Ağda canımı çok yakıyor?

Genital bölgeme genelde hep ağda yapıyrm ama çok canım yanıyo geç çıkıyo ama zar zor alıyrm birde çok kıllı bir bayanm yıllarsır alıyrm hala çok kalınlar esmerde değilim jilet te güzel yapmıyr acıyı azaltmak için ne yapabilirim?

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• Yag sur. Bnde kuaforum koltuk altını aldırıyorum sert bnim killarda. Yağ surunce bisry olmuyor

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Uyustrucu etkisi yapan emma krem var ama o da cok pahali buz komplexsi yapsan yine pek ise yaramaz benimde canim cok agriyor evde hani philipsin lazer aleti var ya lumea mi ney reklamlarda goruyoruz onlardan alicam pen kokden kurtulmaya ise yaramasada ya da kisiden kisiye degisebilir en azindan agda gorevu bile gorse 0 aciyla istgim her yerde kolayca kullnabilicem sanda bu fikri tavsiye ederim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Yapma send

1|0
    0|0
  • zaten sorun jilet değdirmenden kaynaklanıyor sürekli ağda yaparsan zamanla acı çok azlaır ama ara verirsen tekrar acı vermeye başlar düzenli yaptırmak zorundasın.

0|0
    0|0
    • Jileti nadir kullanıyrm genelde ağda kullanıyrm ama hep aynı

• jilet asla değdirmemen lazım sürekli ağda yapman lazım ama kendin yapma kuaförde yaptır.

• git lazer epilasyon yaptır dicem ama senin kılları lazer filanda kesmez ki amazon ormanına dönmüştür :D

0|0
    0|0
  • lazerrrrrrrr

0|0
    0|0
  • kuaföre aldır bence

0|0
    0|0
  • sık ve sert sanırım tüylerin..

0|0
    0|0
  • lazer düşündünüzmü

0|0
    0|0
  • Ağda kararma ve sarkma yapıyo benden söylemesi 😉

0|0
    0|0
  • Lazerle yaptir

0|0
    0|0
  • dişini sıkacan sonuç eminim güzeldir

0|0
    0|0
  • Kolay ya buda dert edilirdi yqni

0|0
    0|0
  • jiletle kes tatlım canını yakma o kadar.

0|0
    0|0
    • Erkeklerin sakalı gibi oluyo öylede ya

• oyle olur yapcak bsey yok. genital bölgeni jiletle almanı tavsıye ederm kızlıgına zarar verebilrsn agda yaparken.

• Lazere git durumun varsa. Durumun yoksa devam yani öyle 2 senede 3 sende incelmez kıllar.

0|0
    0|0
  • yarım saat önce anestol sür

0|0
    0|0
  • kıyamam sana :D

0|0
    0|0
  • Bazı kızlar acıyı azaltmak için buz kullanıyor

0|0
    0|0
  • Cinsel hayatın yoksa boşver alma

0|1
    0|0
    • Cinsel hayatım yok ama gerçekten çok kalın ve gürler yani almassam çok rahatsız oluyrm

Kızlar Ne Diyor 2

• Lazere gidip kurtulabilirsin

0|0
    0|0
  • ben jilet ile aliyorum vallah agdayla ugrasamam, en kolay yontem ;) ileride lazer yaptiracam

0|0
    0|0
Yükleniyor...