Ablamın düğünün de yanlışlıkla bir halt yedim ve muhtemelen başım belada ve korkuyorum. Yardımcı olurmusunuz?

Merhaba arkadaşlar direk konuya gireceğim izninizle. Bu gün ablamın düğünü vardı ve İstanbul dan Antalya ya benimde samimi olduğum bir arkadaşı geldi kendisi evli , evlenmeden önce ve sonra yakınlığımız ve cinsel anlamda temasımız olmuştu. Anlayacağınız üzere kocası ile arası pek iyi değildir neyse. Düğünde giyindiği elbiseden dolayı cebi yoktu diye telefonunu bana vermişti taşımam için malum ortalık karışık dans falan ediliyor elde kalmasın, düğünün sonlarına doğru telefona mesaj geldi kendi telefonum sanıp açtım mesajı kocası yazmış WhatsApp dan. Yazdığı metni bire bir aktarıyorum " Aşkım gelinle beraber resminizi çekermisin merak ettim " Ablam hemen önümde O da arkamda içki içiyordu çakırkeyif dik diye bilirim. Ben buna söylemeden telefonu Whatsapp resim çekinmeye ayarlayıp ablama verdim, dansını böldüğüm için acele ediyordu beklemedi onu çağırmamı telefonu veridkten sonra kameraya bak demek için biraz eğilip dokundum (hem boyum uzun hemde oturuyordu). Dönüp dudağıma yapıştı o arada da ablam resmi çekip bakmadan göndermiş sağolsun! Tabi resmi görür görmez aradı sessiz bir yere çekildik konuşmak için ( dediğim gibi kafası güzel ) . Telefonu açar açmaz bağırıp çağırmaya başladığı için tutamadı kendisini zaten kafalar güzel birde gıcık olmasının verdiği tepki olarak "Sanane ister öpüşürüm ister s***şirim " Değip telefonu kökten kapattı, 2-3 dk sonra ona ulaşamayınca benim telefondan aradı açar açmaz küfürler savurup 2 gün sonra ordayım diyerekten tehdit etti ve kapattı. Kocası da sakat bir tip o yüzden tırsmıyorum da değil bir fikir bir kurtulma yolu bir nasihat her ne olursa olsun ala bilirmiyim?

0|1
610

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 9

Yükleniyor...