Ablamın düğünün de yanlışlıkla bir halt yedim ve muhtemelen başım belada ve korkuyorum. Yardımcı olurmusunuz?

Merhaba arkadaşlar direk konuya gireceğim izninizle. Bu gün ablamın düğünü vardı ve İstanbul dan Antalya ya benimde samimi olduğum bir arkadaşı geldi kendisi evli , evlenmeden önce ve sonra yakınlığımız ve cinsel anlamda temasımız olmuştu. Anlayacağınız üzere kocası ile arası pek iyi değildir neyse. Düğünde giyindiği elbiseden dolayı cebi yoktu diye telefonunu bana vermişti taşımam için malum ortalık karışık dans falan ediliyor elde kalmasın, düğünün sonlarına doğru telefona mesaj geldi kendi telefonum sanıp açtım mesajı kocası yazmış WhatsApp dan. Yazdığı metni bire bir aktarıyorum " Aşkım gelinle beraber resminizi çekermisin merak ettim " Ablam hemen önümde O da arkamda içki içiyordu çakırkeyif dik diye bilirim. Ben buna söylemeden telefonu Whatsapp resim çekinmeye ayarlayıp ablama verdim, dansını böldüğüm için acele ediyordu beklemedi onu çağırmamı telefonu veridkten sonra kameraya bak demek için biraz eğilip dokundum (hem boyum uzun hemde oturuyordu). Dönüp dudağıma yapıştı o arada da ablam resmi çekip bakmadan göndermiş sağolsun! Tabi resmi görür görmez aradı sessiz bir yere çekildik konuşmak için ( dediğim gibi kafası güzel ) . Telefonu açar açmaz bağırıp çağırmaya başladığı için tutamadı kendisini zaten kafalar güzel birde gıcık olmasının verdiği tepki olarak "Sanane ister öpüşürüm ister s***şirim " Değip telefonu kökten kapattı, 2-3 dk sonra ona ulaşamayınca benim telefondan aradı açar açmaz küfürler savurup 2 gün sonra ordayım diyerekten tehdit etti ve kapattı. Kocası da sakat bir tip o yüzden tırsmıyorum da değil bir fikir bir kurtulma yolu bir nasihat her ne olursa olsun ala bilirmiyim?

0|1
6|10

En İyi Kız Görüşü

• Güzel seneryo ama tutmaz gibi geliyor 😐

0|2
    0|0
    • 2ay

Nasihat almak için paylaştığım yazımda yalancıya çıkmam üzdü beni de inanıp inanmamanız gerçeği değiştirmiyor maalesef

En İyi Erkek Görüşü

• Oturma organina giren semsiye acilmaz ama yerinde olsam kari koca arasina girmem diycemde nasil olcak o is adama anlatilsada dinlemezki dua et salam sosis bol yiyen biri olsun icine domuz urunleri katildigindan kiskanclik duygusunu yok ediyor yoksa isin cok hemde cok yas ama karinin hali daha fena yani adamin yanina gidecek koynuna girecek adam onu oldurmese bile askerdeki anlamiyla s.. kecektir

0|1
    0|0
    • 2ay

Bu arada tek çare kariyla beraber kacip ortadan kaybolmak gibi gorunuyo

• 2ay

En mantıklı çözüm o gibi duruyorda. Adamın ettiği tehditlerden kıskanç değil sonucunu çıkarmadım pek

• 2ay

O zaman kariyi al ve ortadan kaybol kari zaten yollu belli sermaye yaparsin

Kızlar Ne Diyor 5

• Sarhoştum hatırlamıyorum dersiniz😏

0|0
    0|0
  • Sabahın köründe bu kadar da troll fazla ama 😒

0|1
    0|0
    • 2ay

Troll olmasına inandıran şey ne bilmiyorum ama inan troll'lemek gibi bir amacım yok

• sarhoştum hatırlamıyorum de

0|0
    0|0
  • Cok ses vardı eğilip kulagına birşey diyecekkken reflexle döndü o an kameraya öyle yansıdı farkında olmadan gönderildi deyin

0|0
    0|0
  • Nasıl bir şey bu ya

0|0
    0|0
    • 2ay

Sorma feci şekilde korku var içimde

• 2ay

Ya karısı ne durumdadır?

