Benim gibi bir kız karşınıza çıksa tepkiniz ne olur?

Selam arkadaşlar çok kısa kesiceğim kendimi 19yaşıma girdim okuyorum ve aileme çok düşkünüm kendimi övmek olmasın ama güzel bir kızım namusumu çok düşünen biriyim evlilikten önce sevgili olmak buim kltürde dinimizde yasak kendimde asla istemem okadar erkekle sevgili olurkene başka bir adama yani kocamın yüzüne bakmak..neyse benim ama malesef bir sevgilim oldu yalnış anlamayın hiç birşey yaşamadık buluştuk telenfonda konuştuk ona karşı da zaten utanıyordum biraz erken diye ayrıldık namusum .şimdi çok üzülüyorum sanki hiç bir erkekle benimle evlenmez diye aslınd böyle şeylere bakire olmayan kız söyler ama öyle birşey yokk bende kendi düşüncem benim gibi bir kız karşınıza çıksa tepkiniz ne olur? Sevilim17yaşlarında olmuşdü.açık konuşabilirsiniz .şimdiden teşekürler

0|0
0|15

En İyi Erkek Görüşü

• kızım yaşanmış bir ahlaksız ortam yok. insan aşık olabilir. insan karşıdakini cinsel olarak da arzulayabilir. bunlar çok doğal şeyler.

şu gerçekleri ve yanlış bilinenleri özetleyelim. dinimiz öcü gibi tanıtılsada değil. insanın sağlıklı bir yaşam sürmesini önerir.

aşık olmak birisini cinsel olarak arzulamak günah değildir. bu irade dışında olan şeyler. birisi ile görüşüp konuşabilirsin. günah olan sadece aklından geçeni uygulamaya almak. yani cinsel ilişkiye girmektir. arzulamak günah değil arzuladığın şeyi uygulamak günahtır.

kısacası sorun yok. kendini boşa kasma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• bu tamamen karşısına çıkacağın kişiye bağlı... Tek istediği namuslu bir kadınsa gayet güzel . Hayatı iyi bilen bir kadınsa kötü, NAmusuna düşkün olsun ama kadınlığınıda elden bırakmasın beni özel tüzel mutlu etsin gzüm dışarda kalmasın diyen biriyse çelişkili ;)

0|0
    0|0
  • Senin gibi bir kıza ancak ve ancak görücü usulü tanışmalarda çay dağıtırken rastlanabilir bence. Düşüncelerini frenleyen etkenin aile ve çevre baskısı olduğunu düşünüyorum.

Etrafın için "ne derler , ne düşünürler" fikriyle adım atma hayalinden vazgeç derim.

Gelecekten neden korkuyorsun ki ?

Hatalar insanlar için değilmidir ? neden yanlış adım dan korkuyorsun ?

Kendin için yaşa. Hayallerini bu yönde yönlendir. Ve korkma yanlış adım atmaktan derim.

Geleceğinin , hayallerinle örtüşmesini temenni ederim

0|0
    0|0
  • Yazdıklarınla düşüncelerin çelişiyor. Madem bazı şeyler çok katı, çok utanıyorsun nasıl arkadaş oldun, hadi oldun utandığın için gizlersin buraya yazma cesareti gösterebildiğine göre yazdıklarınla düşüncelerin çok farklı. Bence sen sahip olduğun özelliği değil sahip olmak istediklerini yazmışsın.

0|0
    0|0
  • Hacı seni alıcam , salonda vitrine koyacağım. Ya sen erkeklerin ben sevişen kadın istiyorum dediğine bakma. Bazı hemcinslerim o kadar şerefsiz ki bazen la diyorum ben erkeksem bunlar ne?Bunlar erkekse ben neyim? karaktersizler her kızı çıplak düşünürler. her kızı en ufak olayda kullanmak isterler , sonra da ben namuslu kız istiyorum. Nah sana namuslu kız. Sen en iyisini yapıyorsun , müzeliksin , mükemmelsin. eğer ki uzun süre yemek yemeden sabit kalabilirim dersen seni hemen vitrine koyayım? :))

0|0
    0|0
    • Hepinize tesekür ederim cok güzel yorumlar yaziyorsunuz...sanada cok tsk ederim .xok haklisin gercekten öLe erkekler cok bu dünyada ...

• geçmişi geçmişte bırak. akılsızlık etme. kendini boşa kasma. kimseye de bakma. hayatına bak.

0|0
    0|0
  • Evlilik için görüşmüş olmanız istenmeyen biri olucanız anlamına asla gelmez, zaten düşünce yapında bir beyfendiyle yapıcanız evlilikte hiç bir sorun cıkıçanı sanmıyorum.Seviye aşılmadan mahrem sınırları içerisinde görüşmüşseniz bunu kimse sorun etmez.

Gereksiz kurunlularla fazla bu işi dile getirmeyin insanlar bundan farklı bir anlam cıkartabilir.

0|0
    0|0
  • Boyleleri de beni bulmaz ARKADAŞ :(

0|0
    0|0
  • yani ablacım bunda ne sakınca var.Bak güzel kardeşim biriyle tanıştın konuştun her hangi bir münasebetin olmadıysa bu yüzden kendini suçlu hissetmemelisin.

bu senin inancın karşına cıkacak olanın da buna saygı duyması gerek.kimse sena bu yüzden bir şey diyemez.

0|0
    0|0
  • vucunuda dokundurtmadıysan bıryerlerını ellemedıysen opmedıysen. surtunmedıysen. ıdeal bır kızsın tabıkı benım gıbı bakir erkekler ıcın.

0|0
    0|0
  • @Bearkley haklı namus insanın içindedir bacak arasında değil o yuzden böle sacma düşüncelere girme

0|0
    0|0
  • Bence namuslu olman için yani ileride bir günde kocan seni bakire diye değil namuslu olduğun için alıcam NAMUS kelimesi insanın içindedir.

0|0
    0|0
  • ben yaına verıyorum bunlar takılıyor kafaya enc yaslarda. bunları dusunmen guzel merak etme sıkıntı olmaz senı oyle sevecek cok ınsan bulursun senın gıbı bırını arayan cok erkek var. bence bu tur seylerı kafana cok takma

0|0
    0|0
  • bir tanıdığım kız var dinine düşkün ama çok güzel kız 23 yaşında ve hiç aşk işlerine girmedi hala tertemiz o aklıma geldi. Neyse sıradan şeyler bunlar takma kızın biri demin hamile kaldım bebeği aldırdım diyordu sen iyisin yine.

0|0
    0|0
  • Allah deriz ne diyecez..tutsam evlenirim o kadar diyim.sıkma canını

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...