Kız arkadaşım sünnet olmuş . bu cinsel hayatımı etkilermi ?

öncelikle dalga geçen en büyük hur çocugudur . sadece kendini bilenler yorum atsın troll falan değil. yazarken bile utanıyorum . sevgilim mısırlı arap. 20 güne yanıma gelicek ve evlenicem. zamanında mısırda küçük yaşta kızları sünnet ederlermiş vajina iç dudağından bir parça keserlermiş detayına fazla giremedim olayın çareyi burada sormakla buldum. kızlar özellikle sorum size . simdiye dek alışıla gelmiş gördüğüm vajinalara nazaran bir sıkıntı yaşarmıyım sizce . simdiden tesekkürler

Güncellemeler:
ya kızı yanlış anlamışım be dillerimiz farklı olduğu için. Meğer ablası sünnet olmuşmuş :D dün soraym dedim ayrıntısını meğer kendisi olmamış bir an halay çekmeye başladım dün duyunca. . Neyse hepinize teşekkürler

0|0
9|13

En İyi Erkek Görüşü

• etkılemez arapalrın cagdısı hareketı Kızlar masturbasyon yapmasın dıye yapılıyor

0|1
    0|0
    • vov ! işte bu. bak en mantıklı cevap bu geldi . o kadar yorumun içinde. haklısın kardeşim kızlar azmasın diye yapıyolardır kesin.

Kızlar Ne Diyor 9

• huur mu? inciden bu da benden haydi. :)

0|2
    0|1
  • Şimdi şöyle bir şey var. Bir ara gündemde yer etti bu konu. Ben o zamanlar araştırmıştım. Doğum yapamaz rahim almak gibi birşey onlarda bu yani hamile kalma ihtimali var ama vajina ağzı daraltıldığı için doğum yapamaz. Cinsel ilişkiniz problem olur çünkü sen ne kadar zevk alırsan al o hiçbirşey hissetmeyecek arkadaşım üzgünüm... Umarım bir çıkar yol bulursun saygılar.

0|1
    0|0
    • o zevk almazsa ben hiç alamam ama ya .

• E gösterseydi nerden biliyorsun bende diyeyim burada sünnet oldum ben diye

0|0
    0|0
    • o kadarda değil be kardeşim abarttın sende

• Bu kadınların ameliyat ile eski haline çevirmek gerek tabi ne derece mahvedilmiş kız bilemeyiz. Kesinlikle bir Jinekologa görünmeli. Çöl çiçeği. Diye bir film var muhakkak izleyin

0|1
    0|0
    • o mısırda yasıyor hiç yüzyüze gelmedik . bilmiyorum göremedim belki düşüncelerim farklı olucak görünce onu..
      film neyle alakalı . bu konuyla ?

• duygusallık bende hat safha . en duygusal şeylerde bile gözlerim dolar film v. s .. mesela sabahlayin bir video izlemiştim gözlerim doldu istemsizce . zor tuttum kendimi. sende izlemeni tavsiye ediyorum al
      https://www.youtube.com/watch?v=49icEe1Z3TA

• İzledim üzülüyorum bende böyle şeylere

• Dogum yaparken vefat etme ihtimali yuksek Allah korusun

0|1
    0|0
    • hadi ya olamaz öyle bişey abarttın sende . öyle olsa mısırın nufusü yarıya inerdi . çoğalma olmazdı bir nevi

• Gayet ciddiyim. bu konuya ait videk izlemistim youtubedan

• mantıksız geldi ama araştırıcam . yinede teşekkür

• Alışageldiğin şeyler derken yuh ya?

0|1
    0|0
    • neden orasını karıştırıyosun ki sen. pöfff ilk defamı denk geliyosun böyle bir erkeğe

• Ya bu arada türkiyede kız kıtlığını carsa gittin elin sünnetli mısırlısını buldun

• Benim bildiğim kadarıyla kesilen parça vajina ağzını daha da daraltıyor belgeselde izledim. Afrikada hâlâ bir çok ülkede uygulanan bu şey erkeğe daha çok zevk veriyor hatta bu yüzden erkekler sünnet olmayan kızlar evlenmez ve nikahtan hemen önce mutlaka sünnet olmasını isterler

0|1
    0|0
    • vov . bu güzel... peki iç dudakları hiçmi yokturdur acaba . eski sevgilim 18 yasında olmasına ragmen vajina dudakları. aman allahım küçük çocugun pipisi gibi sarkıktı bir an aklıma geldi . pöff normal mi o yaşta

• Sen sorun yaşamazsın , o bir sey hissetmez.