• 1ay

Soru gerçek miydi samimi soruyorum

Erkekler Ne Diyor 9

• O nasil bir dugunse evli biriyle opusuluyor onu gectim bence sen bunu cekip adama gondermissin Bunuda gecelim. O adamin yerinde olsam o kadina gelmene gerek yok derim. O kadin icin sana bir sey yapmam

Onerim iyi niyetle birlikte foto cekecektik yanina egikince beni optu de. Oyle biri degil ama cok sarhostu de. Zaten iyi olsak o fotograf sana gondermezdi de. Kendini kaybetmisti de.

0|0
    0|0
    • 2ay

Whatsapp kullanmışsınız kesinlikle. Resim göndermek için önce çekmek için ayarladığında çektikten sonra hemen gönder diyorsun gönderiyor ya ablama dansın ortasında öyle ayarlayıp vermiştim alel acele çekinip direk gönder dedi bakmadan. İkinci olayda kız tarafı Azerbaycanlı erkek tarafı Türk bizim taraftan sadece 1. derece ailemiz katılmıştı sadece yabancı o vardı kimsede tanımıyordu soran olursa sevgilim diye bileceğim yaşta sonradan soranlara ablam mecbur sevgilim demiş zaten kimse tanımıyor ayağı.

• 2ay

Kullanmışsınızdır olacaktı o pardon

• Benim başıma böyle birşey gelse inan hiç aklıma buraya yazıp akıl almak gelmezdi. Çok enteresan. Umarım bir yolunu bulursun kurtulmanın ne diyeyim...
    Adam cahilse yapcak bişi yok. Akıllı davranacak ve bir şekilde belli bir süre ortadan kaybolacaksınız.

0|0
    0|0
    • 2ay

Benimde aklıma gelmezdi düğün 3 te bitti eve gelip facebookta boş boş dolanırken Ks nin facebook paylaşımını görüpte aklıma geldi. Yoksa aktif olarak kullanmam KS yi

• 2ay

Dün sabah ablam benim yaşadığım şehre taşınmasının mutluluğunu yaşıyordum şu an kaçmayı planlıyorum gülmemek elde değil

• 2ay

Gelde kafayı yeme dimi ahahah. Gülermisin ağlarmısın duruma tam o şekil olmuş :)

• senin fantezi dünyana sıçalar

0|0
    0|1
  • Adama durumu anlat içkili oldunu söyle yoksa arada sende yanarsın

0|0
    0|0
  • ooooha film gibi olmuş anasını satayım valla benim eşime aynısı olsa çok kötü şeyler yaparım bence kaç adam arızaymış konuşsan zaten anlamayacak

0|0
    0|0
    • 2ay

Öyle valla ama anlatıcak şeyde yok yani. Birde misafiri bırakıp nereye kaçayım bizde kalıyordu :(

• 2ay

adama de telefonu vermeye gidiyordum yapıştı bana yoksa ben mal mıyım canıma mı susadım karınla öpüşüp sana fotoğrf atıcam falan dersin :)

• 2ay

Affedersin ama y***a kökten yedim ya öyle dedim paçayı yırttım diyelim kadını döve döve öldürür hadi onuda geçtik benim bu olayı ablama açıklamak var. Evet abla evli bir arkadışınla ilişkimiz vardı hepsini geçtim yuva yıkılıcak benim yüzümden a*k

• Korkma rahat ol havlayan köpek ısırmaz.

0|0
    0|0
  • Yediğin hurmalar gün gelir g*tünü tırmalar.

0|0
    0|0
    • 2ay

İki sayfalık yazımı tek cümlede özetledin yemin ederim

• Salak saçm bir senaryo yazmışsın ger. izekalı

0|0
    0|0
  • bir sure baska bir yere git 😎gozukme bir yerde telini kapa ortalik durulsun cikarsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...