Kan tahlilinde bekaret belli ediyo mu?

Kan tahlili sonucunda kız olup olunmadığı anlaşılıyor mu? Merak ettim.

0|0
17|28

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• kızlık zarı muayenesi dışında hiçbir şekilde anlaşılmaz

1|0
    0|0
    • O muayene nası oluyo parmak filn mı sokuyolar 😄

• hayır vajinanın girişinden yanlara doğru hafifçe açarak görülüyor

• Anladm tşkler

Erkekler Ne Diyor 27

• Bir bayanın Kız olmadığı nasıl anlaşılır
    1. ilişkide çok rahat olurlar kasılmazlar çekinmezler

2. düğün öncesi soru sorarlar kızlık senin için önemlimli falan filan cinsinde

3. ilişki esnasında kan çıkmadımı derhal ortamı terk etmek isterler

4. klasik yalanlar esnekti hadi doktora gidelim

5. ve yeminli doktorların bazılarının evet esnekti yalanı

6 insanoğlunda hiçbir organ sonuna kadar esnek değildir. herşeyin bir sınırı vardır sakız gibi organlarımız yoktur ama sakız gibi oyuncak insanlarımız var

1|1
    0|0
    • Hollanda'nın Utrecht Hastanesi, "bekâret hapı" üreterek piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Yetkililer "bekâret hapı" ile gelinin bakire çıkmaması halinde boşanmaların önüne geçilebileceğini açıkladı.

Sabah'ın haberine göre, cinsel ilişkiye girmeden yarım saat önce alınacak "bekâret hapı" ile kanamanın sağlandığı ifade edildi.

Dr. Ineke van Seumeren, çok sayıda Müslüman kızın "kızlık zarı dikimi" için başvurduğunu belirterek, "Müstakbel eşleriyle konuşmalarını tavsiye ediyorum. Ancak bu konunun tabu olduğunun farkındayız. Başka çaresi yoksa "bekâret hapı"nı veriyoruz" dedi.

• dürüstlük pahalı bir mülktür ucuz insanlarda bulunmaz ben bulamadım henüz

• Bulursn abi inşallah

• Hayır hiç bir kan tahlili kızın kanı bu kadının kanı bu diye ayrım göstermez..

2|0
    0|0
    • Sağol dayı

• yahu ne kadar terbiyesizsin soran arkadaş... adam sana düzgün cevap veriyor dalga gecer gibi " sagol dayı " mış... yazık sizin gibilere.

• @esk1kurt

• Belli olmaz.

1|0
    0|0
  • tabi ki, kan tahlillerinde zenginmisin değişmisin o bile çıkıyor, fakirsen yapmıyorlar tahlil falan, zenginsen direk laboratuvarı üzerine yapıyprlar

1|1
    0|0
  • heee bekaret kanın damlalarının kana verdiği bir oran var o dusuk cıkarsa bakıre degılsın :S kafayımı yedınız vajina gırısındeki bir zar kanda nasıl gorulsun

1|0
    0|0
  • Aynen mastürbasyon yapıp yapmadığını, kaç defa yaptığın falanda çıkıyor

0|0
    1|0
  • Evet kan tahlilinde belli olur, bozulunca kan miktari azaliyor ya kan seyoldugu icin o yuzden anlasilir o tahlilde

0|0
    1|0
  • Sanmıyorum sen bunu bir jinekologa sor. Eğer belli olsaydı, şu an verici nüfüzunda hayli bir azalma olurdu.

1|0
    0|0
    • Ama keşke belli olsaydı her yer verici dolu.

• Görüşünde katılmıyo diilim. Haklısın. Ama şöyle bir durum herkes hata yapabilir. bir insan sevmisdir yaşamak isteöiştir be yaşamıştır. Siz erkekler (genelleme yapmıyorum) "kızlığı yoksa tamam kesin yolundadır herkesle düşer kalkar yatar " düşünce ye sahip oluyosunuz. bir insanın yollu olup olmadığını bekarette diil tavırlarla utangaçlıkla konuşmayla bile anlıyabilir insan. İki damla kanın çıkıp çıkmamasıyla kaşarlık belli olmaz. Diyelim bekareti var anal yapio oral yaptıryo sevdiğm erkek var diyo aynı zamanda 1o kişi idare eden kızdır bence yollu olan.

