Yardım eder misiniz?

Simdi bu dalga geçilecek bir konu değil öncelikle bu amaçla yazacak olanlar hiç yazmasın. Kendi kendime bir fobi gelistirdim. İlişkiye girme konusunda çok büyük bir fobim oldu nasıl yenebilirim ya da bu fobi evlendigimde bir soruna yol açar mi fobi derken de acı hissetme konusunda olan bir fobi ilişkiye girdiğimde yaşayacak olduğum aciyi düşündüğümden bu arada

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• kendi kendine geliştirmedin o zaten bütün kızlarda olan bir korku ve aslında öyle olması da doğanızın bir gereği sanki. Ama bu korkuyu aşmakta sabır ister ve aşılır, bu eşin olacak erkeğin desteğiyle olabilir. veya öyle kötü şeyler düşünmemekle aşabilirsin. hep acı olacak acı olacak diye düşünüp kendini öyle şartlarsan git gide korkun kabusa döner, o gecen de ikiniz içinde kabusa döner. Halbuki zevk için yapılacak bişey ve kötü şeyleri aklından çıkartıp güzel olacak güzel olacak diye düşünsen gerçekten güzel olacak. Kendini Herşey güzel ve zevkli olacak diye şartlandır. daha neler yazardımda okurken sıkılırsın şimdi :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Canm bendede vardi o zamanla gecti

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Cinsel birliktelik sırasında acı hissetmeniz sadece tek bir durumda normaldir: tedirgin iseniz veya korkuyorsanız. Kişi eğer rahatsa, ve azmışsa, ilişki sırasında yalnızca ilk sevişmesi sırasında biraz acı hissedebilir, bunun sebebi de kızlık zarının yırtılmasıdır. Bunun dışında, vajinal yoldan hiç acı hissetmeyip sadece zevk hissedilir.

0|0
    0|0
  • Acımı? Öyle birşey hissetmiyceksin. Ayrıca acı kavramı insana göre degişir. İğne yaptırmak gibi düşün kimisi ölümüne korkuyor kimisi hemşire ile dalga geciyor. Seninkide kafanda olan ama gercekte öyle birşeyle karşılaşmayacagın bunu yaşadıgında gülerek hatırlayacagın günlerin :). Takma derim :)

0|0
    0|0
  • selam yazını okudum yanlış dusundugunu anlamanın en kolay yolu konuyla alakalı video izlemen ve ozgurce dusunmen olur

0|0
    0|0
  • vajinismus bu hastalığın adı kadın doğum doktoruna başvurmalısın evlenince

0|0
    0|0
  • böyle bir fobiniz varsa işiniz gerçekten zor. Eşinize allah kolaylık ve sabır versin.

0|0
    0|0
  • mastürbasyon yaparken istek olmuyo mu

0|0
    0|0
  • ilişkiye girdinmi hiç

0|0
    0|0
  • ne gerek var bunlara hayat çok güzel kuşlar kediler köpeklerr :)))

0|0
    0|0
  • senin zevklerin tükenmiş kızım :D

0|0
    0|0
  • anladım ne dek istediğini acı çekermiyim diiye soru sormak istiyorsun sanırım

0|0
    0|0
  • Yani korkuyor musun

0|0
    0|0
  • O fobisi yok et acı olmayacak

0|0
    0|0
  • Istedigin kisiyle isteyerek ve zevki dusunerek yapınca canın yanmaz.

0|0
    0|0
  • film izle :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...