Sevgili yapmadım ama yapmak istiyorum

şu ana kadar hiç kimseyle çıkmadım ya da bir duygu bile hissetsem ciddi olmadı geçici oldu yalnız büyüdüm hepp alıştımm buna ama artık heyecan istiyorumm teklif oluyor ama korkudan evet diyemiyorum tecrübem yok karşı taraf gerçekten seviyor mu yoksa cinsellik mi bilemiyorumm uzun ilişki istiyorumm ne yapmalıyım ilk kez çıkarsam eğer

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• Yapılmışını bulsan ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Eskiden bütün ilişkiler sonunda evlilik olur umuduyla başlarmış... Şimdi öyle değil, daha bir tevekkülle yaklaşıyor insanlar ilişkilere. Olursa olur, olmazsa başkası olur deniyor ve o ilişkiler arzu edilse de belli edilmeyen nihayetlere erebilsinler diye daha uzun zaman emek sarfetmek gerekiyor. Hangisinin daha doğru olduğunu tarih söyleyecek. Biz sadece sizin mevcut ilişkinizin ciddiyet derecesini ölçmeye uğraşacağız. Ama tabii ki bilimsel tekniklerden alabildiğine uzak duracağız.

0|0
    0|0
  • Riskleri almazsan bilemezsin, ve hayatı kaçırırsın. hemen kendini koyverme diyeceğim de olacak bu, en azından karşındakine kendini kullandırtmazsan korunursu, acı çekmek doğamız da var bırak kalbini ateşlere nolursa olsun :) Sonra sende yazarsın en fazla herkes gibi unutamyıorum acı çekiyorum diye ama bak herkes gene yaşıyor unutuyor yeniden aşşık oluyor :)

0|0
    0|0
  • İlk önce çık, dene. Cinsellik işine gelirsek sen zaten onu sezersin ama dikkat et kendine yazık etme. Büyükler ile çıkma. Daha çok yaşıt veya senden 1 - 2 yaş küçükler ile takıl.

0|0
    0|0
  • ne demişler çoğu insan başını kullanmadığı için baş ağrısı nedir bilmiyor seninkide o hesap korkma cesur ol biraz denemeden yaşamadan bilemezsin

0|0
    0|0
  • Korkarsan olmaz tabi...Artık atılım yapmalısın...Evde kalırsın vallahi o.O

0|0
    0|0
  • Her ilişkide taraflar acemidir zaten. Kasma bu kadar...

0|0
    0|0
  • Başlamadan tecrübe kazanamazsın... ayrıca bismillah ilk ilişkide uzun istiyosun...

0|0
    0|0
  • (yalnız adam çok yalnız) aynı kaderi paylaşıyoruz

0|0
    0|1
  • evde kekmi yapıyorsun :) olaçağı varsa olur arkadaşım

0|0
    0|0
  • 10 Adımda Sevgili Nasıl Yapılır? Hadiyin başlıyoruz. BUrdan yakın xd

0|0
    0|0
  • denemeden bilemezsin evet bir dene bakalım önce seviyo muyuz cinsellik peşinde miyiz? :D

0|0
    0|0
  • benle çık uzun ilişki bende istemiyorum sana ilkmişsin gibi davranırım ne dersin?

0|0
    0|0
  • senin iş zor be hacıkız

0|0
    0|0
  • benimle çık.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Yeni bir sektör doğuyor :S O nasıl başlıktır öyle :D

0|0
    0|0
  • sevgili "yapmak" ne biçim bir ifade

0|1
    0|0
  • boşver çok şanslısın küçük yaşta görüşenlerin hep yarı yolda bitiyor zaten ciddiyetini konuşmalarından anlayabilirsin seninle ciddi konuşup konuşmadığından

0|0
    0|0
Yükleniyor...