Evli erkek sorunları, eşim bana dokunmuyor

Eşimle 2 senedir evliyiz.İlk birbirimizin olduk ve aşk evliliğiydi.5 sene geçmişimiz vardı ve ilişkye giriyorduk sonra evlendik. en son ne zaman cinsellik yasadıgımı unuttum.artık bana dokunmuyor.çalışmıyor hep evde ve pc basından kalkmıyor.bıktım dedikçe seni seviyorum diyor . aldatmadıgını biliyorum cünkü dışarıda cıkmıyor asosyal olduk.ailem para gönderiyor öyle geciniyoruz.sizce neden böyle oldu?

1|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bir erkegin evde oturmasi evlilik icin en buyuk tehlikedir. Emeklilikten sonra dahi erkek evde olmamali. Calismasa bile disariya cikmali. Arkadaslariyla gorussun, kahveye gitsin. Sorun şu ki siz birbirinizi ozlemiyorsunuz her an yanyanasiniz. Dolayisiyla heyecan diye bir sey kalmiyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• valla sanırım işi gücü olmadığı için özgüveni baya bir yıpranmış öncelikle kendisini tekrar erkek gibihissetmeye başlasın sonrasına sonra bakarsın ;)

0|0
    0|0
  • kendini geri çekmelisin o senden uzak durdukça sen yaklaşmaya çalışırsan o iyice uzaklaşır şu anda psikolojik bir buhranda özellikle ailenin para gönderip onunla geçinmeniz sebebiyle kendisini tohumluk gibi görmesine neden olur kırıcı olmadan eve bir katkısı olmasını tavsiye et ve göreceksinki zamanla durumunuz çok daha değişecek

0|0
    0|0
  • Morali bozuk, içine kapanmış...Sen ilgi göster, sevgi göster. Git yanına otur sarıl...Elinle bir şeyler yap...Önünde diz çök...Devamı gelir...

0|0
    0|1
  • OFF ÇOK ZOR İŞİNİZ:s:s çalışmaya yönelin eşine gelince his kaybı olmuş diyelim:S:S erkeklerin genel bir lafı var hergün aynı yemek yenmez diyee cinsellik sıkıntısı birşey değilde geçinme çok can sıkıcı :S:S keşke bunun böyle olmasına izin vermeseydiniz:S:S neyse umarım düzelir...

0|0
    0|0
    • Ben çalışıyordum ayrıldım,şimdi yeniden başlayacagım işe.Onu cok seviyorum,ama yoruldum artık değişmiyor.

• diyorum ya:sevmek yetmiyor bu durumlar sevgiyi azaltıyor karşından birşeyler yapamasını bekliyosun oda:( böyle olunca zaman mahvediyor yaa fazla strese sokma kendini .. hayat senin başkasının değill

• farkıl şeyler yapın arkadaş bizde evlilik içinya da evli biri için can atıyoruz sizde kıymetini bilmiyorsunuz ben en az günde 2 olsun isterim

1|0
    0|0
  • poff sıkıntı br durum açık açık gözünü korkut bence eger böyle olmaya devam edersen acımam bynuzu takarım de bak gör kendınden geçicek em,in ol

1|0
    0|0
    • Öyle korkutamam. Çok emek verdim ben.Nerdeyse 1.5 senedir böyle. Niyetim başka biri değil.ne yaptıysam ne konustuysam sadece susuyor.konu kpanıyor.

• hımm kendi hatası ister boşan ister adam akıllı konuş gözünü korkut kusura bakma ama odunmuş biraz sanki sadece kendi hayatı var bu hayatı artık beraber yaşıyorsunuz sizler

• kadınlarla değil erkeklerle aldatılıyo olabilirsin

1|0
    0|0
  • Bilgisayar basından kaldırma bak onu kadınsın baştan çıkar yatağa çek onu

0|1
    0|0
    • Çok denedim,bazen tamam diyor ama 3-4 ayda 1. cinselliğin dısında yasantı paylaşım sevgi olarak da koptu benden. amacsız bir evliliğe döndü.

• İnternetin basından kaldıramazsan eğer çok fazla sorunlarınız olur zamanla senide unutur kendine orda bir dünya kurar yanına sadece uyumak için yatar.ne biliyim yatarken biraz cilve yapıp kendine ceksen daha iyisini bilirsin sen

• Neden oturuyorsun öyle bir gereksizle ailen bakıyormuş maden ayrıl adam olsun gelsin nette p*rnoyla ihtiyacını gideriyor harelde okadar uzun süre karına nasıl dokunmasın tuhaf

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hazıra alışmış erkek çalışmadan olur mu ailenız para gondermeye devam ederse sonuc daha kötü olur .. ŞİMdi aldatmaz ama bu rahat bole devam ettıkce o net basında nelerı bulunur ..

0|0
    0|0
    • maddi manevi kendi hayatımdan çaldım. sürekli memnun etmeye calıştım ailesi de dahil. ailemin durumu cok iyi,para için mikullandılar beni diye düşünmeye basladım.

• banada öyle geldi tembel erkekten korkacaksın... ınsan karısını sevmez mı arzulamaz mı senın kocanın sevgısı dilinden kalbıne ınmıyor gıbı geldı aynı evde hep nette olur mu ınsan .. bir insanı nasıl alıstırırsan oyle gıder.. bak komsumuzun kocasıda senın gıbıdı aldatmadı aldatmadı kızın aılesı bakıyordu sımdı ne karısına ne cocuklarına eyvallahı var bız salagız sevgı dılencısı olmusuz fakat neden cimri sevgi yoksunlarına toslamısız

• bence eşinizin ciddi sıkıntıları var...depresyon gbi..

0|0
    0|0
Yükleniyor...