Kızlık zarı hakkında ciddi cevaplar verin

arkadaşlar alay edecekler lütfen cevap vermesin, benim çok hassas bir tenim var pedler bile kaşıntı yapıyor adetim bittikten sonra vajinamda kaşıntı oldu bende krem sürdüm kaşıdım daha sonra iç çamaşırımda pembe ama akıntının koyusu şeklinde bir parça gibi çok küçük birşey vardı ben yanlışlıkla kızlığımı bozmamışımdır dimi? ciddi anlamda korkuyorum lütfen alay etmeyin

Güncellemeler:
içimi rahatlattınız, bişi falan sokmadım kaşrken oldu mu diye şüphelendim ÇOOOK SAĞOLUN:)

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• hayır.kızlık sarı vajınanın 2 3 cm ıcerısındedır.sana sole solıyım ben kız arkadasımla ılk ılıskımde cok az sokmustum az bı kan geldı o kanı gorunce yapmadım.sebebını bılmıorum ama vazgectım.korktum heralde bı kac gun sonra tekrar yaptıgımızda ben zaten bakıre degıl dıye tamamen yapınca kanadı.o ole kolay kanayan yırtılan bısey degıl merak etme

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Tahriş sonucu olmuştur. Kaşırken kendinden geçip parmağını vajinanana sokmadıysan birşey olmaz.

0|0
    0|0
  • kızlık zaru bozulunca öyle parça falan kopmaz.Kesinlikle birşey olmamıştır,için rahat olsun.Ayrıca bozulup bozulmadığını kendin anlayabilirsinde

0|0
    0|0
  • buradakiler uzman degiller tabiki ama ciddi şüphelerin varsa doktora gidebilirsin bildigim kadarı bile vajinaya birşey sokmadıkdan sonra yırtılmıyormuş sadecene kurcaladıgın icin zedeleniyormuş .. bende haydar dümenin yalancısıyım ..

0|0
    0|0
  • adet kanı pıhtılaşmıştır et parçası gibi olmuştur sorun yoktur yani.

0|0
    0|0
  • kendını uzmene gerek yok. bunu dusenmen bıle yeterlı kulturlu bır aılenın kızı oldugun bellı. insallah dogru bır erkekle evlenırsın sana tavsıye evlenecegın erkegınde en az senın kadar temiz olanını bulmanda. saygılar.

0|0
    0|0
  • Yok kızlığın sağlam. Kotex kullan yahu

0|0
    0|0
  • amma takıyosunuz şu zara ha

0|0
    0|0
  • Birşey olmamıştır korkma sen

0|0
    0|0
  • paranoyaksın :)

1|0
    0|0
    • işin içinde namusu belirleyen kızlık var, evlendiğimde eşime kaşıdım da oldu desem inanır mı kızlığım gitmiş olsa seni birileri kaşımıştır der sonra doğru ana baba evine halbuki ne kimseyle birlikte oldum ne de başka bişi

• benim için değil ama erkekler için öyle.

• Hayır, empati yoksunu, bencil, egoist, sırf toplumun öğrettikleriyle yaşayan,kendi düşünmekten aciz, erkeğin elinin kiri kadının yüzünün karası mantığında olan insanlar için öyle. Erkekler için öyle değil, yani her erkek için öyle değil.

• hiçbi sıkıntı yok rahat ol

0|0
    0|0
  • yok bişeyin rahat ol sonuçta içeri bir cisim sokmadın dimi, ?

0|0
    0|0
  • ya kızlık zarı öyle kolay kolay bisey sokmadan bozulmaz keyfıne bak :)

0|0
    0|0
  • zannetmiyorum, o kadar kolay bozulmaz.

0|0
    0|0
  • o reglinin son kanıdır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• hayır bişey olmamıştır , bu kadar telaş yapma öyle kolay bozulmaz.

0|0
    0|0
    • nasıl korkmam ülkemizde malum o gece kız çıkmazsan rezil rüsva ediyorlar halbuki ben hiçbirşey yapmadım, sağolun içim rahatladı.

• aa zarın düşmüş.

1|1
    1|0
  • Daha neler o kadar değil

0|0
    0|0
  • abartma,kremden mi bozulacak?

0|0
    0|0
Yükleniyor...