Bakire olmayan kız = kötü kız mıdır?

yaklaşık 5 ay çıktık. 19 yaşındayım ondan önce kimseyle öpüşma dahi olmadı aramda. ama onu sevgili değil eş gibi giördüm öyle gördük daha doğrusu yüzük vs.. şimdi bura anlatmam imkansız o kadar farklıydıki.. sözler verdik asla birlikte olmicaz diye ama uzun bir ayrılık sonrası barıştığımzda oldu malesef. o gün yaşadığım utancı bilemezsiniz.. ondan ayrlmayı bile düşündüm sonra hayır onu daha çok sevmeliyim dedim.. ve günler gelir geçer ilişki üstünden 1 ay geçmeden boktan bir sebepten ayrıldık ve en uzun ayrılığımızı yaşıyoruz sanırım cidden bitti ki bitmeli.. ben bir anlık zevk uğruna yatmadım onun altına ya da bazıları gibi şununla bir şeyler yaşıyım da sonra özgürlük demedim. ondan sonra hayatıma girecek erkek uzun süre bilmeyecek bile ilişkiye girmeyi düşünmesin diye.. şimdi demem o ki ben bakire değilim diye o* mu oldum bu mudur yani..

0|0
7|24

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim sana o aşağılık kelimeyi kullananlar da olur. ama insan bir kere tövbe edince o günahı işlememiş gibi olur. ileride evlenince kocana anlatırsın durumu ve ona yemin edersin birdaha yapmayacağına dair

1|0
    0|0
    • ayrılmasaydık ben zaten kendisiyle bu konuyu konuşacaktım yani birbirimize helal olmdana asla yaşanmicak böyle bir şey yoksa ayrılır yollar dicektim. demekki öyle ya da böyle bitecekmiş

• aynen öyle düşünüyorum. sağol.

• sen Allaha tövbe et. namus sadece bacak arasında değildir. bunu sakın unutma

Erkekler Ne Diyor 23

• yok bu değildir. sen o* olmadın. bekaretini kaybettiysen kaybettin. evlilik çok yapmacık bir kurum. evlenmeden olmaz dalgasıda aile tarafından kafaya sokulmuş birşey. sen sadece ailenin yapmanı istemediği birşey yaptın yani. bunu sevdiğinle bu şekilde yapmış değilde yolda gördüğün çocuğa "off ne yakışıklı bunu yatağa atarım ben" deyip bir ilişkiye başlayıp olabildiğince hızlı sevişseydin o zaman o* olurdun. sen şuan en saf duygularıyla hareket etmiş masum kadınsın. kendine güven. bunun için kendine küsme. eğer böyle duyguları yaşadığın biri daha çıkarsa çekinme. bir daha yap. kendi arzularını bastırmaya çalışma ailenin istekleri için.

2|0
    1|1
  • pişmanlık duyman bile boyle birşeyin olmadığı anlamına gelir bence.

raad ol sen, insanlara hesap verme zorunluluğun yok.

1|1
    0|0
  • kime göre ? sen kendini biliyosan gerisini boşver senin ne oldugunu nasıl bir insan oldugunu toplum belirlemez toplumun düşünceleride belirlemez sen belirlersin bunu.

1|0
    0|0
  • doğu tarafın o* diyor 19 bu işi yapmaya başlayan 30 unda ... ama batı tarafımda artık bunları geçmeli ve kişilige yönelmeliyiz diyor önemli olan insanlık diyor ; şuan erkekler olarak bu 2lemdeyiz bilmiyorum hakketen dogru dürüst biriysen ve adında çok çıkmamışsa olabilir...

şöle bir durumda var günümüzde birçok erkek artık kızlarada bakirelikte aramıyor onun için senin yapacagın bence en önemli şey olanları en başından oldugu gibi anlat ki sonradan sorun çıkmasın bence...

0|0
    0|0
  • şu işi evlenmeden yapmasanız olmuyo dimi. ölürsünüz.

3|1
    1|0
  • Değilsin daha dikkatli ol artık.

1|0
    0|0
  • bazı hemcinslerim kötü değil falan diyor ama bence evleneceğin erkek sorun yapar bunu ...keşke yatmasaydın onunla..bekaretinizi sizi ömür boyu eşi olarak kabul eden erkeğinize verin diyoruz ama kimseye ANLATAMIYORUZ...yazık etmişsin kendine işin zor..

0|0
    1|0
  • oha oropu oldummu diye millete soruyosun şakamısın sen onu bunu bilmem karşında hiç sevgilisi olmamış masum biri olarak konusuyorum ne olursa olsun sakın saklama karsındakınden ha acıga cıkar cıkmaz ama en cok bu koyar adama

1|0
    0|0
  • oyle bir sey yok kotu degilsin, isallah ilerde bir gun sorunlar la karsilasmaz sin, erkek arkadasin ayip ettmis hemde cok

0|0
    0|0
  • galiba ögle oldunn ! ben bile yapmam bee senin yapdigin hatayi kiz gudursada iki tokat atarim kendine gel diyee saadece sarilirim baska birsey degil!

2|0
    3|0
  • zamanı geriye çeviremezsin..zarını diktir ve geleceğe bak...kimse dört dörtlük değil...

1|0
    0|0
  • Neden kötü olsun ? Kötü değildir.

1|0
    0|0
  • O* demem ama evlenmemde.

