Hamilelikte cinsellik....

arkadaslar ks'da çoğunlukta bekar kitle var biliyorum ama yinede cevaplarınızı bekliyorum...hamilelik döneminde cinsellik nasıl oluyor ve bayanlar hamilelik döneminde istekli olurlar mı ? bu benım kafama takılıyor da.bir de soyle sacma bı dusunceye kapılıyorum eşim hamıle olsa ben ılıskıye gırmem heralde orda cocugumun oldugunu bıle bıle ole sey yapamam gıbı sacma bı dusunce olustu.eger duzgun bır cınsellık varsa erkekler neden en cok bu donemde karılarını aldatıyor ? bılen duyan goren yasayanya da sallamak ısteyen cevaplasın :)puanlamayı unutmayalım...

Güncellemeler:
bir de hamile p*rnoları var hele bunlar tamamen sacmalık hıc mı korkmuyorlar cocuklarına bısey olucak dıyeya da hıc mı cocuklarına saygıları yok bu ınsanların !

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• son ana kadar seks yapılabilir sadece pozisyon zenginliği pek yoktur. aldatmalar hep bu ''çocuğum ordayken yapamam'' kafasından oluyor. yoksa kadının libidosu yüksektir. ayrıca çocuğun olduğu yer bambaşka bir yer, komik olmuş dediğiniz şey hayal edemedim.

0|1
    0|0
    • ya sole dusunuyorum karnı burnunda dıyelım esım ben onunla ılıskıye gırdıgımde bebegıme zarar verıcek gıbı hıssederım

Kızlar Ne Diyor 5

• İlk 3 ay cinsel ilşkiye girebilirsin eşinle sonrası tehlikelii ..

0|0
    0|0
  • kafaya takılacak bir durum değil,isteyen yapar isteyen yapmaz öyle de fazla bir zararı yok o bahsettiğin de adı üstünde p*rno.

0|0
    0|0
  • kadınlar hamillelik döneminde daha istekli olurlarmış ve 6. aya kadar cinselliğin hiç bir zararı yokmuş

0|0
    0|0
  • 9 ayda erkekler kudurur bee

0|0
    0|0
  • hep merak etmişimdir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• 6.aya kadar dr ızın verıyor dıye bılıyorm

0|0
    0|0
  • saygıları yokmu insanların yazmısında onların insan olduklarını nerden bılıyosun öyle seyleri yapan ınsan olurmu

0|0
    0|1
  • sakat işler emmi.. hamilelikte cinsellik ilk 3 ay neysede sonrasında cocuk dahada belirgin oluyor.. birşey falan olur ben evlenince girmem cinsel ilişkiye falan.. birşey olur allah korusun.

0|0
    0|1
Yükleniyor...