1|1
    0|0
    • bu üzücü benim için ama bir nevi mutlu ederim onu . ne bilim kilitorisini falan oral yaparım v. s .

• kızın cinsel hayatını etkileyebilir, daha fazla acı hissedebilir ve zevk almayabilir

0|1
    0|0
    • kızlar genelde kilitoristen zevk almıyormu yalayınca felan

• evet ama kız arkadaşınınki dikilmiş midir bilemem, g noktası iç dudak değil de vajinanın birazcık iç kısmı

• anlıyorum. teşekkürler ilgin için

Erkekler Ne Diyor 12

• Bunu ilk defa dudum Mısıra gittim hiç böyle bir adet görmedim ve bir düğüne de katıldık ki bizim düğünlerden farkı yoktu.. Sünnet olayı bir kere geri toplumlarda klitorisin kesilmesi şeklinde oluyor.. Sen iyi öğren bu konuyu.. Her kızda kesilecek iç dudakda olmuyor.

0|2
    0|0
    • hadi ya kilitoris olamaz . olmamalı ! kilitoris kesilirse kızın cinsellik hayatı ölür ya . böylelikle bende zevk almam asla alamam karşıdakide zevk almayınca . ben sordum iç dudak demişti. bilmiyorum..

• hadi ya ben iç dudak sanıyordum. neyse bir saate gelicek ve ilk bu konuyu konuscam . bilgilendirdiğin için teşekkürler müdür

• Rica ederim seni heyecanlandırmak i. içinde söylemiş olabilir..

• bence sen yaşamazsın ama bildiğim kadarı ile abi kadınlar o işlemden sonra sanırım sevk alamıyorlar, bak yanlış biliyor olabilirim bu nedenle bir cerrahi müdahale ile belki düzeltilebilir

0|1
    0|0
    • haklısın . olabilirde . ben daha net bir şekilde konuşmam lazım onunla bu konuyu . soru işareti kalmasın maksayt

• senden yana dert olmaz ama kız zevk az alır

0|1
    0|0
  • Cinsellikten zevk almasınlar sadece çocuk doğurmak amaçlı kullanılsın diye klitrotislerini kestiklerini duydum

0|0
    0|0
  • Kliotrisi kesiyolar kız zevk alamaz kızın cinsel hayatını bitirmişler resmen. Evlenme zaten aklın varsa baştan aileleriniz kafalarınız uyuşmaz şunların şu kıza yaptıklarına baksana bu ailenin nesiyle akraba olacaksınız?

0|0
    0|0
  • Etkileyecek hocam. Kadin sunneti ciddi bir sorun. Her iliski sırasında canı yanar. O zevk alamazsa sen de kolay kolay zevk alamazsin. Cunku attigi çığlık zevk çığlığı olmayacak ve neredeyse her seferinde ağlayacak.

0|0
    0|0
  • bir şey olmaz ama vajinası mikrop kapabilir onun için kötü

0|0
    0|0
    • sormak lazım hiç mikrop kaptımı diye

• yanlış mezhepler işte, kadına sünnet için fetva veren adamlar ile "dünya dönmüyor, dünya yuvarlak değil, öyle olsa denizler dökülür ağaçlar sallanır" diye fetva veren adamlar aynı zihniyette.

• zevk almaz

0|0
    0|0
  • senlik bisey degismez onun icin sorun

0|0
    0|0
  • Yok daaa neler

0|0
    0|0
  • Klitorisini aldılarsa seksi unut, senin penisin başını aldılar yani öyle düşün

0|0
    0|0
    • hayır be kardeşim. kilitoris alınırmı. sadece iç dudaklar

• Afrika'da bazı yerlerde alıyorlarmış, öyle okumuştum, kadının seks arzusunu öldürüp aldatmasının önüne geçmek için, Mısır'ı bilmiyorum

• şaşırmadım. çok saçma ama . erkekler kadınları köle gibi görüyor orda hatta insan yerine bile koymuyorlar .

• klitorisin sinir var onu kesiyor zevek duymasın diye bazı arap meseplerde afrikda kabilelerde kadın sünneti var çağdışı olay
    kadın sünneti-- tr.wikipedia.org/wiki/Kad%C4%B1n_s%C3%BCnneti

0|0
    0|0
Yükleniyor...