Kapat

Cinsel sadistim sorularınız var mı?

Selam herkese iyi geceler abilerim ablalarım arkadaşlar kardeşlerim hepinize merhaba ben cinsel sadistim tekrar parantez ıcınde ( CINSEL SADISTIM ) klasik sadist değilim cinsel sadizm hakkında merak ettiğiniz veya öğrenmek ıstedıgınız seyler varsa sorabılırsınız :)

Güncellemeler:
Sorular?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 3

• O ne la öyle cinsel sadist ne la

0|1
    0|0
    • Cinsel sadizm bir kişinin başka bir kişiye fiziksel ya da psikolojik acı yaşatmaktan cinsel zevk almasıdır ve bunun ileri kısmı da var tabi fakat şu an onu burada açıklama taraftarı değilim aşırıya kaçar diye düşünüyorum

• Cinsel sadist nedir değerli kardeşim asdfgshss

0|1
    0|0
    • Cinsel sadizm bir kişinin başka bir kişiye fiziksel ya da psikolojik acı yaşatmaktan cinsel zevk almasıdır ve bunun ileri kısmı da var tabi fakat şu an onu burada açıklama taraftarı değilim aşırıya kaçar diye düşünüyorum

• Onedemek

0|2
    0|0

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 1

• Cinsel sadist ne aci cekmekten mi zevk aliyon :D

0|1
    0|0
    • Hayır acı vermekten cinsel haz alıyorum

• Psikologa gorun bir :D

• Kişilik bozukluğu veya kaybım yok o yüzden gerek duymuyorum ve bu sadist kişiliğim elimden gitsin istemem sadist bir erkek ile ilişki yaşayan bir bayana sor anlatsın : )

Yükleniyor...