Kadınlar niye bez takıyor?

Bugün markette gördüm. Kadın bezi reyonu vardı. Kadınlar tuvaletini tutamıyor mu?
Aynı reyona da çikolata felan koymuşlar. Ne alaka?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Evet yıllardır saklanan bir gerçeği şimdi senin sayende herkes öğrendi. Bunu farkeden ilk insan olduğun için kendini çok zeki hissetmelisin. Biz aslında hiçbirzaman tuvaletimizi tuvaletlere yapmadık. Herzaman altımıza yaptık, bezleri değiştirdik.

4|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• Hacı ayda bir kez onlarin contalari kaçırıyo sizdirma oluyo motor yagi camasira bulasmasin disardan farkedilmesin diye tedbir amacli araya tampon koyuyola. Anladiiiiin? :D :D

0|0
    0|0
    • Çikolata niye var?

• Hosgeldiniz gelecek ay yine bekleriz cikolatasi onlar :) şakacı cocuk seni o bir pazaralama taktigi. Her kadın o bezden almak zorunda ve her kadınin cikolataya azfi vardir ozellikle ozel anlarinda. Kadin nasil olsa o bezi alacak. Reyona varinca zaten hormonlar halaya durmus zılgıt cekiyo o ne bir de bakiyo cikolata. Hem kadin mutlu oluyo hem market :):):)

• Altlarına s1çıyolarmış knka

0|0
    0|0
  • Insanlar yaslaninca idrari tutan kaslarda gevsemeler basliyor, ayni nasil insan cildi, kirismaya, sarkmaya basliyorsa, kaslarimizda öyle, bu kadinlarda daha bamya görülen bir olay, tedaviye cevap vermiyorsa, farkinda olmadan damla veya akinti seklinde idrarlarini kaciriyorlar, onun icin o bezler..
    Dalga gecilecek, utanilacak bir olay degil hepimiz yaslanacagiz..

0|0
    0|0
    • Çikolata niye var yanında?

• Erkek bezi yok ama markette.

• Bu sorun kadinlarda cok, erkeklerde cok nadir..

• Dostum manyak mısın sen onların erkek için olanı da var ve çok rahat geldimi salıyosun tuvalete yetişme derdi yok.

2|0
    0|0
    • Hiç görmedim ben. Çikolata niye var? Ağlayanlara mı veriyorlar?

• O işin Pi çliği o ürünleri genelde bayanlar alır. bayanların çoğu çikolata hastası bunu bilmeyen yok

Yükleniyor...