Beyler bayanlar zor bir soru geliyor?

karınızın veya kocanızın çoluk çocuğa karıştıktan sonra bir p*rnosu olduğunu öğreniyorsunuz? karınız bakire çıktı( yani işin ehli birine diktirmiş) ne yaparsınız, kadın veya adam fotomontaj dese inanır mısınız?

Güncellemeler:
peki soruyu değiştiriyorum erkekler ve bayanlar sizin görüntüleriniz çıktı haberiniz olmadan çekilmiş, eşinize neler söyleyerek kendinizi affettirmeye çalışırsınız. şeytana uydunuz yaptınız bir hata evlenmeden önce haberiniz yokken çekmişler (ALLAH KİMSENİN BAŞINA VERMESİN BU ARADA)

0|0
1|25

En İyi Erkek Görüşü

• haberin yokken çekmişler tamamda arkdaş haberin yokkenmi becerdiler seni direk boşanırım çok zor bir durum gerçekten

1|2
    1|1
    • böyle yalan dolana başvurmak yerine neden baştan konuşmadın eşinle

• ayar oldum arkadaş gece gece

• mersi :) bak kalmadı sinir falan

Erkekler Ne Diyor 24

• bu işte ne dersen de boş, doğruyu anlatırsın, kabul ederse devam edersin etmezse herkes kendi yolunu çizer

0|0
    0|0
  • bana anlatmıs olmasını isterdim...

0|0
    0|0
  • Boşanma harici bu işin kaçarı olmaz.

0|0
    0|0
  • ne fotomontajı buna kimse inanmaz madem bir halt yenmiş kıvırmadan kabul ediceksin

0|0
    0|0
  • inanmam tabiki de

0|0
    0|0
  • S.kilmiş g.tün davası olmaz...

0|0
    0|0
  • Bosardim ve cocuklarima asla onu gostermezdim, annelerinin oldugunu soylerdim, evde de tek fotograf birakmazdim

0|0
    0|0
  • hayal gücüne gel. nasıl bir mazoşist, fantastik manyaksın sen ? :)

0|1
    0|0
  • 1 saniye düşünmem ceketimi alır dönmemek üzere evden çıkar giderim

0|0
    0|0
  • senin p*rnonu mu yayınladılar hayırdır ?

0|0
    0|0
    • öle bir durumluk olayım yok çok şükür sadece şu samsunlu kadını tanıyan kızım ben merak ettim erkekler , kadınlar napar böle bir olayda

• oha :S kadınevli yani şuan :S

• neyin oluyo kadın merak ettim

• sıkıntıki ne sıkıntı kim inanır buna ya ayrılırım vala hiç düşünmem çocuğuda alırım

0|0
    0|0
  • hadi beraber izleyelim derim.ya bir git kardeşim bu saatte git uyu ya

1|0
    0|1
  • herkes yaptığından pişman olabilir. bence geride kalmıştır.

0|0
    1|0
  • Çocuğu alırdım, hiç bişey demeden ayrılıp ortalıktan kaybolurdum.

0|0
    0|0
  • Ben inanmam sonra gidip boşarım.

0|0
    0|0
  • bi haftasonu ailesine gönderir. evi toplar cocuk varsa onlarıda aolır şehir değiştirir giderim. Peşinden evine ailesiyle izlemesi için cd sini birde mahkeme tebliggatını gönderirim.

0|0
    0|0
  • bekaretini kaybettiği için zaten evlenmezdm . oldu ki diktirip gelmiş ise ben öyle boşanırım ceketi alır giderim karıyı kovarım demem. hayatta prensiplerim vardır bunlardan bir taneside enayi yerine konmamaktır. gururumun kırılması beni mahveder yapmıycagım şey yoktur. çocukları annemlere bırakır. annemden helallik alır çocuklara iyi bakmasını söylerim. karıyı alırım uzak ücra bir dağa şehir dışı mumkunse götürürüm. kimsenın olmadığı bir yerde kendi mezarını kazdırır kafasın tek kursun sıkar topragı atar . bir sigara yakar derin bir nefes çeker ve evime geri dönerim. sonra gidip polise teslim olabilirm o an ki ruh halime göre.

0|0
    2|0
  • Evlenmeden önce kimseyle yapmayacağım için ve kız arkadaşımı da bu şekilde seçeceğim için sorun yok. Böyle bir durun yaşasa ister istemez belli eder insan sarrafı olduk artık.

0|0
    0|0
  • boşa gitsin

0|0
    0|0
  • Sadece benden sakladıgı için üzülüp kızarım ama affederim ya,seviyorsam

1|1
    2|1
  • Hadi gitte yat bacım felakette telalı gibisin

1|1
    0|0
  • Kaçarak şener şen koşusu yaparım 1:00- 1:15

link

0|0
    0|0
  • O an boşarım onu.

0|0
    0|0
  • P'rnolar video formantındadır.

fotomontaj ise fotoğraflara uygunlanır. videolarda videomontaj yapılır usta kişiler yapabilir profesyonelce yapılması için.Onun için p'rnolara fotomontaj yapamazsın.

Farklı bir bakış acısıyla bakayım dedim :)

0|1
    0|0
    • işte ne zımbırtıysa videomontaj dedi diyelim inanır mısın?

• Yorumsuz :)

Kızlar Ne Diyor 1

• yapılacak bir şey mi var,evlenmeden önceydi sonuçta beni seviyorsa sorun çıkmaz zaten.

1|0
    0|1
Yükleniyor...