Travestinin göğüslerinden tahrik oldum..

Arkadaşlar dün üç erkekle beraber bir binadan çıkarken, (böyle dedim çok komik oldu ya gerisi nasıl gelicek merak ediyorum) neyse çalıştıkları yer bir travesti sokağındaymış. Çıktığımızda bunu anladım. Önümde göğüs ebatlarına küçük gelen derin v yaka siyah bir bluz giymiş bir travesti vardı. Gögüsleri v yaka bluzdan neredeyse fırlayacaktı ki uçlarının görünmekle görünmemek arasında öylece duruyordu. Hepimizin gözleri pörtledi. Yazık, erkekler utandılar. Ben taraf değiştirdim, rahat bakabilmek için :D

Yani geyik yapıyorum.

Konu şu: kadın halimle travestinin göğüslerinden tahrik oldum.

Ya da belki de kadın olduğum için tahrik oldum?

Yorumlarınız.

P.S. Kırıcı olmayınız..

Güncellemeler:
arkadaşlar biliyorum güncellemelerden nefret ediyorsunuz ama bu güncellemeyi yapmak zorundayım, ben eşcinsel değilim, ve bir heteroseksüel olarak her ne kadar karşıma kazara çıkmış olsa da eşcinsel erkeklere ilgi duymuyorum.

analog takma adı, anal seks'ten gelmemektedir. analog, analog demektir, yani dijital olmayan olarak tanımlanabilir ve ben anal seks sevmem bu da kimi ilgilendirir bilmiyorum ama söyleyeyim dedim.

cevaplarınız için teşekkürler,

analog.
eksileyip durmayın

0|0
3|14

En İyi Kız Görüşü

• Sesede careleri var artık bundan sonra erkeklerin korkulu rüyası olacaklar :D

0|1
    0|0
    • anlamadım nasıl yani? :)

• Tayland da olduğu gibi artık türkiyedede Ladyboy lar türerler,

Anlaşılması çok zor TS ler yani :P

O Bir arkadaşımın başına gelmiş, anlatiğnida yüz felci geçridim gülmekten :))

Zor günler bizi bekliyor katılıyorum :))))

• Ya da kadınların korkulu rüyası_?

Erkekler Ne Diyor 14

• Cinsel imgeler , gorseller , yarı kapalı bir hal tahrik edici olmustur dogaldır. Yanında 3 erkek varken de o erkeklerle cinsel bir goruntuyu paylasmanın verdigi bir tahrik de olabilir. Havadan sudan konusurken yürürken bir anda ücünüz karsınızda gogus uclarına bakarken kendinizi buldunuz. o an'ın getirdigi bir haz da ayrıca etkili olmustur. her ikisi birden yani.

3|0
    1|0
    • bir kadın olsaydı bu kadar tahrik olacağımı sanmıyorum. mesele onun bir erkekten çok önemli izler taşıması bence.. gerçekten, kadın olsaydı beni etkilemeyecegine garanti veririm :o)

• dert degil rica ederim. Konuyu kapatalım kabak tadı verdi...:) baska baslıklarda gorurmek üzere:)

• konu kapanmışken belirtmen biraz geciktiğini gösteriyor. daha önceden söyleyebilirdin. evet, teşekkürler.

• ewet olabilir çekici gelmiştir sana farklı görünümlü ben bile görseydim etkilenirdim tahrikte olurdum normal birsey

1|0
    0|0
  • Nil Erkoçlar -2 yakında buralarda...o.O

1|0
    0|2
  • Şu anda nasıl görünürse görünsün o bir erkek olarak doğdu ondan dolayı tahrik olmam.

0|0
    0|0
  • Benimde bir anım var buyruuuun link

0|0
    0|0
  • eyvah eyvah :D

0|0
    0|0
    • :D:D beni kaybetmişiz. ben zaten son çocuk da gay çıkınca.. kadınlara mı geçişte bulunsam aşdkfjaşsdjf diye düşünüyorum

• aynen seni kaybetmişiz :D ama sen yılma devam et D:

• gögüs begenmen es cinselsin anlamına gelmez rahat ol

0|0
    0|0
  • olman çok normal çünkü estetisyenler artık çok güzel göğüs yapabiliyor.

0|0
    0|0
  • yapan iyi yapmış demekki ,:D

0|0
    0|0
  • göğüs bu başka bişeye benzemez :D

0|0
    0|0
  • tamam

0|0
    0|0
  • olabilir bnde severm travları

0|0
    1|1
  • Travestilerin henüz beni tahrik edeni olmadı. Zaten onlar erkekler için değil ben buna inanıyorum.

1|1
    0|1
  • bazıları çok süper :P

1|0
    2|2

Kızlar Ne Diyor 2

• :) Ben size birşey anlatayım o zaman da gülün. Akşam akşam keyfimiz yerine gelsin. İstanbul'a kuzenimin yanına gelmiştim tatile, her neyse, çok iyi fala bakan bir kadın var, dedi.Tabi ben , hemen hemen gidelim, deyip atladım. Yolda giderken Kadıköy'deyiz bu arada yeri belirtmek için söylüyorum.Neyse ilerden Ajda Pekkan modelli saçlı, uzun boylu, yüksek topuklu ve bu topukların üzerinde kuğu gibi dans ederek yürüyen, sade fakat çok çekici ve çok güzel bir kadın geliyor ve geçenler dönüp bir daha bakıyorlardı.Yaz günü olduğu için bacakları tertemiz alınmış ışıldıyordu. İnanın bana abartısız söylüyorum bunları.Neyse tam yanımdan geçerken, ayy ne kadar güzel bir koku,dedim kuzenime parfümü kokuyordu. Ama o sırada boynundaki ince fular hafifçe boynundan kayınca adem elmasını gördüm. Ne, dedim.Bu travestimi ya,?Güleyim mi, kadın olduğumdan utanayım mı, bilemedim. Gerçekten eğer gırtlağını görmeseydim, inanın çok güzel bir kadın,diyecektim. İşte bu da travestilerin kendilerine nasıl özen gösterdiklerini gösteriyor.Biz bile kadın iken bunu pek önemsemiyoruz. Bu da benim yaşadığım bir olay. Falcı olayı da kaldı tabi:)

1|0
    0|1
    • kadın olmayı her zaman daha iyi beceriyorlar :D

• evet çok doğru :)

• normal değil:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...