Bu kıza güvenmekle hata mı yaparım?

Arkadaşlar üniversite döneminde bir yakın arkadaşım beni bir kızla tanıştırdı birkaç ay internet ve telefonla görüştük. Ancak aramızda çok mesafe olduğundan yüzyüze görüşemedik. Kız benden ayrıldı mesafeden dolayı biraz daha görüştük telefonunu değiştirmiş. 4 sene görüşemedik ama zaman zaman hatırlıyordum ve onu çok sevdiğimi hissediyordum. kız üniversitede 4 sene biriyle çıkmış ve sonunda ayrılmışlar bana ulaştı ona yardımcı olayım derken kızla yakınlaşdık duygular depreşti kızla çıkmaya görüşmeye başladık konuşurken de hep geçmişini merak ettim sorular sordum. Evde kalmış çocukta eve gelmiş zaman zaman ama aralarında bişey olmamış inanmak çok zor geliyo. İnanmıyorum söylediklerine mantıklı gelmiyor benimle bile cinsellik yaşamasa da istediğimde rahatlıkla dokunuyorum cinselliğe zaafı var gibi ama senin çekiciliğinden kaynAklanıo diyo. Onu sorup soruşturabileceğim kimse yok güvenmiyorum ama sanırım seviyorum eski arkadaşına ulaşabilirim ama hoş olmayacak ne yapmalıyım lütfen bana bir yol gösterin

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• saf mısın sen ya. üniye gıtmedın mı ortamı gormedın mı. bır kız erkek arkadaşyla evde kalacak ve bışey yaşamıcak. şimdiki çocuklara anlatsan gulerler sana. inanma tabı

çıktiği cocuk baktı onnla evlenmıcek ( her nedense artık :) ) sana sarıyo. kork oğlum boyle kızlardan.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bir insanın geçmişine takılıp kalırsan daha büyük hatalar yaparsın 4 senelık bı ilişkisi olması ona guvenemecegın anlamına gelmez ama tabi soruşturmakta fayda var :)

0|1
    0|0
  • ya 4 yıl geçmiş arkadaş bırak hayatını yaşa üzme kendini... bak bende üzüldüm şimdi nolcak :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Yahu kızı hiç görmeden nasıl sevebilirsin? Tamam benimde oldu öyle uzaklardan sevgilim ama ne sevgisi ya. O sana ihanet ediyor sen ona ihanet ediyorsun bu gayet aşikar birşey , ne güveninden bahsediyorsun?

0|1
    0|0
Yükleniyor...