Vajinismus olan arkadaşlarımız var mı?

arkadaşlar aramızda vajinismus hastalığı olan arkadaşlarımız var mı merak ettim? bir de bu konu ile alakalı olarak şu doktorun yaptığına bir bakın. insanların hastalıklarından böyle faydalanılır mı? link

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Bende de var

0|0
    0|0
    • Sende olduğuna inanmıyorum, bende senin kadar eski kullanıcıyım bir kaç kez hesap sildim. Senin yaşam tarzını az çok öğrendim. Pek inandırıcı gelmedi bu söylediğin :)

• Biriniz yiyin la ayıp oluyor :D

• görünen köy kılavuz istemiyor, kendimde ereksiyon problemi olduğuna inanırım sende vajinismus olduğuna inanmam...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• benim vajinismus hastası bir kız arkadaşım vardı. 1 haftalık birlikteliğimizin ardından düzeldi ve yılların acısını çıkardı :)

0|0
    0|0
  • ilginç bir hastalık ve doktorun ki srefszlk

0|0
    0|0
  • hastalığın tedavisini erkek doktorun vermesi ilginç kadının cesaretini tebrik ederim eşine anlatması ve şikayetçi olmaları,o doktor kaç kişiye yaptı kimbilir

0|0
    0|0
    • zaten normalde jinekolog doktorun tedavi edeceği bir hastalık değil ama işte başa gelecek ya, olmuş bir kere

• kadının şikayet etmesi entersan geldi deşifre oldu eşinin gözünde düştüğü pozizyon namus olayı v.s,neticede dr yapmış yani

Yükleniyor...