0|1
    2|0
  • bnce sen o degilsn neden 1 hata herkez yapar

0|0
    0|0
  • Sen çok özel bir kizsin bunu hissediyorum. Kaliteli bir karekterin var. Senden yek isteğim karşına biri çıktığında bynu ona direk söylemen ona göre bir ilişkiye başlamaniz çünkü ben olsam birini sevdikten sonra böyle bir şey yaptığını ogrensem geçmişte onu affetmeyebilirdim

0|0
    0|0
  • Güvenmek bu kadar kolay değil. Zevk için kendini harcatmışsın. Kötü olmayabilirsin ama iyi de değilsin. Bir daha tekrarlama ve nasıl anlatacağını diğer erkekk arkadaşlarınada sen hesapla. Gidip diktirim falanda deme. Karaktersizliğin en büyüğü. Olan oldu. Git o işe yaramaza söyle en azından kısa yalandan bir evlilik yapın ve ayrılın.

0|0
    0|0
  • düzgün kızsın sen güvenmekle hata yapmışsın ama.:)

1|0
    0|0
  • budur bence

0|2
    0|0
  • iyi desek sen buna inanıcakmısın?yapın yapın ondan sonrada bakire olmayan kötü kızmıdır deyin,yapmayın evlenmeden yapmayın daha 19 yaşında nesine inandında güvendin ailen seni yetiştirememiş namus iki bacak arasında olmaz diyenler evleneceğiniz bakire olmaz inş ve beyninizde acaba kaç kişiyle yaptı die düşünürsünüz,bekareti gitmiş kızlar sadece 1 kez yapmıştır ben cevabı vereyim ok

1|1
    0|0
  • o olmadın ama bianlık heves uğruna kendini kullandırttın ve 5 ay boyunca seni hep kullandı senin gibi birçok kız var ve ünide seviyorum evleceğim oyununa inanan veya o an erkekte gerçekten evlenmek istiyordur ama zaman geçtikçe işler sarpa sarar kısacası evlenmeden bekaretini kaybeden kişi birçok kişiyle yapacak potansiylede biridir

1|0
    0|1
  • allah katında cok büyük günah yapmışsın bir hata hangimiz yapmadıkki ? ama bunu evlenmeden önce kocana mutlaka anlatmak zorundasın seni bilsinki bu halini kabul etsin diye.. sakın gizleme sakın zarı diktirip bakireyim deme.. cünkü o adam seni cok severken bilmiyorki yalanlar üzerine bir ailesinin kuruldugunu.. türk erkeklerinde bakirelik cok önemlidir aile,örf,gelenek,terbiye,din açısından tabiki her aile ogluna helal süt emmiş namuslu bir kızla evlendirmek ister.. ileride seni sevicek bu halini kabul edermi bilmiyorum ama .. büyük konuşmayım ben etmezdim. cünkü bir kere böyle birşey yapanın yine yapmıyacagının garantisini kimse veremez bana.

0|0
    1|0
  • bana göre kötü kızdır. allaha ne yapar bilmem o beni bağlamaz .ama bana göre kötü kızdır kişisel fiklrim tabi.

0|1
    2|0
  • hayır bir bakire kadar safsın bence kafasına takmıyan ciddi bir çok erkek var

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Hayır bende değilim ama bir çok kızdan daha düzgün olduğuma eminim bir kişiyle çıktım bir kişiyle yaşadım her şeyi sahip de çıktım yıllardır onunlayım kendimi kullandırtmadım arkadan anal oral yapıp bakireyim edalarında dolaşmadım aldatmadım yalan söylemedim niye kötü kız oluyomuşum. Tercih meselesi herkesin doğrusu kendine. Sen kendini ona muhtaç görme ve aşağılama yeter.

4|3
    3|3
  • bekaret = namus demek değildir canım. namus apış arasında değil kafada olur. sen kendinin ne olduğunu biliyorsan için rahat olsun. nice kızlar var onla bunla anal seks yapıp bakireyim diye dolaşan. önemli olan senin bundan sonraki davranışların tavırların

3|0
    0|2
  • şimdi bana göre değilsin ama türk halkımızın çoğuna göre malesef öylesin.

3|3
    0|1
  • bence erkek arkadasınla bu konuyu tekrar konusmalısın ıkınızın hatası bu sadece senın degıl

0|2
    0|1
    • adam olabilseydi dönerdi.. gerekirse ömür boyu evlenmem bu durumu da açıklamak zorunda kalmam kimseye ama sen benimle yattın dönmek zorundasın diyememki.. demem..

• bak benıı dınle sen son kez konusmayı dene senın ıcın erkeklerın hepsı oyle alacagnı alıyorlar eger yok derse sana olmaz artık dersee benım durumumda kız kardesınde olablırdı de ne dıyecek

• Ne diyim bilmiyorum. her bakire olmayan kötü değildir.

0|0
    0|0
  • kızlık zarı olmadan da insansın dimi, önemli olan insan olabilmek , ve karşına gerçekten insan olan bir erkek çıktığında sağlıklı bir ilişki kurarsın olur biter, kendini harap etme,kimsenin lafına kulak asma, bu senin hayatın...

2|0
    0|2
  • evlenmeden önce yatan kız o... dur k.bakma ne olursa olsun.

1|4
    2|2
    • çok önyargılısın çookk...

• bu bir önyargı değil... düz mantık..ailemden veya akrabamdan birisi bile yapsa o öyle birisidir artık bu değişmez.ha o işi yaptı diye alakayı koparmam tabi bağ sürer ama bu gerçeği yine değiştirmez

• bende hep böyle düşündüm. lisede falan görüyodum duyuyodm ve iğreniyodum evlenmeden asla diyodum neler neler söylüyodum muhatap bile olmazdım öyleleriyle. ama Hz. Muhammed Kınamayın kınadığınız şey başınıza gelmedikçe ölmezsiniz demiş. öyleymiş.. kendimi haklı çıkarmaya çalışmıyorum ama lütfen büyük konuşma..

Yükleniyor...