Bir kızın ANAL seks yapıp yapmadığını öğrenmek ister misiniz?

Arkadaşlar bakirelik dışında anal seks ile kendını veya sevgilisini tatmin edip evleneceği erkeğe kendını namus timsali olarak tanıtanların uykusunu kaçıralım biraz Herkesin benim gibi tıpçı arkadaşı olmayacağı için sizleri aydınlatayım...

Arkadaşlar bir kızın bakire olmasına rağmen anal seks yaptığını anlamak isterseniz anüs kısmına iyice bakmanız gerekıyor Burada dışa doğru çatlaklar varsa o kız anal seks yapmıştır Anüs yapısı gereği içeriden dışarıya açılan bir organdır tam tersi bir baskı yapılarak içeri girildiğinde anüse dik şekilde çatlaklıklar olusuyor

Not : Evlilik üzerine açtığımız bir konuda cildiye ve zührevi hastalıkları uzmanı arkadaşım konuyu fotograflar ile destekleyerek açıkladı Anal seks yapmadım bu arada Zina haramdır

Güncellemeler:
Hani ilkokulda yuvarlak çizip kenarına çizgiler yapar güneşi betimlerdik ya haa işte anal yapanların anüsleri öyle görünüyor Yapmayanların yok Bilgi bilgidir al belkı lazım olur
güncel

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Iyi bir paylaşım. Bizim kızlar hep ters ilişki uzmanı. Vermeyen çok ama çok az onlarda çirkindir. Vermeyen güzeller ise istisnadır ama istisnalar kaideleri bozmaz. Şahsen ülkemden evlenmek istemiyorum inşallah. Iğreniyom bizim kızlardan. Ne namus, ne tip nede kibarlık kalmış.

0|0
    2|2
    • işte bizden tüyolar ben bu yaşıma kadar neler gordum neler haklısın

• valla hocam o zaman yakında bekareti diktirilmiş hatunları anlamak içinde bir konu açarız sorun yok :)

• Abi peki özel hastaneler kesin buna bakarmı para versek. bilginiz varmı? Bana bunun cevabı gerek. Soran arkadaşlar oluyor yalan söylemek istemiyorum

Kızlar Ne Diyor 1

• bunu duymuştum ama belli bir zaman sonra yapılmazsa anüsteki çatlaklar geçebiliyo eskiye dönüyo yani..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Haklısında kim uğraşcak bununla şimdi

0|0
    0|0
    • yok olur ya bakire olmayanların devamlı bakire olanlar anal oral ilişkiye giriyor Girenleri varsa bir şekilde anatomik olarak anlaşılıyor

• gıdım uğraşmam yaptıysa söylesin nolacak sanki. ben geçmişiyle yadırgamam. hele onu anlamak için uğraşmak aman aman o kadar düşmedim

1|0
    0|3
  • Saol knk iyi bilgi

0|0
    0|0
  • Iyi paylasim bence

0|0
    0|0
    • hocam kadınlar erkekleri , erkekler kadınları kandırmasın yeter artık Bilinçlenelim Şimdi resim atardım olmaz ayıp düşer ama dediğimi uumarım ıyı anladınız

• Bu yararlı bilgi için teşekkürler!
    Önemi yok, yapsa nolur diyenlerde, ilerde eşlerinizde komşuysa verirse nolur ya diyeceğinizden eminim!

0|0
    0|0
  • anal ilişki makat catlak makat yırtılmsı makat bozulması olur
    evli çiftler bile anal seks yapıyor kadını anal sekse zorluyor boşama ayarılıma sebebi
    anal seks pis igrenc olay anal ilişki livata kadar haram dır

0|1
    0|0
  • Allahtan hep hayırlısını isterim umarım öyle biri çıkmaz karşıma

0|0
    0|0
    • amin inşallah o kadar muahafazakar ailelerin kızlarının yoldan cıktıgını gordum ki kadınlara guvenım pek kalmadı

• Sanırım kariyerli güzel kızların arasında bakire klan yoktur

• vardır dıye umuyorum hala

• Keşke resimli anlatabilseydin, birçok kişiyi aydınlatabilirdin :)

0|0
    0|0
    • ilk okulda güneşi nasıl çizderdik Yuvarlak bir daire sonra kenarından oklar çıkarırdık ya Haa işte anal seks yapan kızlarında anüsleri öyle görünüyor Yapmayanlar o çizgiler mevcut değil

• Sağol açıklayıcı oldu, şimdi evlilik arefesinde olan erkekler nişanlılarının arkasında güneşi arasınlar :)

Yükleniyor...