Kızlar, vajina iç dudakta sivilce gibi şişlik?

Vajinamın iç dudaklarinda daha önce de birkaç kez oldu bu şişlik mevzusu, hafif bir yanma ve acıma seklinde başlayip sivilceye dönüşüyor, kizlar bunu yasayan var mi ya da tedavisi? Ciddi bir problem mi sizce ne dersiniz, gectigimiz yil da vajina ic dudaklarimin cesitli yerlerinde bu sivilce benzeri seyler cikti ama sonra kendiliginden iyilestiler. Benim bünyem cok hassas acaba mikrop kaptigi icin olabilir mi?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sen hemen bir jinekologa git ve işi sağlama bağla.. Çünkü sizin o organınız dünyada her belaya açık en korumasız organ.. Lütfen şimdi gerkenleri yapmaz iseniz sonra rahim sorunları ile boğuşursunuz.

1|0
    0|1

En İyi Kız Görüşü

• Genital uçuk olabilir. Doktora gitmende fayda var

0|1
    0|0
    • Uçuk olsa anlardim, sivilce tarzi bisi bu. Doktora o kismimi gostermek istedigimden emin degilim

• Anladım. Bir ilaç ismi bilsem söylerdim. Yardımcı olamayacağım malesef ama bir eczaneden yardım alabilirsin, ilaç önerisinde bulunurlar. Geçmiş olsun.

Erkekler Ne Diyor 5

• HPV virüsü olabilir. Emin olmak için doktora gidebilirsin

0|0
    0|0
    • O kadar da degil? Aklima niye oyle kotu fikirler soktun simdiiiiiiiiii

• HPV hakkında bilgin yoksa bir araştır. HIV virüsü demedim.

• Doktora git bence ciddi bir durum olabilir ilerde

0|0
    0|0
  • genıtal mantar veya apse de olabilir kontrol gerekli

0|0
    0|0
    • Bu sivilce dediğiniz lezyon HPV virüs etkisi ile olan kondilom da olabilir. Muayene etmeden yorum yapmak doğru olmaz. Hoşçakalın

• Hijyen şart bu aralar dikkat etmelisin pamuklu iç çamaşırları giyin sürekli ayni deterjan ve yumuşatıcısı kullanmalı sin

0|0
    0|0
  • Seksten hastalık kapmış olabilrisin

0|0
    0|0
    • Seks yaptigim filan yok, uzun süreli bir sey mi acaba

• İltihap falandır seks yapmıyorsan doktora git ilaç versin geçer

Kızlar Ne Diyor 2

• ah pis kızlar ah...

0|1
    1|0
    • Temizlik imandan gelir.

• Sivilcelerin çıkma sebebi ya ergenlik ya fazla yağ oluşumu ya da bakteri birikimidir. Temizlikle alakası olduğunu sanmıyorum. Tabi eğer ergenliği atalatamadıysan?

• Ergenligi atlatali yil oldu. Mikrop kaptigini dusunuyorum dun cok hijyenik bir yerde degildim.

• doktora git geçer

0|1
    0|0
Yükleniyor...