Bekaret muayenesi ile ilgili net bilgisi olan?

Arkadaşlar oncelikle sorgulamadan lütfen net cevap verin. Netten araştırdım, buradan baktım ama net bir cevap alamadım. Kızlık zarı muayenesi için devlet hastanesine gidildiginde ailenin haberi olur mu? Sadece muayene olmak için. Rapor falan almayacağım. 22 yaşındayım. Özele gidecek durumum yok. Teşekkürler

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• +18 olduğunda hiç bir kimse aile bilgilendirmesi istemez.. Sadece çocuklukta bir kaza netivcesi her hangi bir durum olmuş mu onu öğrenmek istiyorum dersin.. neden derlerse çünkü bu konuda çok şey söyleniyor ondan merak ettim diyeceksin.. Zaten iç dudakları açıp bir bakar o kadar Saniye içinde görür ve söyler.. Hoş büyüteçli bir ayna ile kendinde açıp baksan görürsün..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yani önceden olsa, hasta özeli kimseyle paylaşılmaz derdim ama son yıllarda gebelik testi sonuçlarını ailelere mesaj gönderen bir sağlık sistemi türedi. Bilemiyorum, normal koşullarda gizli kalmalı.

2|0
    0|0
    • Ben de ondan korkuyorum ya. Özele de imkanim yok tereddutteyim.

• Git bence, bir rapor almıyorsun. Sadece muayene olacaksın. Sıkıntı olmayacaktır diye umuyorum.

• Umarım öyle olur tesekkur ederim ilginiz için.

Erkekler Ne Diyor 12

• Hayır ailene falan bilgi verilmez. Kadın hastalıkları bölümüne muayne olucaksın ileride olası bir karşına cıkma durumunda ise sivilce için gitmiştim dersin ;). Ben özel bir hastanede çalısıyorum böyle durumla çok karşılaşılıyor ama merak etme sen istemezsen kimse bilmez.

0|0
    0|0
  • öncelikle bu hangi hastahaneye gideceğine bağlı ve doktora ne şikayet sunacağında önemli. hastahanede çalışıyorum detaylı bilgi verirsen yardımcı olmaya çalışabilirim

0|0
    0|0
  • 18 yasından büyüksen sorun yok

0|0
    0|0
  • haberleri olmaz sorun etme de ozele 50 tl verecek durumundamı yok

0|0
    0|0
  • olmaz özele git elli lira ver

0|0
    0|0
  • Bakire olup olmadığını bilmiyor musun?

0|0
    0|0
  • ailenin haberi olmaz canım

0|0
    0|0
  • Özelde 90 liraya falan yaptırabilirsin bende yapabilirim

0|0
    0|0
  • bişey olmaz Sgk var dimi.

0|0
    0|0
  • aileye gerek yok, yaşın tutyo

0|0
    0|0
  • olmaz bırsey

0|0
    0|0
  • 18 yaş altı isen haber verirler 18 yaş üstü olursan reşit oldugunuz için bir şey olmaz ama burası türkiye belli mi olur he de şu zamnda yaşadıgımız şeylere bakınca ama bilen biri baksa anlar kız arkadaşın filan görüntüden anlaşılır yani zor bir şey değil kasma kendini kendin bile aynada bakabilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hayır haberleri olmaz ama muayene ücretleri kesilirken senin o hastaneye gittiğin görülür. Şu şu sebepten kadın doğuma gideceğim diye bir bahane uydurursan sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • 22 yasindaysan haberleri olmaz canım

0|0
    0|0
  • savcılıktan kağıt alman lazım

0|0
    0|0
  • Hayır, ailenin haberi olmaz. Sen artık ailene tabii değilsin, yetişkin bir kadınsın. dolayısıyla aileni doğrudan ilgilendiren bir durum yok.

0|0
    0|0
  • Özel' de 85 lira felan, devlet yapmıyor çünkü yasak.

0|0
    0|0
  • 22 yasinda oldugun icin resitsin tatlim bu yuzden ailene soylemezler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...