Cinsel bölgemdeki problem?

Arkadaşlar öncelikle merhaba,
Çok utanıyorum bunları yazarken ama yine de yardıma itiyacım var 18 yaşındayım daha ama vajinamın dudakları sarktı burş buruş oldu etkeri uzuyo gibime geliyo kendimi bildim bileli cinsellik arzuları olan biriydim ve koltuk başı masa kenarı her yere vajınamı sıkıştırır tamin olurdum işte böyle yapa yapa vajinam mafoldu şimdi sevglim var ve ciddi düşünüyoruz ben bu halde ona nasıl evet diyeyim çok korkuyorum ne yapabilirim Lütfen yardım edin?

0|0
3|26

En İyi Erkek Görüşü

• takma bence

0|0
    0|0
    • aynısı sevgılımde de oyle uzulcek ne var kı?

• Sağol

En İyi Kız Görüşü

• Aynı sorunu yaşıyorum. Bana çok kötü gibi geliyor. Sevgilim hiç bir zaman rahatsız olduğunu dile getirmedi ama o bakmak istediğinde bile rahatsız oluyorum.

0|0
    0|1
    • ciddi misin içime su serptin ya

• Ciddiyim internetten sürekli vajina şekillerine falan bakıyorum. şu an bunun için bişey yapmayı düşünmüyorum fakat ilerde evlenirken o kişiyle konuşup bundan rahatsız olup olmadığını ogrenicem ona göre vajina dudaklarını küçültme ameliyatı olucam.

• Mantıklı bunu bende deneyebilirim

Erkekler Ne Diyor 25

• kolunu çekiştirdiğin zaman nasıl uzamıyorsa vajinanda sürtmeyle falan şekil değiştirmez. bu sürtünmeden kaynaklı bir durum değil. her kızın vajinası aynı değildir seninki de değil. bakiresin anladığım kadarıyla ve hiç yapmadın. ayrıca evlilik cinsellikten ibaret bir kurum değildir. aşk paylaşma gibi diğer yönleride vardır

1|0
    0|0
  • Vajinanada kopmres ile msaj uygularsan durumu düzeltrsin merak etme.. her gün önce sıcak bezle kopmres yapıp sonra soğüuk su ile yıka güzelce ve masaj yap.

0|0
    0|0
  • o öyle yapa yapa olmadı merak etme.

1|1
    0|0
  • rengi ne renk dostum

1|0
    0|0
  • ilerde bunla ilgili bir eleştiri hissedersen estetik ameliyatları var olursun ama evlenmeden önce yapma bunu derim.

0|0
    0|0
  • oncelıkle kendne kaba davranmaktan vazgec. tum erojen bolgele kendını tatmın et. bu sekılde sert gırısımler kısmen sarkmasına sebep olur. muhtemelen vajınanın genel yapısı bu sekılde. durumu gormeden veya tam tasvır almadan yanıtlamak zor.. dudakları cekıstırmemeye bak

0|0
    0|0
  • seninle evlenen vajinan için mi evlenecek sanki...
    saçmalamayın arkadaşlar evliliksevgi saygı çerçevesinde olan bir şeydir vajina ya da penis çerçevesinde olan bir şey değil...

1|0
    0|1
  • Sorun olmaz merak etme

0|0
    0|0
  • Olan oldu artık düzeltilmesi ile ilgili tek care cerrahi müdehale. Bu yüzden bildigini yapmaya devam et.

0|0
    0|0
  • herkesin zevki faklı kimisi öyle sever kimisi dudakları görünmeyen tarz sever. ama genelde erkekler sorun etmez böyle şeyleri.

0|0
    0|0
  • bir sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • hiç bişey olmaz vaginası şekilsiz diye ayrılan duymadım

0|0
    0|0
  • kenarların dan biraz cık kes düzelir

1|0
    0|0
  • wajinanın birsürü çeşiti var onlardan biri zanneder sorun olmaz bence.

0|0
    0|0
  • bunları dert etme, evlendiğinde bu nasıl vajina demez kimse.. önemli olan işlevi :D

0|0
    0|0
  • bişe olmaz vajina yapıları farklıdır bana göre klitoris büyük olmasın yoksa erkeğe kaçıyor

0|0
    0|0
  • sağa sola sürt ondan sonra yardım edin napmamızı beklion ki :D

0|0
    0|0
  • bana abartıyosun gibi geldi biraz :)

0|0
    0|0
  • Seninki dilli ozaman problem yok kiminkn dili ici de kimininki disinda ole olmasi daha seksi olur

0|0
    0|0
  • yapmasaydın arkadaş

0|0
    0|0
  • küçük bir operasyonla düzeltebilirsiniz çok pahalı bir şey de değil işlem de kolay kızlık zarına zarar vermeden hemde

0|0
    0|0
  • ne yaptında oldu :D demeyecem :d

0|0
    0|0
  • Siyah mi peki?

0|0
    0|0
    • malesef evet :(

• olur

• Tamam

• Çamaşır makinesine at çeksin.

2|1
    0|0
  • Sana öyle geliyordur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Vajina yapın öyledir. Öyle yaparak bahsettiklerinin olacağını hiç sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • şeyinın gorunusu ıcın evlenen defolsun gıtsın. senı gercekten seven oraya bakmaz. oldugun gıbı sever senı

0|1
    0|0
Yükleniyor...