Sevgilim gay oldugunu söyledi

sevgilim gay oldugunu ve %75 erkeklere ilgi duydugunu ama benimle olmak istedigini ve bana asık oldugunu söyledi. ne yapabilirim? yardımm

Güncellemeler:
olm ayrılmak istemiyor. yalvardı bile ayrılmamam icin.

0|0
24|31

En İyi Erkek Görüşü

• Yapıcak bişey yok kardeş durum vahim alıcaksın cocuğu sert bir tavır al gayet kararlı ve ciddi olduğunu görsün doktora götüreceksin tabi burda doktor seçimide önemli bak anla diye KOCAAMAANN yazıyorum MÜSLÜMAN! bir doktora götüreceksin sonucta hepimizde biliyoruzki bu bir hastalık dingil bir doktora götürüpde cocuğa eşcinselliğin tercih olduğu gibi saçma ve iğrenç yalanlar anlatmasına engel ol yoksa işiniz zor Allah yardımcınız olsun.

Ha bide doktorla eşcinsellik mevzusunu ilk önce sen konuş git ben eşcinselim de arkadaşım eşcinsel dersen o senin eşcinsel olduğunu ve söylemeye utandığını düşünür saçma sapan entel dantel sohbetlere girersiniz ve doktorun eşcinsellik hakkındaki düşüncelerini öğrenemessin eğer doktor eşcinselliği normal karşılıyosa götürme o doktora sakın

1|0
    2|4

Erkekler Ne Diyor 30

• ben de gayim

1|5
    0|0
  • hadi geçmiş olsun

1|0
    0|0
  • En dogrusu ayrilmak olur ben yani ben biseksuelim mesela ama gaylik bundan daha farkli. Gaylar kendini kabul edene kadar turlu oyunlar yapar gizlenmek ya da escinsel olmamak icin. Zaten kendilerini kabul ettiklerinde de kimse onlari tutamiyor. Eminim ki bir kac ay beraber olsaniz da. O kafasina gore birini bulunca pek de onun umurunda olmayacaksin

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Ayril derim. Bunun yuzdesi olmaz. Ilerde daha kotu sonuclari olabilir. Ama tersleme onun secimlerine saygi duy. Arkadasi olmaya calis.

0|0
    0|0
  • Biseksüelmiş. Sen böyle biri ile olmak istiyormusun peki.

0|0
    0|0
  • %75 erkeklerden hoşlanıyor %25 sen ve senn gibilerden:)

kendini saklamak için seni mal gibi kullanacak

ne diyim iyiymiş :)

1|1
    0|1
  • Yüzdelik miymiş bu işler çok cahil kaldık.

0|0
    0|0
  • eğer hoşuna gidiyorsa rahatlıkla 2 erkek 1 kız grup yapabilirsin, tiksiniyorsan ayrıl gitsin yoksa kendine kız arkadaş edinmiş olursun

0|0
    0|0
  • Adam daha kendi tercihinden emin değil

Sana olan sevgisinden ne kadar emin olabilir ki?

Yüzdelerle ifade etmeye çalışmış kendini

Onu bu tercihten vazgeçirebilecek misin?

0|0
    1|0
  • kapıcıyı çağır...

0|0
    0|0
  • Sevgilin 3 ayda pazarlama müdürü olmaya çalışıyor.

0|0
    0|0
  • aynen arkadaşın biride yazmış. doyumsuz olduklarından aranıza üçüncü şahıslarda girebilir. yol yakınken ayrıl ondan sana hayır gelmez. kendine bile hayrı olmaz .kınamıyorum ama allah ıslah etsin onları ve onlara gidenleri .iğrenç

0|0
    0|0
  • Tercih senin ne istediğinden emin olmalısın.

0|0
    0|1
  • bir erkekle eve geldiğinde nelerle kaşılaşabiliceğini düşün !

0|1
    0|0
  • %100' e doğru yola koyulmuş erkek arkadaşın.

1|0
    0|0
  • Son durum noldu yazarsanız çok memnun olurum , merak ettim :)

0|0
    0|0
    • hala birlikteyiz. 5 yillik birlikteligimizde ustesinden gelemeyecegimiz hicbir sey olmadigini zaten biliyorduk. biseksuelligiyle kabul ettim,gayet iyiyiz. tesekkurler

• o çocuk seni üzer gider bir adamla ilişki yaşar söyleyim

0|0
    0|0
  • vay be..çok ilginç..erkek sandın gey çıktı demek...gey haliyle seni tavlamış ya helal olsun ona

0|0
    0|0
    • ya aslında o da daha yeni kabullendigini söylüyor

• salla gitsin yaa...pek hayır gelmez ondan sana

• vay anasına gay olarak sevgili bulabilmiş sende seçmişin tebrik ederim

0|0
    0|0
  • seni kızlarlar bayanlarla aldatmaz:)

0|0
    0|0
  • Biseksüel olmasın o?

0|0
    0|0
  • ayrılmak istiyorr

0|0
    0|0
  • bırak tabi ki şakamasın sen ayrıl hemen tip

0|0
    1|0
  • Yalnız O Gay Değil Biseksüel !

