm üstüne eve geldim baktım çamaşırımda kan başladım ağlamaya annem hemen babamı çağırdı hastaneye jinekoloğa gittik ben nası ağlıyorum gitti diye doktor bakmama gerek yok bişey olmaz desede benim ağlamam üzerine baktı ve hiç bişey olmamıştı.daha sonra öğrendimki çatdan ayağının üstüne düşmeyle bisikletle yada taş üstüne düşmeyle v.s. bozulmazmış.hala ağzıma boşaldı hamile kalırmıyım diyenler var yazık yaa...

• siz şanslısınz düşünce bişi olmuyor ya biz :)

• sizde bişi olmuor düşünce ya bizde :)

• Onu bunu bilmem ama ata binince yirtiliyormus dediler:p

• araba kullanırken ...ma vites girdi haydar beyciğim acaba hala kzlık zarım yerinde midir gibisinden...

• Kızlık zarı yırtılması kolay bir şey değildir. Çoğu kadınların cinsel ilişki ile bile zor bozuluyor, bırakın bisikletten düşmeyi bu şahısın mastürbasyon yaparken bile bozması zordur. Bisikletten düştüm bozuldu, ağaçtan düştüm yırtıldı gibi durumlar bana göre sadece saçmalık, ha ağaçtan düşmenin şiddeti ile dayanamadı yırtıldı diyorsa "ha ha" deyip geçmek istiyorum :)

• selesi bozdurmuştur belki? :D düşünce pedal bozmuştur? yerdeki taş bozmuştur? :D

• 'Selesiz bindim' aşkım diyorsa da vay arkadaş derim. hahay.. Kahlo alemsin vesselam.rahat bırak isteyen inansın. :)

• Kıyamıyorum ya çok saftirikler :).

• Kızlık zarı çok nadiren ilişki dışı sebeple yırtılır ve zarar görür . Ciddi, dışarıdan gelen büyük bir travma veya bir kazada o bölgenin künt olarak yaralanması ile nadir de olsa kızlık zarı zarar görebilmektedir. Cinsel ilişki dışında nadir olarak bazen karate, judo gibi uzak doğu sporu, jimnastik gibi aktif ve normalin dışında bacak açma hareketi yapanlarda, büyük kaza ve bazen çok yukarıdan düşmelerde yırtılabilir.

• Bisikletten düşme?

• Öncekileri Göster
    • Neden yazının tamamını almadın :).
      link

Ata binme veya bisiklet kullanma ile yırtılma olacağına dair gereksiz ve asılsız korkular vardır.

• okumadım ki bu arada link için teşekkürler ama yanlışmıyım spor yaparken yırtılabiliyosa böylede yırtılabilir :D ama ata binme ne yaa çok abartmışlar oho ozaman kağıt gibi bişey bu :D:D

Yükleniyor...