Sizce bu sorun mudur?

Özellikle kızların fikirleri daha önemli. İlk ilişkimde 3 dk falan sürüyor. İkincide 6-7 dk daha sonralarında 15 dk dan fazla şekilde sürüp gidiyor. Sizce erken boşalma sorunu mu bu? Sizin partneriniz böyle olsa rahatsız olur musunuz? Boyutla alakalı sıkıntım hatta fazla ama böyle olunca :( Lütfen Geyik yapmayın yapıcı yardımcı olun..

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• erken boşalma cinselliğe başlamadan ya da başlandığı anda olur, sendeki erken boşalma değil bence, ne kadar sürede bir cinsellik yaşadığın da önemli. eğer bu her gün böyleyse çok ciddi sıkıntı yani partner için de. kadın hiçbişey anlamadan sex biter. ama atıyorum 2-3 ayda bir cinsellik yaşıyorsan normal olabilir diye düşündüm.

0|1
    0|0
    • Yorumun için teşekkürler. Düzenli olduğu zamanlar böyle olmuyor. Ama düzensizleştiği zaman çok değişiklik gösteriyor.

• en en az 15-20 dakika olmalı bence, ama uzun süre ilişkiye girmediğini bilen bir partner bundan rahatsız olmayacakdır. aynı gece birkaç kez sevişirsiniz, o süre uzar zaten, kadın da mutlu olabilir böylelikle. ama senin psikolojik olarak bunu yenmen lazım, korkmaman lazım özgüveninin yüksek olması lazım, yoksa 50 kez de sevişsen aynı gece aynı sorunu yaşarsın

• Bir gecede bir çok kez seviştiğim zaman zaten yarım saati bulduğuda oluyor. Biraz fazla heyecan oluyor sanırım ondan kaynaklanıyor..

Kızlar Ne Diyor 3

• Sorun yok normal değer bunlar

0|1
    0|0
  • evet bu erken boşalma oluyo... bir doktora görünün bence..

0|0
    1|1
    • Sence ne kadar olmalı ki sorun olduğunu düşünüyorsun?

• bence ne kadar olacağı önemli değil kalitesi önemli ama bu ispatlanmış bişey ortalama olarak birleşmeden sonra 10 dk süren ilişki ideal... 5 dk dan az olanlar erken boşalma olarak görülüyo ki öyle...

• ama sanirim bu dedigin ilk iliski icin gecerli degil dimi?

• cidden sorunun var kimse böyle bir partner istemez:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• aldığın zevke konsantre olma bitirmek için uğraşma

ama rutine de bağlama hissettiğini hissettir

0|1
    0|0
  • düzenli ilşkide düzelir

0|0
    0|0
    • Düzenli olduğunda daha uzun sürelere ulaşıyor. Ama biraz ara verince maalesef durum bu oluyor :(

Yükleniyor...