0|0
    0|0
  • bu işin sonunda senınle uç kişi beraver olmak ıstıcektır

0|0
    0|0
    • oha ya hayır abartmayın arkadaslar. bana beni bırakma dedi o kadar

• zararın neresınden donersen kardr hıç takma ve uzulme sevıyosan onu bırak içindekını yaşasın

• hıç gay olup sonra bırakıp aslan gıbı delıkanlı olan gordunmu ben gormedım kı senı nasıl korucak kollucak o adam gayler genıştır belkıde daha tam onu tanımıyorsundur boş ver ya elın bnesı ıçın uzulmeye değmez hatta kızmalısn baştan nıye soylemedı dıye

• yanına yakışıklı bir arkadaşını al ve onunla buluşmaya o yakışıklı arkadaşınla git bakalım nasıl tepki verecek.çocuğa asılacak mı?

0|0
    0|0
  • en eski gey benim cemil ipekçi yokken biz vardık bu sektörde.

0|0
    0|0
  • Biseksüelmiş sevgilin demek ki.

0|0
    0|0
  • yüzde 25 için ekıstıra geliştirmen lazım yoksa çocuğu kapar lar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 24

• Gay değil işte biseksüel.

2|0
    0|0
  • O gay degil biseksuel'dir.Gay'ler sadece erkeklerden hoslanirlar..Sana asikmis ozaman sorun yok.Sana soylemese dahamı iyiydi..? Boyle bu durumu soylemek her yigitin harci degil..Heleki Turkiye gibi escinselleri sevmeyen bir ülkede...

0|0
    0|0
  • bence doktora gitmeli hem gay hem sana aşık ? evlendiğinizde nolcak kocam beni erkeklerle aldatıyor durumuna düşersin neyi soruyorsun daha ayrıl yaaa iğrenç bişiy :S

0|0
    0|0
  • Biseksüel sevgilin. Adele'in de bu şartı kabul edemediği için gizemli erkek arkadaşından ayrıldığı söylenir. Ona medeni cesaretinden dolayı teşekkür et, bunu kabul edemeyeceğini söyle, tabi sen de bisexual değilsen :/

0|0
    0|0
    • Biseksüel degilim bence. Ama simdi bir sey var, sevmese benim pesimden kosmazdı. Ya da acıklamazdı bana bunu.

• Benim arkadaşlarım da beni seviyo, ama cinsel çekimimiz yok. Kararlarını ver ve sınırlarını çiz bence.

• bunu sonu olmaz.

0|0
    0|0
  • neeeyyy

hemen hemen acil ayrıl hemennn

canım sana zararı dokunur

bir erkekle ilişkiye girmeyi seven Allah muhazafa yani anla

0|0
    0|0
  • denıyorda olabılır... arkadaslar haklı olabılır..dene yanında yakısıklı bır erkek arkadasınla bulus gerısını bırak anlarsın zatten senı kıskanırsa denemıstır..yakısıklı arkadasına yazılırsa aradan cekıl derım bn..

0|0
    0|0
  • Sen doyur onu o konuda

0|1
    0|0
  • Wuhuuu çarpık kentleşme gibi ilişkiler ortaya çıkmış. Biz ne diyelim ki kendi kararın senin bileceğin iş. Onu bir erkekle düşündüğünde miden kalkmıyorsa sindirebiliyorsan devam et.

0|1
    0|0
  • gay değil o biseksüel

0|0
    0|0
  • seni seviyor muya da sen onu seviyormusunuz sevgi varsa devam et

0|0
    0|0
    • ben seviyorum. o da sevdigini söylüyor

• bence senin onu gerçekten sevip sevmediğini öğrenmek için sana oyun oynuyor olabilir.

he yok gerçekten gayse o zaman yol ver

0|0
    0|0
  • seni heteroseksüel olmaktaki son şansı olarak görüyor yeme bu erkeklerle ilişkiye giriyorum ama kadınlara aşık oluyorum diyen gizli eşcinselleri.

0|0
    1|0
  • nasıl gay olduğunu anladın ? İçine kapanık mı?

Söylemeseydi yine anlarmıydın? Belirtileri neler?

0|0
    0|0
    • hicbir belirtisi yoktu. ama bir ara erkeklerden de bazen hoslandıgını söylemisti. bugün pat diye, ben gayim dedi.

• teşekkürler

• of ya. valla aglayacam

• Biseksüeldir.

0|1
    0|0
  • ayrılll

0|0
    0|0
  • Ben olsam yanindan gecen her erkekten kiskanirim. Yuzdelik oranin cogu erkek sonucta, isin zor.

0|0
    0|0
  • Ayy bir kızın sevgilisine " beni hangi erkekle aldattın " demesi.. Komikk

0|0
    1|0
  • kızma ama ben olsam bırakırım.

0|0
    0|0
    • ya ama ask diye bir sey var isin icinde. onu da düsünün

• demeyip gizleseydi?

• yaa anlaşılmaz mı hiç biraz kırıtırine bileyim buna benzeyen şeylerden anlaşılır.

• bunun yüzdesidemi oluyomuş yaaa

0|0
    0|0
    • her seyi yüzdelerle ifade eder o

• Ona biseksuel diyorlar.

Ayril veya devam et senin bilecegin is.

0|0
    0|0
  • Senle olurken erkeklerden hoşlanmaya devam edicek. Bir süre sonra senden tamamen kopup erkeklere yönelecek. İletişimini koparmalısın..

0|0
    0|0
  • nasıl sana aşık ya.. Evli olunca gizli gizli erkeklerle birlikte olanlardan olacak seninkide..

1|0
    0|0
  • sana aşıksa sorun yok:)

2|0
    0|0
Yükleniyor...