Yaptığım araştırmalar sonucu her 10 kadından birinin kızlık zarı operasyonu yaptırdığını BİLİYOR MUSUNUZ?

ne demek bu 10 kadından bir tanesi açıklayayım
diyelim ki bu 10 kadından 5 tanesi patlak olduğunu söyler gizlemeye gerek duymaz ve öyle evlenir
geriye ne kaldı? 5 işte bu 5 kadından 1 tanesi zarını diktiriyor. bu da %20 gibi devasa bir rakama tekabul ediyor
işin şakası yok beyler eğer gözümüzü açmazsak "bakire" diye evlendiğimiz kızın patlak olma ihtimali %20

Güncellemeler:
evet beyler durum çok vahim. günümüzde evlenmeden bozulan kızların oranı bir hayli fazla
bunlar lise üniversite yıllarında binlerin kucağından inmez girilmedik yerini bırakmaz
yaşın kemale gelmesi ve artık evlilik vaktinin geldiğini düşünmesi ile çalışkan dürüst iş-güç sahibi ve daha da önemlisi "saf" bir erkek arar. neden saf? kazıklaması kolay olacak.
yani uçakla yolculuk ediyorduk sonra uçak düştü kanadı orama girdi öyle bozuldu kızlığım dese bile şüphe etmeyecek bir erkek
sen kaç sene yemedik şey bırakma ama evleneceğin zaman kocam çalışkan olsun işi olsun iyi para kazansın, başını alırsın sen
evet beyler "kızlık zarı diktirtme" ile ilgili yaptığım derin analizleri sizlerle paylaşacağım

patlak kız sizi kandırıp ben "bakireyim cınım" diyemeyecek tabi sizin de gözünüzü açmanız gerek
anlatıyorum beyler reservelerinizi alın
enayi yerine konmak yok beyler...

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• evet malesef öyle büyükşehirlerde daha fazla

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hangi sıfatla yaptınız bu araştırmayı?

0|0
    0|0
    • anket yaptım kapı kapı dolaşıp :)))

• Bunu savunduğum için dinsiz mi oluyorum?
      Nur Suresi 3. Ayet

"Zina eden erkek ancak, zina eden veya Allah'a ortak koşan bir kadınla evlenir. Zina eden bir kadınla da ancak zina eden veya Allah'a ortak koşan bir erkek evlenir. Bu mü'minlere haram kılınmıştır. "

• Savcı olacak adamdan da bu kelimeleri duyuyorsak vay halimize, Arabistan farkımız kalmamış insanlıktan çıkmak konusunda.

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben evlenmeden önce açıp kontrol edicem

sıkıntı yoksa at imzayı shshj

0|1
    0|0
  • Aklı olan Türkiyeden evlenmez abi. Iyiki Annem Azerbaycanda. Azeri kızlarının içinde çok oldum. Bizim kızlar hemen kuyruk sallarken, Azeri kızları ancak evleneceği adama kuyruk sallar ama vermezler gerdeğe kadar. 50-70 kadınla yatan erkekler bile bakire bulmakta zorlanmaz Azerbaycanda. Bir bizim kızların çoğunluğu namussuz. Namuslu olanlarının içindede dışı güzel görmedim hemen hemen. Hem içi hem de dışı güzel olanda çok şey istiyor be abim.

0|1
    1|0
    • Abi bizim özel hastane olayı ne oldu? Jinekologda para söküyormu bekaret testi için? Buna analda dahil.

• ben de kafkaslık azerılık var dedemın babası oradan gelme

• Hmm bende yarı Azeriyim. İyiki annem orada yaşıyor buranın kızlarının haysiyeti çok kötü.

• Helal olsun ben hepsi aynı pok sanıyordum

0|0
    0|0
  • Patlaklarin geneli İzmir basi cekiyor, daha sonra antalya, İstanbul diger illerde bu böyle degil..

0|0
    0|0
Yükleniyor...