• Katılmıyorum namus vermekle gider. Yalan söyleyerek dahada büyük günaha girmeyiniz. Sizin bu görüşünüze ne ALLAH nede Türk örfleri kabul eder. Neyyse farklı düşünen insanlarız ve farklı çevrede büyümüşsüz. Tartışmanın yararı yok.

• kanına penis karışdıysa olabilir :D

1|1
    0|0
  • dalga mı geçiyorsun sen

1|0
    0|0
  • bir s.. tir git allaaasen.

0|0
    1|0
  • Evet hemde ne :S

0|0
    1|0
  • Tabiki hayır :D

1|0
    0|0
  • Öyle bir şey yok

1|0
    0|0
  • Sen bilmiyor musun kiz olup olmadığını.

1|1
    0|0
    • Ya yok. Mesela diyelimki kan verdim tahlil için doktor sonuçlarda benim kız olmadığımı anlıyabilirmi onu diyorum

• Çok * olacaktı o 😄

• 😄😄😄

• Nasıl belli olacak ki biraz mantıklı düşün ya

1|0
    0|0
  • tabiki hayır

1|0
    0|0
  • Erkek baktiginda da içine anliyor :) herkes herseyi biliyor kan testinden belli olmaz

1|0
    0|0
  • kimlerle yattıgın bile cıkıyo

0|0
    1|0
  • olmaz olur mu hiç canım zarının çapına kadar bulurlar

0|0
    1|0
  • evet hatta kaç kez ilişkiye girildiği bile belli oluyor :D

0|0
    1|0
  • tabii belli oluyor Misal A grubu ısen bakire cegılsen A negatif bozuk cıkıyor kan tahlılın :)

0|0
    1|0
  • Yok anasının... mi

0|0
    1|0
  • oha falan oldum.

0|0
    0|0
  • kan ordan gelirse bakiresin.. daha dorusu bakireydin diolar

0|0
    0|0
  • Kan tahlilinde mi oluyordu bilmiyorumda klinikte bakire olup olmadigi anlasilabiliyor.

1|0
    0|0
  • Merak etme verdiğin anlaşılmaz rahat rahat ver

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Enjdkdkdkd abi ya guldurdu

1|0
    0|0
  • Kanın renginden bile anlaşılır

0|1
    1|0
  • Saçmalama yahu

1|0
    0|1
  • Saçmalama olmaz tabiki de.

1|0
    0|0
  • ediyo, gozunun icine bakinca gozunun cevresindeki o halkadan da anlasiliyor aman goz doktoruna gitme

0|2
    1|0
  • Evet

0|0
    1|0
  • Anlasilir yaptirma sakin tahlil 😄😄😄

1|0
    0|0
    • Ciddi olamazsın knk 😄

• Hahah ciddiyim kanka geçen birinin cikmis tahlilde bir de büyük yaziyolar rapora 😄

• Yapma kanka yaa yazık olmuş 😄😄

• Tukurukle bile anlasilir. Aman diyim

0|0
    1|0
  • hayır

1|0
    0|0
  • Sakamisiniz lan siz

0|0
    1|0
  • cahillikde son nokta...

0|0
    1|0
  • He anlaşılır

0|0
    1|0
  • kizlar okumali ya kizlar lutfen okuyun okumasaniz bile arastirin gozunuzu sevem

0|0
    0|0
    • Bencede okumalı. "Sevem" diye bisey yok türkçede.

• sivede var ama canim ;)

• Şivede olabilir de almanyalıya "sevem" diil seviyorum kelimesini öğretiyolar 😘😘

• sen tükür anlarım ben

0|0
    1|0
    • Sen git vajinana tükür mast. Yap.

• Evleneceğin erkekleyasadin düzenli seks hayatında var peki aranacak bekaret kalmamış bu neyi sorusu

• Sadece böyle bişiy duydum doğruluk payı nedir sormak istedim ne var bunda. Tıp okumuyorum sonuçta herkes herseyi bilmk zorunda değil

• Hayır canım olur mu öyle şey

1|0
    0|0
  • Hayır tabi ki

1|0
    0|0
Yükleniyor...